Announcement

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne znam stvarno sta da mislim. Imao je odlicnu sezonu u Fiorentini. Ako se ne varam on i Bacca su tu negdje sto se tice godina.

    Comment


    • AAAAAAAA

      Milan count on closing the deal for Calhanoglu for €20m + bonuses. These hours are decisive for the player's move to Milan. [@DiMarzio]

      Comment


      • Nerealan posao rade.
        Originally posted by Dekinjo
        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
        Originally posted by La Jugoslavia
        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

        Comment


        • Ovaj transfer period Milana je za udzbenike, kako treba poslovati.

          Sent from my LG-D855 using Tapatalk

          Comment


          • Nije lose, solidno oni to sve uklapaju, ali ja cekam dan kada ce opet neko veliko fudbalsko ime doci u Milan, i da imaju ekipu sa bar 9 od 11 igrac poznatu siroj javnosti zbog zvucnosti, a ne samo navijacima Milana ili nama sa foruma. Do tada ja ne vidim kako ce uzeti titulu i boriti se ravnopravno makar za polufinale LS.

            Comment


            • Originally posted by madrid View Post
              Nije lose, solidno oni to sve uklapaju, ali ja cekam dan kada ce opet neko veliko fudbalsko ime doci u Milan, i da imaju ekipu sa bar 9 od 11 igrac poznatu siroj javnosti zbog zvucnosti, a ne samo navijacima Milana ili nama sa foruma. Do tada ja ne vidim kako ce uzeti titulu i boriti se ravnopravno makar za polufinale LS.
              Pa ne moze sve preko noci, prvo da se plasiraju u LS, budu u vrhu Serie A, kontinuitet je vazan. Trenutno posluju veoma dobro i prave respektabilan tim, nadam se da ce se kroz godinu-dve vratiti tamo gde pripadaju.

              Comment


              • Trebace im jedno mesec-dva dok se uigraju, ipak je doslo skoro 6-7 novih igraca koji ce verovatno biti u startnoj, tako da od Milana ocekujem dosta posle oktobra.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Po trenutnoj situaciji,prvih 11 bi trebalo izgledati ovako: 4-3-3 Donnaruma - Conti (Abate) - Musacio - Romagnoli - R.Rodrigez - Kessi - Bonaventura - Biglia (Krichovyak,Badelj) - Suso - Calhanoglu(Forsberg) - Andre Silva ,ako se dese pojacanja koja su navodno sigurna (Conti,Biglia,Hakan),e sad,ako dodje James Rodrigez,u sto je malo verujem,verovatno menjamo formaciju u 4-3-1-2 :
                  Donnaruma - Conti - Musacio - Romagnoli - R.R - Kessi - Biglia - James - Calhanoglu - Suso(Kalinic ako dodje) - Andre Silva,ovo mnogo dobro izgleda
                  Ili igrati Romb kao nekad 4-1-2-1-2 da Kessi igra malo ofanzivnije.
                  Za sad izgleda ovako: Donnaruma - Abate - Musacio - Romagnoli - R.R - Kessi - Montolivo - Bertolacci - Suso - Bonaventura - Andre Silva
                  >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

                  Comment


                  • Ma koji crni Bertolaci, taj ako ne ode nece videti terena cele sezone

                    Nemacki mediji javljaju da se pored Calhanoglua pregovara i oko Kampla i da hoce da ponude 50 miliona za ova dva igraca

                    Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                    VALENTINO ROSSI #46

                    Comment


                    • Originally posted by Miletić View Post
                      Ma koji crni Bertolaci, taj ako ne ode nece videti terena cele sezone

                      Nemacki mediji javljaju da se pored Calhanoglua pregovara i oko Kampla i da hoce da ponude 50 miliona za ova dva igraca

                      Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                      Bertolacci je zbog trenutne situacije,a naravno i ja cekam da mu vidim ledja
                      >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

                      Comment


                      • sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Fudbal je prekucao, dosao na red tenis u najboljim godinama.

                          Comment




                          • Comment


                            • Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Milan will reportedly meet Atalanta tomorrow or Friday to finally work out a deal for Andrea Conti.

                                The full-back has an agreement with the Rossoneri already, and his agent has threatened that he won’t turn up for pre-season training if a bid isn’t accepted.

                                However, the Orobici have made it clear that they will only sell on their terms and the deal has been at an impasse for weeks.

                                Now CalcioNews24 is reporting that the two clubs will meet either tomorrow or Friday to try and find a compromise.

                                Milan have raised their bid to €23m, while Atalanta have dropped theirs to €25m.

                                Neither party is keen to budge further from their position, but it’s thought a deal could be found with the inclusion of bonuses.
                                Milan hope to close the Calhanoglu deal at €22m + bonuses.
                                ....

                                Comment

                                Working...
                                X