Announcement

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pogubljen taj Inzagi skroz, jeste ekipa losa ali jedva cekam coveka na klupi koji ce iz iste da izvuce maksimum, ma koliki on bio, tada cu biti zadovoljan i ako budemo na sredini tabele, moci cu sebi da kazem, ok, to je to, ovo je limit ekipe i trener nema nista s tim, radi najbolje sto zna s onim cime raspolaze...
    Sto se tice investitora, iskreno mi se vec smucila ta prica, bili su u opticaju svi moguci preko Kineza, Tajlandjana, Arapa itd i uvek na kraju sve bude demantovano i Berluskoni ispadne heroj koji ne da svoj klub jer ga voli, zaljubljen je u njega bla bla
    price za malu decu, mogu samo da se nadam odnosno svi mi da bas ovog puta nije takav slucaj i da ce nas neko kupiti konacno pa da nam bar malo svane nakon ovih ocajnih par sezona
    VALENTINO ROSSI #46

    Comment


    • Možda je ekipa loša kada se uporedi sa slavnim danima, ali da bude ovako plasirana na tabeli iza jedne Sampdorije npr. i tsl. nije u redu, stvarno nije u redu.

      Pa Milan ne može nikoga lako da dobije, a niko neće da me ubedi da nisu bolji od tipa Empolija sa kojima su igrali mršavih 1:1 kod kuće.

      Comment


      • Upravo tako, a to je greska nikoga drugog do trenera tj Inzagija... ekipa kao ekipa, kolektiv, igracki kadar je sigurno u top 5 u Serie A, ima tu stvarno likova koji ne znaju gde se nalaze ali ima i kvaliteta, igraca koji prosto nemaju s kim da razviju igru i pokazu svoj raskosan talenat... Ima malo i do pritiska jer ipak se igra za slavan dres, pobede su imperativi u velikoj vecini utakmica, igraci su vise pod lupom javnosti jer igraju u vecem klubu... neki se ne snadju u svemu tome, pravi primer je Niang, decko igra odlicno za Genou od kad je otisao...



        evo kome mi ne damo 3,5 miliona godisnje, izgubicemo ga zbog 500 000 godisnje i to bez obestecenja samo ce da odseta u Jedinstvo
        VALENTINO ROSSI #46

        Comment


        • Na današnji dan, pre tačno 21. godinu, Sebastiano Rossi postavio je jedan od rekorda Serije A, on je svoju mrežu sačuvao od primljenog gola 929 minuta.



          VALENTINO ROSSI #46

          Comment


          • Ovaj Bonera neprejebiv lik,ne moze se izbaciti iz startne nikako,ne znam sta vide u njemu ovi treneri.
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment




            • pozvani igraci za mec protiv Chievo Verone, subota 20:45
              VALENTINO ROSSI #46

              Comment


              • Pato mađija.

                Comment


                • Pipo na ivici otkaza!



                  Comment




                  • Milan lose De Jong, Montolivo

                    Comment


                    • Montella to turn down Milan?

                      Comment


                      • Rosso kakve su sanse da zadrzite De Jonga?!
                        Originally posted by Vladan
                        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                        :vinjaksmajli:

                        Comment


                        • Vjeruj mi minimalne.

                          Last edited by Rossonero; 04-03-15, 13:30.

                          Comment


                          • Dobar vic..


                            Čelnici Milana za novog trenera žele da imenuju Jurgena Kloppa.

                            Klopp je imao uspješnih nekoliko sezona s Borussijom, no ova posljednja je daleko od toga.

                            Ipak, jasno je da je Klopp vrhunski trener i na San Siru žele da ga angažuju umjesto Filippa Inzaghija.

                            Osim toga, u Milanu vjeruju da bi dovođenjem Kloppa, mogli da dovedu i neke zvijezde iz Borussije.

                            Tuttosport piše da bi Klopp poveo u Milan sa sobom Nevena Subotića i Ilkaya Gundogana.

                            Comment


                            • hahahahahahahaha, mozda da im javi neko da ozbiljan trener trazi ozbiljnu platu? i pritom donese sa sobom papir sa spiskom pojacanja koja vrede koliko mi nismo potrosili u 10 poslednjih prelaznih rokova ukupno
                              VALENTINO ROSSI #46

                              Comment


                              • Sve najbolje!

                                Comment

                                Working...
                                X