Announcement

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Odg: AC Milan

    Pa Milan i jeste veci klub od Barce. @(*6sd$%

    Comment


    • #32
      Odg: AC Milan

      Stvar je u tome što bi on sledeće godine rekao da je Roma veći tim od Milana ukoliko bi otišao u Rim.

      Da se ponovim, običan plaćenik &+I}\
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • #33
        Odg: AC Milan

        Ma on je izdajnik najveci &*(@W6
        Samo gleda gde mu je veca plata..
        Posle Calcopoli skandala on je napustio Juve i presao u Inter zato sto je on na "nivou" i ne moze a igra u Seriji B *%@(D!RY-
        Odvratni stvor #&^Dk*
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • #34
          Odg: AC Milan

          [quote author=MKSerbia link=topic=2776.msg161226#msg161226 date=1283090664]
          Stvar je u tome što bi on sledeće godine rekao da je Roma veći tim od Milana ukoliko bi otišao u Rim.

          Da se ponovim, običan plaćenik &+I}\
          [/quote]
          Ne znam sta bi bilo kad bi bilo ali covek sad nije rekao nista pogresno,Milan je veci klub od Barcelone &+I}\

          p.s Odoh sad,vreme je za tekmu

          Comment


          • #35
            Odg: AC Milan

            pa ne verujem da mu je plata u milanu veca nego u barci,mozda gresim,a svakako da takav igrac ne treba da igra u seriji b
            sigpic
            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

            Comment


            • #36
              Odg: AC Milan

              A Del Piero je mogao da igra?
              Buffon,Nedved,Trezeguet i ostali su mogli koji su tada bili 3 puta bolji igraci od njega?
              Ma daj bre od tada ga mrzim i sada jos vise &*(@W6
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • #37
                Odg: AC Milan

                A sta ste vi ocekivali? Da Bosanac iz Svedske bude odan nekom Italijanskom klubu? Normalno je da ide tamo gde misli da ce igrati u prvoj postavi i na najvisem nivou. U Juveu su u Serii B ostali samo najverniji, od kojih se to i ocekivalo, a od Ibrahimovica je bilo suludo ocekivati.
                Uostalom igraci stalno menjaju klubove, cesto i prelaze u rivalske klubove, tako da ne vidim sta je tu cudno.
                A Milan je svakako veci klub od Barse, zapravo je drugi najveci u Evropi, posle Reala.
                I nadam se da ce ponovo i biti na tom najvisem nivou.

                Comment


                • #38
                  Odg: AC Milan

                  bice hoces da kazes da je trezege bolji igrac od ibrahimovica? &%@5w8&*
                  sigpic
                  http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                  Comment


                  • #39
                    Odg: AC Milan

                    nucle0 , Real je ispred Milana samo po osvojenim titulama LŠ , ne znam sada za domaća prvenstva , ali na svijetu su najtrofejniji klubovi ACM i Boca Juniors !!!
                    FC Red Star , AC Milan , Athletic club , Newcastle United , CSKA Moscow , Borussia Monchengladbach , Boca Juniors , Nagoya Grampus Eight , Celtic , Porto & AJ Auxerre- My teams in best world leagues !

                    Comment


                    • #40
                      Odg: AC Milan

                      Pa Real ima 30 domacih prvenstava, a Milan 17, tako da..........
                      Inace ja ne navijam za Real, samo kazem da su najtrofejniji.

                      Comment


                      • #41
                        Odg: AC Milan

                        [quote author=Layzick link=topic=2776.msg161221#msg161221 date=1283090450]
                        Pa Milan i jeste veci klub od Barce. @(*6sd$%
                        [/quote]

                        Mislim da si hteo da kazes da je Berluskoni veci od Barce.

                        Comment


                        • #42
                          Odg: AC Milan

                          I jos jedan post u kome nesto lose pricate o Barsi bice obrisan,makar me dozivotno banovali sa foruma.

                          Comment


                          • #43
                            Odg: AC Milan

                            u svakom slucaju je trofejniji od barselone po broju osvojenih evropskih trofeja,tako da je ibra lepo rekao
                            sigpic
                            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                            Comment


                            • #44
                              Odg: AC Milan

                              [quote author=dacha-czv link=topic=2776.msg161248#msg161248 date=1283092309]
                              bice hoces da kazes da je trezege bolji igrac od ibrahimovica? &%@5w8&*
                              [/quote]

                              Sada nije ali u to vreme je bio @(*6sd$%
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • #45
                                Odg: AC Milan

                                Tema :

                                AC MILAN

                                ...........

                                BARSA je ovde http://www.sportklub.info/forum/inde....msg161356#new


                                aj i da napisem nesto , odgledao sam kraj utakmice protiv Lecce-a i u skorije vreme nisam video onakvu igru Milana mozda svi dizu u nebesa transfer ibrahimovica ali vama je najvece pojacanje verovali ili ne
                                Kevin Prince Boateng.. savrshen igrac, tek ce doci do izrazaja njegova brzina i tehnika ...
                                inzagi je ziva legenda taj ce i za 5-6 godina da udje u 80 minutu i da gol.. &*#GI(]

                                Comment

                                Working...
                                X