Announcement

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ....

    Sky: Milan will soon meet Raiola to discuss the contract extension of Ibrahimovic and Donnarumma.
    Massara: “The budget? It will be defined in the coming days, we are convinced that we can set up a more competitive team, we are trying to return to a virtuous and competitive line, we are confident of being able to make the right investments.”

    Comment


    • Comment


      • Uskoro i zvanicna potvrda da je otac produzio ugovor na jos jednu godinu.

        Last edited by Rossonero; 01-08-20, 13:36.

        Comment


        • Nakon 6 godina doslo je vrijeme za rastanak.

          Jack, sretno u nastavku karijere u nekom drugom klubu.





          Au jbt kakva slika



          Bonaventura in tears in the middle of the pitch after FT whistle. He most probably played his final game as a Milan player

          Comment


          • Ne bi ovo bilo lose, ali problem je defanziva kod oba beka.


            Hernandez---------------Romagnoli---------------- ? -------------------Aurier

            Comment


            • U modernom vremenu veznjaci pokrivaju bekove, svi najjaci timovi imaju bekove koji su generalno bolji ofanzivno nego defanzivno

              Comment


              • Gagi, ovo ste se dogovorili.

                Spoiler


                Ako ova dvojica ne mogu da pomognu, onda stvarno ne znam.

                Spoiler


                Samo da jos dodam da mi se nikako ne svidja produzenje ugovora Pioliju. Bez obzira sto je napravio ove rezultate za vrijeme jebenog virusa.

                Ragnika sam vec vidio na klupi...

                Comment


                • Mozda

                  Vidi, Marselo i Karvahal godinama harali, Kroos i Kazemiro pokrivali uvek. Ove godine je Mendy dosao, eto on je bolji defanzivno.

                  U vecinu ekipa najvise opasnost dolazi preko bekova koji znaju da odigraju pas izmedju linija, centarsut, i dobar overlap

                  U Pioliju ne znam sta da mislim, dobro ste odigrali posle restarta, ali dali je pravi izbor... Vidjecemo. U ovom vremenu nista nije garantovani uspeh osim Kloppa i Pepa ocigledno.

                  Comment


                  • Daj nekog dobrog stopera uz Romanjolija.

                    Maldini will leave Milano in the next few days, maybe tomorrow already, for a transfer market mission.

                    Comment


                    • Ne moze ni na odmoru bez treninga.

                      Oce, kidaj do 50-te.

                      Comment


                      • Kalabrija arrivederci.

                        Comment


                        • Bas me zanima koja budala ce dati ove pare za amatera?

                          Comment


                          • Comment


                            • IBRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X