Announcement

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Rossonero View Post

    Zapata nam može pomoći na pozicijama u sredini obrane i na boku. Razgovarao sam s upravom o njemu i odlučili smo ga dovesti. S njegovim dolaskom za nas je prijelazni rok gotovo završen." rekao je trener Milana Massimiliano Allegri.
    Originally posted by Ljuba90 View Post
    Jel znas hoce li biti jos pojacanja? Vezni i napad mogu da prodju,ali odbrana bez Silve je tuzna.
    Ne vjerujem mislim da je prijelazni rok zavrsen sto se nas tice , barem je Allegri tako rekao

    Prodati Silvu i Ibru , a ne dovesti nista za njihove zamjene je za

    Comment


    • Stvarno su maloumni. Ako ovako ostane ja bih igrao 4-3-3.

      U vezi-Boateng,Nocerino,Montolivo. U napadu-Cassano,Pato (od njega nam zavisi cela sezona) i Robinjo.

      O odbrani ne zelim da pricam.

      Comment


      • Nadam se da cete izboriti opstanak u novoj sezoni Cudne stvari se tu desavaju...

        Comment


        • prelazni rok nije zavrsen iako su to vise puta naglasili... u nedelju na utakmici protiv Juventusa trebalo bi da se sastanu Galiani i Berluskoni i da razmotre strategiju za poslednjih 10-ak dana prelaznog roka... prva meta je Kaka koji sve izvesnijim dolaskom Modrica postaje visak, a Real ce pokusati da se oslobodi njega i Nuri Sahina koji je veoma blizu Liverpula... Ponuda ce verovatno biti oko 13 miliona evra a navodno su spremni da idu do 15-16 miliona, ne preko toga... nadam se da ce Real pristati na ove uslove jer Kaka nije u prvom planu a i vuce ogromnu platu, dok bi kod nas igrao za nekih 8 miliona po navodima iz stampe... druga meta je napadac, e sad ovo je grozno, u dilemi su izmedju 2 drveta, Borijela i Matrija Matri je cini mi se preskup, nece oni dati 15 miliona za njega tako da cemo verovatno uzeti Borijela kao zamenu za IBRU
          sve u svemu katastrofalan prelazni rok koji obecava nista bolju sezonu...
          VALENTINO ROSSI #46

          Comment


          • Ogromne ce probleme imati Milan ako dovede samo Kaku i Matri/Boriello

            Comment


            • Originally posted by Layzick View Post
              Ogromne ce probleme imati Milan ako dovede samo Kaku i Matri/Boriello
              Ma jebo napad,odbrana je katastrofa.

              Video sam da je juce ovaj treci golman dobro branio za Brazil. Jel zna neko nesto vise o njemu? Moze li biti dobar za par godina?

              Comment


              • Pa smatra se talentom za buducnost al neverujem da ce se naigrati pored Abijatija i Amelije.

                Comment


                • Gabriel je vrlo talentovan i stvarno njegove partije u reprezentaciji obecavaju mada ne verujem da ce imati ikakvu ulogu ove sezone, narednih godina trebalo bi ozbiljno racunati na njega jer ce Abiati biti vec jako mator a Amelija nikad i nije bio neki golman... u svakom slucaju neka je tu bar kao 3. izbor mozda ce i braniti malo a nek se razvija uz Abiatija naucice dosta toga...
                  odbrana je uzas, ne znam cak ni ko bi mogao da bude stoperski par... izvesno Zapata i Acerbi, posto je Mexes na izlaznim vratima... alternative - Bonera i Yepes leva strana ponovo ostala problem koji nije resen, opet cemo gledati Antoninija... desna strana izgleda mnogo bolje sa Abateom i sjajnim mladim De Scigliom... sredina jos i solidna a napad los, jos ako Pato nastavi po starom crno nam se pise...
                  VALENTINO ROSSI #46

                  Comment


                  • Nije mi jasno zasto teraju Mexesa kad su u deficitu sa kvalitetnim stoperima.

