Announcement

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Odg: AC Milan

    Opa, meni promaklo da je tata Inzagi dao gol veceras. &8@^J

    Comment


    • #47
      Odg: AC Milan

      Inzagi je istinski fenomen.Danas mnoge nazivaju fenomenima ali Pipo je stvarno upravo to.Jedan od najboljih golgetera svih vremena a da pritom niti ima visinu,snagu,jak sut,dribling... Ali zato ima nos za gol kakav niko na svetu nema.Mozda je bas zbog toga u stvari i najbolji GOLGETER u zadnjih 30 godina.

      Comment


      • #48
        Odg: AC Milan

        Znam , Melo , da je Kevin Price Boateng najbolje pojačanje , ali Ibrahimović je bomba onako sam po sebi jer dolazi iz Barse , a ranije je igrao i u Interu !
        FC Red Star , AC Milan , Athletic club , Newcastle United , CSKA Moscow , Borussia Monchengladbach , Boca Juniors , Nagoya Grampus Eight , Celtic , Porto & AJ Auxerre- My teams in best world leagues !

        Comment


        • #49
          Odg: AC Milan

          Goropadni Milan razbio Lecce na otvaranju sezone

          Nogometaši Milana sjajnom su predstavom na otvaranju talijanske Serie A pobijedili novopečenog prvoligaša Lecce s visokih 4-0.

          Rossoneri su već nakon pola sata riješili sve dvojbe, kada su pogotcima Pata (2) i Thiaga Silve otišli na 3-0. Priču je završio neuništivi Pippo Inzaghi četvrtim pogotkom u 90. minuti.

          Utakmicu je iz svečane lože uz predsjednika Silvia Berlusconija i dopredsjednika Adriana Gallianija pratio i novopridošli napadač Zlatan Ibrahimović, koji se sudeći po reakcijama odlično zabavio.

          Milan je prvo poluvrijeme susreta odigrao briljantno i pravo je čudo kako su gosti na odmor otišli sa 'samo' tri pogotka u mreži. Drugi dio momčad Massimiliana Allegrija stala je na kočnicu, te uspješno privela utakmicu kraju.

          Uz vrlo raspoloženog Pata odličan je bio i njegov sunarodnjak Ronaldinho, koji je u više navrata podsjetio na najbolje dane iz Barcelone.

          Ako je suditi po prvoj utakmici, trener Allegri zaslužuje visoku ocjenu. Debi u dresu rossonera zabilježio je i Kevin Prince Boateng, koji je i više nego dobro odradio dobivenih 20ak minuta. Sljedeći susret na rasporedu je za tri tjedna kada će Milan gostovati kod Cesene.

          Rezultati 1. kola:
          Udinese - Genoa 0:1
          Roma - Cesena 0:0
          Bari - Juventus 1:0
          Milan - Lecce 4:0
          Chievo - Catania 2:1
          Fiorentina - Napoli 1:1
          Palermo - Cagliari 0:0
          Parma - Brescia 2:0
          Sampdoria - Lazio 2:0

          Ponedjeljak:
          20:45 Bologna - Inter
          FC Red Star , AC Milan , Athletic club , Newcastle United , CSKA Moscow , Borussia Monchengladbach , Boca Juniors , Nagoya Grampus Eight , Celtic , Porto & AJ Auxerre- My teams in best world leagues !

          Comment


          • #50
            Odg: AC Milan

            krenuli smo da meljemo,tesko svima koji nam sada stanu na put.Valjda ce trener naci mesta za pata ronaldinja i ibrahimovica 7@$**
            sigpic
            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

            Comment


            • #51
              Odg: AC Milan

              [quote author=dacha-czv link=topic=2776.msg161484#msg161484 date=1283163737]
              krenuli smo da meljemo,tesko svima koji nam sada stanu na put.Valjda ce trener naci mesta za pata ronaldinja i ibrahimovica 7@$**
              [/quote]

              Sto ne bi nasao,to sve igraci sa razlicitim profilima.Moze da bude Ibra cf ,Pato ss (second striker) i Ronaldinho play

              Comment


              • #52
                Odg: AC Milan

                Zato što je potrebno da igraju i neki drugi igrači koji su takođe važni - Sedorf , Gatuzo , Ambrozini , Pirlo ...
                FC Red Star , AC Milan , Athletic club , Newcastle United , CSKA Moscow , Borussia Monchengladbach , Boca Juniors , Nagoya Grampus Eight , Celtic , Porto & AJ Auxerre- My teams in best world leagues !

