Announcement

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jači Juve, jača Roma, jači Napoli, neka se kaže da su egal po rosteru sa Fiorentinom i Interom, dakle borba za 4., pre 5. mesto.

    Comment


    • Ako gledamo igracki kadar,jaci je samo Juve,sa svim ostalim ekipama je minimum egal.

      Comment


      • Sa Romom šanse nema - Benatja, Strotman, De Rosi, Pjanić, Naingolan, ma šanse nema.

        Comment


        • Rami,De Sciglio,Honda,Kaka,Baloteli,Saravi .....

          Comment


          • Rami ne može da prismrdi Benatji, De Šiljio odličan pet, Honda mi se nekako nije uklopio u priču, Kaka mrtav već tri godine, ni blizu onog starog, Baloteli najkompletniji napadač lige ali ne pokazuje koliko se očekuje, ne samo sada u Milanu nego kroz čitavu karijeru, sa nekim blagim izletima da nagovesti kakav je to talenat, Šaravi čoveka nema cele sezone, ne treba ga ni pominjati i najverovatnije će ga pustiti na leto negde na pozajmicu.

            Comment


            • To je tvoje misljenje s kojim se ja 90% ne slazem.Njima treba dobar trener da unese samopouzdanje u ekipu a onda bi cuda pravili.

              Comment


              • Rami igra stvarno odlicno otkako je dosao , u Lilleu je igrao fenomenalno , u Valenciji u prvoj sezoni isto super , ali nikad ni blizu ovog sto Mehdi pruza , ni blizu znaci ..

                Obojicu nestvarno gotivim i spadaju mu u najdraze stopere , ali Mehdi je mnogo bolji

                Ima Milan dosta finih igraca , i ja kao sto rekoh ocekujem da iduce sezone uz 2 bas dobra pojacanja budu u top 3 , uz Juventus i Romu , naravno .
                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                Comment


                • Igraci na koje Seedorf racuna za vecerasnju utakmicu protiv Rome:

                  Abbiati, Amelia, Gabriel, Abate, Bonera, Constant, De Sciglio, Mexes, Rami, Silvestre, Zaccardo, Zapata, Emanuelson, Essien, Honda, Kakà, Montolivo, Muntari, Poli, Taarabt, Balotelli, Pazzini, Robinho.

                  Comment


                  • Pjanić provozao Milan, Roma ne odustaje!

                    Roma-Milan 2-0



                    Mire majstore

                    Comment


                    • ..........

                      CONDOLENCES TO THE FAMILY OF VUJADIN BOSKOV

                      MILAN- AC Milan sends its heartfelt condolences to the family of Vujadin Boškov, the Serbian coach who passed away on Sunday. Boškov was a respected adversary of Milan between the 1980s and 1990s in which he led Sampdoria to the Scudetto, 2 Italian Cups, 1 Italian Super Cup and 1 European Cup Winners’ Cup. The thoughts of all the Milan fans are with his family.

                      Comment


                      • Čelnici Milana izgubili strpljenje: Balotelli je na prodaju?!?

                        Comment


                        • Dobre vesti za Milan, ali i Italiju, Stefan El Šaravi se vraća na teren, u pravo vreme, pred derbi protiv Intera.

                          El Šaravi van terena je od prošlog decembra, duga pauza je konačno gotova, 21-godišnji fudbaler Rossonera se konačno vraća na teren.

                          Nadam se da ću igrati u derbiju. Znam da je iza mene duga pauza i da nemam minute u nogama, ali nadam se da ću bar odigrati neki deo kako bih pomogao timu.“, rekao je El Šaravi, koji ističe da se oseća odlično.
                          Dobro sam, srećan sam što se konačno vraćam na teren.
                          Nije mi bilo lako poslednjih meseci, ali nisam gubio nadu, nisam se predavao. Poslednjih nedelja sam igrao u Primaveri, radio sa Inzagijem, koji je u mojim godinama imao sličnih problema. Pomogao mi je da zadržim duh i optimizam, rekao mi da ne odustajem.“, ističe fudbaler Milana, pred kojim je kratko vreme da se nametne Prandeliju.
                          I dalje verujem da ću biti deo ekipe koja će putovati za Brazil. Svestan sam da nemam mnogo vremena, ali imam jasan cilj u glavi. Želim da igram za Milan i da pokažem svima, tako i selektoru, da sam u dobroj formi.“, zaključio je Stefan El Šaravi.


                          Last edited by Rossonero; 01-05-14, 22:10.

                          Comment


                          • Jeste ovo doveli Marchettija ?

                            Ako je tacno , ne znam sta bih rekao , jako dobar golman , ali opet godine .. Ali ovo fakat postaje fascinantno , covjek izgubi mjesto prvog golmana u Laziju i onda ga Milan kupi da bi im bio prvi golman ..
                            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                            Comment


                            • Dale, Marketi nije izgubio mesto zbog loših partija već zbog povrede, branio je pristojno na početku sezone, ne kao prethodne godine ali podnošljivo i onda se povredio, tu šansu je iskoristio Beriša i jbg, plus Tare je sportski direktor Lacija, oni su zemljaci i Beriša je došao na njegovu preporuku, plus mu je Tare izobećavao neke kule i gradove sve išlo dotle da se Beriša bunio što ne brani bar LE na početku sezone da bi na kraju dočekao da bude broj 1.

                              Marketi pored toga ima 31 godinu i Laciju je ovo poslednja prilika da ga unovči koliko toliko, ako ga ne prodaju na leto verujem da nikada neće, bar ne za neku ozbiljniju ponudu.

                              Comment


                              • Ma znam Brajki , Berisha je stao na go kad se Marchetti povrijedio , ali opet mislim da je Milan trebao nekog mladjeg dovesti .. Perin se spominje mjesecima vec i evo na kraju ovo .. Ali eto , itekako moze posluziti neke 3-4 godine , vise i ne treba
                                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                                Comment

                                Working...
                                X