                    Comment


                    • Originally posted by Layzick View Post
                      Nije mi jasno zasto teraju Mexesa kad su u deficitu sa kvalitetnim stoperima.
                      cini mi se da je u pitanju nedisciplina, ponasanje kao i skroman doprinos igri, verovatno su ocekivali daleko vise... prakticno stvari koje mi ne mozemo da vidimo i navodno losa igra, mada bi po tome trebalo oterati mnoge ne samo njega...
                      VALENTINO ROSSI #46

                      Comment


                      • Mnogi mediji su počeli pisati kako je Berbatov na izlaznim vratima Uniteda.Dolaskom RVP-a,Berbatov zna da više nema prostora da igra i sigurno je da će napustiti Crvene vragove.

                        Milan se spominje kao opcija,pošto su ga tražili već i prije,a i cijena od oko 5 miliona eura nebi predstavljala veliki problem za bugarskog centarfora.

                        sta mislite? ne znam, ja mislim da je opet on bolje resenje od Borijela
                        VALENTINO ROSSI #46

                        Comment


                        • Definitivno bolje od Borijela.Moze on dosta,a ako se dobro uklopi moze mnogo ;)

                          Comment


                          • Originally posted by Valentinik Rossifumi View Post
                            Mnogi mediji su počeli pisati kako je Berbatov na izlaznim vratima Uniteda.Dolaskom RVP-a,Berbatov zna da više nema prostora da igra i sigurno je da će napustiti Crvene vragove.

                            Milan se spominje kao opcija,pošto su ga tražili već i prije,a i cijena od oko 5 miliona eura nebi predstavljala veliki problem za bugarskog centarfora.

                            sta mislite? ne znam, ja mislim da je opet on bolje resenje od Borijela
                            Najbolji deep lying na svetu. Bar je bio dok ga kornjaca nije smestila na klupu zbog Cicarita i Velbeka ( ?! )

                            Comment


                            • pa ova uprava milana je poludila,cuj hoce trampu sa interom casano za pazinija pa oni ocito svjesno unistavaju milan ovo ce bit najgori milan u zadnjih 30 godina ccc casana daju ej jednog casana koji je svojim lucidnim potezima asistirao za golove.i casana kojeg su cekali nakon sto se oporavio od onog srcanog udara.nema galijani i berluskoni su skroz pukli.prodali dvojicu zvijezda a nisu doveli ni jednua juve pokupovao sve zivo i samo ce se lagano da proseta kroz prvenstvo.fuj bruka i sramota sta rade od milana.

                              Comment


                              • Ja vise stvarno nemam rijeci na ovo sto rade Berlusconi i Galliani od Milana

                                Cassano u Inter, Pazzini u Milan

                                Milan i Inter korak su do dogovora o zamjeni igrača po kojoj bi Antonio Cassano (30) od iduće sezone nosio dres Intera, dok bi novi član Milana postao Giampaolo Pazzini (28).
                                Klubovi su dogovorili zamjenu, a sada preostaje tek dogovor igrača s novim klubovima oko primanja.

                                "Da, razgovori se bliže kraju. Ostale su tek neke sitnice. Vjerujem kako ćemo ubrzo sve staviti na papir," priznao je izvršni direktor Milana Adriano Galliani.

                                Kako prenose italijanski mediji Milan će platiti Interu dodatnih sedam miliona eura, jer je Pazzini dvije godine mlađi. Pazzini bi u novom klubu trebao zarađivati oko 2.8 miliona eura, dok će Cassano u dresu Nerazzurra zarađivati tri miliona eura po sezoni.

                                Ukoliko se ovaj transfer ostvari Inter će biti šesti klub u Cassanovoj karijeri nakon Barija, Rome, Real Madrida, Sampdorije i Milana, dok je Pazzini igrao za Atalantu, Fioretninu i Sampdoriju. Cassano i Pazzini su nekada činili udarni napadački tandem u Sampdoriji.

                                Comment

                                Working...
                                X