                Comment


                • #53
                  Odg: AC Milan

                  [quote author=rossoner link=topic=2776.msg161596#msg161596 date=1283174949]
                  Zato što je potrebno da igraju i neki drugi igrači koji su takođe važni - Sedorf , Gatuzo , Ambrozini , Pirlo ...
                  [/quote]

                  ----------------------GOLMAN--------------
                  ---- ona matora odbrana nesta,kaladze ovaj onaj-----
                  ----------------------Gattuso---------------
                  ------------Pirlo-----------------Boateng----
                  -----------------------Ronaldinho------------
                  ---------------Pato--------------Ibrahimovic-----

                  ovako bih ja igrao da je PES u pitanju &+I}\

                  i naravno inzagi da udje u 80om minutu da da josh koji gol.... xD

                  Comment


                  • #54
                    Odg: AC Milan

                    Milan hoce da dovede i Robinha, e to ce biti zajeban napad, mada bih ja pre doveo nekog beka, najpre Coentrao iz Benfike (dao bih kolko god da traze). Ova kombinacija sa Bonerom i Antoniniem je dobra protiv timova kao Lecce, ali za LS deluje klimavo. Na zalost ne izgleda kao da traze bekove u ovom trenutku.

                    Comment


                    • #55
                      Odg: AC Milan

                      [quote author=nucle0 link=topic=2776.msg161680#msg161680 date=1283186631]
                      Milan hoce da dovede i Robinha, e to ce biti zajeban napad, mada bih ja pre doveo nekog beka, najpre Coentrao iz Benfike (dao bih kolko god da traze). Ova kombinacija sa Bonerom i Antoniniem je dobra protiv timova kao Lecce, ali za LS deluje klimavo. Na zalost ne izgleda kao da traze bekove u ovom trenutku.
                      [/quote]

                      Coentrao i Luis Suarez iz ajaxa su mi 2 najvece misterije - zasto ih niko nije hteo u prelaznom roku #^GH*#

                      Comment


                      • #56
                        Odg: AC Milan

                        Luis Suarez nigde nece preci,igrao je vec za Ajax u LS u kvalifikacijama,naravno igrace i LS...

                        Inace,Luis Suarez ima problema malih sa ponasanjem,videlo se na SPu...mnogi klubovi su ga hteli,ali pricalo se kako moze da narusi atmosferu u svlacionici...kao i Robinho.

                        Comment


                        • #57
                          Odg: AC Milan

                          [quote author=Melo link=topic=2776.msg161693#msg161693 date=1283191771]

                          Coentrao i Luis Suarez iz ajaxa su mi 2 najvece misterije - zasto ih niko nije hteo u prelaznom roku #^GH*#
                          [/quote]

                          Pa ne samo oni, kad samo pogledam koliko ima igraca u nekim tako port. hol. ligama, i koliko ima igraca po velikim klubovima koji ne igraju i trunu stvarno mi nije jasno sta rade klubovi.
                          Evo Joao Moutinho je presao u Porto iz Sportinga, a zasto ga nije hteo neki klub iz Eng, Spa, Ita nije mi jasno.
                          Isto Quaresma trune u Interu, a niko ga nece, kad pogledam kako se onaj Liverpool raspada sa krilima koja ne mogu nikoga da prodju ili upute dobar centarsut (Kuyt i na zalost ovaj nas), a ovde Quaresma ni ne igra.
                          Makar ce neko uzeti Robinha, bilo bi bzvz da i on negde trune.

                          Comment


                          • #58
                            Odg: AC Milan

                            http://www.sportal.rs/news.php?id=34495
                            fghj48d

                            nema od toga nista h5g6k8
                            sigpic
                            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                            Comment


                            • #59
                              Odg: AC Milan

                              [quote author=nucle0 link=topic=2776.msg161965#msg161965 date=1283250925]
                              [quote author=Melo link=topic=2776.msg161693#msg161693 date=1283191771]

                              Coentrao i Luis Suarez iz ajaxa su mi 2 najvece misterije - zasto ih niko nije hteo u prelaznom roku #^GH*#
                              [/quote]

                              Pa ne samo oni, kad samo pogledam koliko ima igraca u nekim tako port. hol. ligama, i koliko ima igraca po velikim klubovima koji ne igraju i trunu stvarno mi nije jasno sta rade klubovi.
                              Evo Joao Moutinho je presao u Porto iz Sportinga, a zasto ga nije hteo neki klub iz Eng, Spa, Ita nije mi jasno.
                              Isto Quaresma trune u Interu, a niko ga nece, kad pogledam kako se onaj Liverpool raspada sa krilima koja ne mogu nikoga da prodju ili upute dobar centarsut (Kuyt i na zalost ovaj nas), a ovde Quaresma ni ne igra.
                              Makar ce neko uzeti Robinha, bilo bi bzvz da i on negde trune.
                              [/quote]

                              Quaresma je presao u Besiktas,i do sada postigao 2-3 pogotka.

                              Comment


                              • #60
                                Odg: AC Milan

                                Klaas-Jan Huntelaar presao je posljednjeg dana prelaznog roka u Schalke uz obestecenje od 13 miliona €

                                Comment

                                Working...
                                X