Announcement

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Dusan View Post
    Ja imam osecaj da ce Tevez da rastura kod nas, ne znam zasto, ali takav mi je osecaj.

    Osjecaj cesto zna da zavara covjeka , barem je u mene taj slucaj

    Comment


    • Ovo nije penal? Procenite sami. Po misljenju sudije Macolenija, ovo nije penal.




      Mesi nikada u zvanicnim utakmicama protiv italijanskih klubova nije postigao gol! A igrao je protiv Intera, Milana i Udinezea, a veceras igra u takozvanim "inteligentnim" kopackama.

      Comment


      • Milan-Barcelona 2-3

        Comment


        • cestitke za jucerasnju partiju! Odusevio me je Milan a sudije po ko zna koji put pomogle Barseloni... Mislim jesu oni najjaci ali zasto im pobogu stalno pomazu?

          Comment


          • Originally posted by milanche View Post
            cestitke za jucerasnju partiju! Odusevio me je Milan a sudije po ko zna koji put pomogle Barseloni... Mislim jesu oni najjaci ali zasto im pobogu stalno pomazu?
            Ovo se i ja pitam

            Ja sam zadovoljan igrom Milana iako smo izgubili
            Last edited by Rossonero; 24-11-11, 15:10.

            Comment


            • Tevez u Milanu?

              Kako prenosi Sky Sport, ovoga popodneva u Milanu je boravio Kia Joorabchian, agent Carlosa Teveza.

              Tevezov agent je razgovarao sa potpredsjednikom Mliana, Adrianom Gallianijem, sa kojim je, navodno, pokušao dogovoriti uslove prelaska svoga agenta u Milan.

              Tevez će gotovo sigurno napustiti Manchester City u januaru i navjerovatnije će otići na posudbu u neki klub, sa mogućnošću trajnog otkupa.

              Čini se da je Milan spreman platiti pet miliona koliko City traži za posudbu ovoga igrača i 20 miliona kolika će biti otkupna cijena.
              Last edited by Rossonero; 24-11-11, 15:14.

              Comment


              • Sve je to odlicno samo bi im bilo bolje desnog beka da uzmu prvo, neku klasu od igraca.
                sigpic

                Comment


                • Ja sam igrom zadovoljan. Nadam se da cemo imati srece pa da izvucemo nekog lakseg protivnika u drugoj fazi... Kao na primer APOEL, Benfika...

                  Comment


                  • Originally posted by S-Nash View Post
                    Sve je to odlicno samo bi im bilo bolje desnog beka da uzmu prvo, neku klasu od igraca.
                    I jednog stopera i levog beka,a i mladjeg golmana.

                    Comment


                    • Male su sanse da ce dovesti desnog beka kada imaju Abatea koji jos igra za reprezentaciju.Nece njega da koce zbog stranca.
                      A i to sto Ljuba kaze, izgleda se pogresili sa Taiwom i trebace im levi bek.Sto se tice stopera, trebace im sigurno jedan ako ugovor ne produze Jepes ili Nesta.Previse furaju sa tim starim igracima koji su u prvoj postavi ili su bitne rezerve.Treba im sveza i mlada krv.Golmana mogu pronaci u BL posto ih ima na izvoz i nekima istice ugovor na kraju leta.

                      Comment


                      • Originally posted by Maric91 View Post
                        Male su sanse da ce dovesti desnog beka kada imaju Abatea koji jos igra za reprezentaciju.Nece njega da koce zbog stranca.
                        A i to sto Ljuba kaze, izgleda se pogresili sa Taiwom i trebace im levi bek.Sto se tice stopera, trebace im sigurno jedan ako ugovor ne produze Jepes ili Nesta.Previse furaju sa tim starim igracima koji su u prvoj postavi ili su bitne rezerve.Treba im sveza i mlada krv.Golmana mogu pronaci u BL posto ih ima na izvoz i nekima istice ugovor na kraju leta.
                        Ima u Bundesu neki golman sa cudnim imenom,da me ebes ne znam ni gde igra. Ali sam cuo da je talenat

                        Comment


                        • Originally posted by Ljuba90 View Post
                          I jednog stopera i levog beka,a i mladjeg golmana.
                          Prvo desni bek im treba.

                          Maricu nema to veze sto on igra za reprezentaciju (a pored Kristijana se nece ni naigrati) kad on nema kvalitet za njihove ambicije koje su osvajanje svega zivog, Milan je Milan. Backup moze da bude. Za Kalco im je dovoljan po mom misljenju.
                          sigpic

                          Comment


                          • ter Stegen, Trap, Bauman, Leno, Ciler, Ulrih...konkurencija je velika.
                            A sve bi njih Milan mogao da dovede za manje od 10 miliona evra, naravno ako ih kupi do sledeceg leta.ž

                            @nash:
                            Ipak su Milanu potrebniji igraci na pozicijama koje je Ljuba rekao.Desni bek ne bi trebao da bude njima prioritet i nerealno je ocekivati da ce da bace ogromnu kolicinu novca na desnog beka.

                            Comment


                            • Originally posted by Maric91 View Post
                              ter Stegen, Trap, Bauman, Leno, Ciler, Ulrih...konkurencija je velika.
                              A sve bi njih Milan mogao da dovede za manje od 10 miliona evra, naravno ako ih kupi do sledeceg leta.ž

                              @nash:
                              Ipak su Milanu potrebniji igraci na pozicijama koje je Ljuba rekao.Desni bek ne bi trebao da bude njima prioritet i nerealno je ocekivati da ce da bace ogromnu kolicinu novca na desnog beka.
                              Za Leno-a i ove druge znam. A mislio sam na ovog prvog

                              Najvise para treba da se da za stopera koji bi godinama cinio mocan tandem sa Silvom. Npr Hummels

                              Comment


                              • Originally posted by Maric91 View Post
                                ter Stegen, Trap, Bauman, Leno, Ciler, Ulrih...konkurencija je velika.
                                A sve bi njih Milan mogao da dovede za manje od 10 miliona evra, naravno ako ih kupi do sledeceg leta.ž

                                @nash:
                                Ipak su Milanu potrebniji igraci na pozicijama koje je Ljuba rekao.Desni bek ne bi trebao da bude njima prioritet i nerealno je ocekivati da ce da bace ogromnu kolicinu novca na desnog beka.
                                Abate nije ni za sta u jakim mecevima, dok Zambrota iako nije na nivou 2x vise pokaze u istim, sinoc se uostalom i videlo. Svakako da treba u naredna 2 prelazna roka da uzmu sve navedeno ali desni bek im je prioritet. Abiati je dobar golman, Zambrota i Nesta su stari lisci, mogu da izguraju to.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X