Announcement

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Boa

    Comment


    • Pipo pao u nadoknadi!

      Milan-Verona 2-2

      Comment


      • www.facebook.com/MilanVesti sigpic

        Comment


        • http://www.mozzartsport.com/vesti/sp...-brokija/99242

          Ovo sve smesnije i smesnije cuj Broki da bude trener
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Berluskoni dao još jednu šansu Inzagiju

            www.facebook.com/MilanVesti sigpic

            Comment


            • Inzaghi je svoj otkaz produzio za samo jos jednu utakmicu na klupi Milana , jer sljedece kolo stvarno ne vidim sansu da pobjedimo Fiorentinu u gostima , mozda se moze bod uzeti koji nama apsolutno nista ne znaci..

              Jos jedna sezona za zaborav.


              Boneru za trenera!
              Last edited by Rossonero; 08-03-15, 19:42.

              Comment


              • Milan: ’El Shaarawy healing’

                Comment


                • Igraci na koje Inzaghi racuna za sutrasnju utakmicu protiv Fiorentine:

                  PORTIERI: Abbiati, Diego Lopez, Gori

                  DIFENSORI: Abate, Albertazzi, Antonelli, Alex, Bocchetti, Bonera, Mexes, Paletta

                  CENTROCAMPISTI: Essien, Muntari, Suso, Van Ginkel, Bonaventura, Locatelli (73), Mastalli (36)

                  ATTACCANTI: Cerci, Destro, Honda, Menez, Pazzini

                  Comment


                  • MLS move for Muntari?

                    Last edited by Rossonero; 16-03-15, 16:28.

                    Comment


                    • Najnovijim porazom ''Rossonera'' od Fiorentine, Pipo Inzagi se još više primakao rastanku od klupe Milana. U prilogu možete da pogledate njegov dosadašnji učinak, koji nikako ne ide u prilog njegovoj i večeras izraženoj želji da ostane na ovom poslu.

                      I pored svih ovih poražavajućih brojki, Filipo Inzagi je posle poraza od Fiorentine naglasio kako je ohrabren večerašnjom igrom njegovog tima i uveren da je ovo najava boljih dana za ekipu Milana u nastavku sezone.

                      O ostavci ni ne razmišlja, naprotiv.



                      ''Nadam se da ću se i narednih 30 godina baviti trenerskim poslom.

                      Milan mi je mnogo dao u dosadašnjoj karijeri i nadam se da ću ovde ostati što duže.

                      Imam važeći ugovor, na ljudima iz kluba je da donesu odluku.

                      Ako me zadrže - odlično, a ako ne, radiću ovaj posao na nekom drugom mestu'', poručio je Inzagi.
                      Spoiler


                      Fiorentina-Milan 2-1

                      Comment


                      • Vama treba jedan ozbiljan i proveren trener,a ne Inzagi,Sedorf i ostali.
                        Donadoni bi vama seo opasno,Parma se raspada verujem da bi covek voleo da trenira Milan,ali pita se tu Berluskoni.
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Dzaba je promjena trenera dok se ne promjeni ovo..

                          Vecina ovih igraca ne zasluzuje da igra za Bari , ali eto igraju za Milan..

                          http://www.acmilan.com/en/teams/roster
                          Last edited by Rossonero; 17-03-15, 11:45.

                          Comment


                          • Da ste pre koju godinu prodali El Saravija sada bi imali respektabilnu ekipu,ovako bodu oci mnogi a pogotovo odbrana koja je smesna.
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Vjeruj mi sve je ovo smjesno od golmana do napada..

                              Sve sto se dovodi dovodi se za dZ i ocekuju se neki rezultati?!?

                              Comment


                              • Tako Marota radi i dan danas,sve hoce za dzabe i eto umeo je da pogodi sa tim free transferima
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X