Announcement

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cekaju se Tomori i Mandzo, sto se tice prvog veze nemam o kakvom igracu se radi.

    Za Mandzu znam kroz citavu karijeru da je krvavi radnik, opet ne znam u kakvom je fizickom stanju, duze vrijeme nema ozbiljnu utakmicu u nogama, mada oba igraca dolaze kao rotacije.

    Moze neko malo vise da kaze nesto o ovom Tomoriju iz Celzija.

    Comment


    • Originally posted by Rossonero View Post
      Cekaju se Tomori i Mandzo, sto se tice prvog veze nemam o kakvom igracu se radi.

      Za Mandzu znam kroz citavu karijeru da je krvavi radnik, opet ne znam u kakvom je fizickom stanju, duze vrijeme nema ozbiljnu utakmicu u nogama, mada oba igraca dolaze kao rotacije.

      Moze neko malo vise da kaze nesto o ovom Tomoriju iz Celzija.
      Pa upratio sam ga ja prosle sezone dok je dobijao sansu i mogu reci da je korektno odradjivao posao, ali ono, niti smrdi niti mirise.. Svakako sam misljenja da je zasluzio da ga Lampard stavlja prije Christiansena.

      Comment


      • ....

        OFFICIAL: Hakan Calhanoglu and Theo Hernandez test positive for COVID-19

        Comment


        • Spominje se Firpo iz Barse kao potencijalna meta Milana. Kidao je u Betisu, onda u Barsi potop, doduše kao i svi ostali.

          11 protiv kaljarija za očekivati:
          Donnarima
          Calabria Kjaer Romagnoli Dalot
          Tonali Kessie
          Castillejo Diaz Hauge
          Ibrahimović

          Leao vuče suspenziju, Meite na klupi.

          Comment


          • Kaljari mora da padne bez obzira na sve izostanke.

            Valja gledati idiota Kastiljeha veceras.

            Mandzo je tu

            Mario Mandzukic has begun his medical tests ahead of completing a move to Milan.

            Comment


            • Kaljari je u seriji od 5 uzastopnih poraza, čak ih je i Benevento dobio u gostima.

              Edit: Mateus Vina glavna meta za levog beka. 23g, Urugvajac, igra za Palmeiras. Hvala bogu pa uprava razmišlja da dovede krštenog bek ap levog beka.

              Comment


              • Pade i Kaljari, lagano.

                Brutalna asistencija Kalabrije, i kakva zavrsnica oca.

                Mnogo mi je drago sto se mali Tonali dize iz utakmice u utakmicu, sinoc je prekucao.

                Comment


                • Comment


                  • Najverovatnije će se Madža naći na klupi protiv Atalante, spremaju ga barz a deo poluvremena da odigra.

                    Kapiram da će nam prvih 11 ovako izgledati:
                    Donnaruma
                    Calabria Kalulu Musachio Dalot
                    Kessie Tonali
                    Castillejo Diaz Leao
                    Ibra

                    Tonali je dobio udarac u prošlom meču, ali trebalo bi da bude fit za Boginju.

                    Comment


                    • Tomori dolazi

                      Milan have agreed terms with Chelsea for Fikayo Tomori, on loan with option to buy for €30m, and he’s expected in Italy for a medical over the next 24 hours.

                      Comment


                      • Andrea, sretno u novom klubu. Poslije dvije teske povrede tesko se bilo vratiti, sve najbolje u nastavku karijere.

                        Samo bez povreda, sto vise vremena da provedes na terenu.

                        Comment


                        • Od Firpa nista, ostaje u Barci.

                          Comment


                          • Tomori (stoper) dolazi vjerovatno, ne sumnjam da ce naci nekod drugog umjesto Firpa (lijevi bek), rotacija za Thea, i ako moze Tuvan samo da ne gledam Kastiljeha.

                            Comment


                            • ....

                              “There are so many things to say about what I have felt in these almost 4 years but right now I can’t find the right words.

                              “Dear Milan, thank you for welcoming me into your wonderful story full of charm and glory, thank you for giving me the opportunity to wear this shirt so prestigious and dreamed of by so many children but above all thank you for introducing me to fantastic people that I will always carry in my heart!

                              “I dreamed of a different path, I wanted to do more, but despite everything I always gave my best to best honour the colours I wore and it was a privilege!

                              “Good luck for everything. Forever grateful. Andrea.”

                              Comment


                              • Dobrodosao, imas 6 mjeseci da se dokazes.

                                “The defender has signed a contract until June 30, 2021, but AC Milan have an option to make the deal permanent.”

                                The centre-back reportedly moves on a €1m paid loan with the option to buy for €25m this summer.

                                Comment

                                Working...
                                X