Announcement

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sad već ima ko Juventusu da otkine koji bod više. A čega se Juventus zenta nego Milana. Ako odigraju dobro prvi deo sezone, pada mi na pamet scenario "Ibrahimovic u Milanu".. Nzm je l potpisao šta konačno sa Junajtedom, ali biće interesantno. Gle kad Inter iskoči i zgrabi titulu . Koga je dovela Vanda Nara nisam pratio?

    Comment


    • Još ne mogu da verujem da se ovo desilo. Jako cudan transfer, jako...

      Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

      Comment


      • Bonucci and Biglia will both undergo their medicals at La Madonnina tomorrow morning at 7:30.
        The summer window of China has already CLOSED.

        Comment


        • Meni tu nista nije cudno, uostalom mnogi veliki igraci su kroz istoriju prelazili iz milanskog u torinski gigant i obrnuto, tako da nije Bonuci Leo prvi.
          Jos mi je draze sto je ostao u Italiji da se i ostali italijanski klubovi pojacaju i sama liga ojaca, i dobije na konkurentnosti. Mnogo bolja opcija nego da je otisao u Englesku na primer.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Vrijeme je da igrači počnu odlaziti. Mora se barem malo vratiti uloženog keša.
            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

            Comment


            • sigpic

              Comment


              • Comment


                • Originally posted by Uroš View Post
                  Ja nisam navijač Milana. Navijao sam verovatno za svaki italijanski klub od većih sem Rome posle Kalčopolija, čak i za Juventus u Evropi. Došao čovek u Milan da proba da za 2-3 godine uzme ušati, ne vidim problem. Juventus neće videti finale narednih x godina.
                  Nek si nam reko, to sam i ja mislio one 2010. Znas i sam kakvo je stanje bilo tada, koliko su Inter i Milan bili ispred Juventusa. Juventus je napravio revoluciju sa celicnom voljom da se vrati na vrh. Najveca pojacanja bila 15-18M €. Cak i za skudeto nisam bio optimista, mislio sam tamo neke 2020. ili tako nesto.

                  Comment


                  • Originally posted by srdjan_sl View Post
                    Smijesna ponuda, ne bi da drvo od Pallete vrijedi 40 miliona.

                    Postavlja se pitanje da je ponuda 80 miliona + drvo da li bi to Cairo prihvatio?!?

                    Samo se nadam da nece biti Kalinic.

                    Comment


                    • Nenormalan posao napravise ljudi, za 150-200 miliona citava ekipa maltene koja ce odma biti konkurentna u borbi za titulu. AKo jos dovedu Obamejanga\Belotija mislim da Juventus ima samo blagu prednost cisto zbog neuigranosti, odnosno u Juventusovom slucaju uigranosti.
                      sigpic

                      Comment


                      • Juventus ima toliko bolji tim da je to smesno i uporedjivati. A da ne pricamo i uigranosti. Ja im zelim da budu najbolji sto mogu da budu, radi lige, radi zanimljivosti uopste. Ali oni ne mogu u isti kos sa jednim Napolijem a kamoli sa Juventusom.

                        Nek me demantuju na terenu, nece biti prob da priznam sam pogresio.

                        Comment


                        • Milan je previse masivan klub i cak sa onom raspalom ekipom je znao da se bori, da muci, ovo sad sto imaju je jedno deset puta bolje. Imaju sve sad, pokriveni na svim pozicijama, imaju i mladost i kvalitet, samo im fali neki ubica naprijed jos. Bilo bi zanimljivo vidjeti kad bi igrali 3-5-2.

                          Inter mora da uci kako se to radi u ozbiljnom klubu cim imas pare. Ovo sto je Milan uradio nekog drugog bi kostalo 300+ miliona lagano. I dalje su jedan od najpopularnijih klubova na svijetu i pored ogromne krize, nekad se znalo, ako Milan pozove trceci se tamo ide, samo nisu imali para i tu je bio problem da se privuku igraci ocigledno, vidimo sta se desava cim ih imaju. A sto je najgore nijednog fudbalera nisu preplatili, stavise. Dovesce oni i Belotija za 60+ miliona eura tacno ih vidim.
                          sigpic

                          Comment


                          • Andrea ili Auba.

                            Comment


                            • Dodji Andrea, samo dodji.

                              Contacts between Milan and Torino for Belotti are continous. Milan offer €40-45m+Paletta and Niang [Sky]
                              Last edited by Rossonero; 14-07-17, 22:16.

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Milan je previse masivan klub i cak sa onom raspalom ekipom je znao da se bori, da muci, ovo sad sto imaju je jedno deset puta bolje. Imaju sve sad, pokriveni na svim pozicijama, imaju i mladost i kvalitet, samo im fali neki ubica naprijed jos. Bilo bi zanimljivo vidjeti kad bi igrali 3-5-2.

                                Inter mora da uci kako se to radi u ozbiljnom klubu cim imas pare. Ovo sto je Milan uradio nekog drugog bi kostalo 300+ miliona lagano. I dalje su jedan od najpopularnijih klubova na svijetu i pored ogromne krize, nekad se znalo, ako Milan pozove trceci se tamo ide, samo nisu imali para i tu je bio problem da se privuku igraci ocigledno, vidimo sta se desava cim ih imaju. A sto je najgore nijednog fudbalera nisu preplatili, stavise. Dovesce oni i Belotija za 60+ miliona eura tacno ih vidim.
                                Oni su dospeli u ove dugove najvise zbog plata. Ljudi misle da ljudi tamo trce zato sto je to velicina, a jeste da se razumemo, ali Galiani mentalni je davao ogromen pare za plate koji nisu mogli da pokriju. Ibru su onda placli kao sto je tada Barsa placala Messia, ili Real Ronalda, 10-12M net zaradu je imao. Robinho i Cassano isto tako bas veliku platu imali, prosecne plate su bas bile velike.

                                Sada vec rade odlican posao, za divljenje nema sta. Ovde pored Milana i Serie A kao liga ce da profitira. Auba bi im bio najbolji izbor, ali moze izac preskup na kraju krajeva.

                                Inter dovodi Dalberta iz Nice, mali je bas dobar. A Inter je ocajne bekove, znaci strasno lose. Vec doveli Skrinijara, jos desni bek, posto vec imaju Miranu na mesto CB-a. Desno krilo im je neophodno, Candreva jedino rotacija. Ako prodaju Perisica, nek unovce u zamenu. Ima Inter dobrih igraca, sada i dobrog trenera, ipak njima treba nesto manje igraca nego sto ej to trebalo Milanu koji maltene ceo prvi tim promenio.

                                Comment

                                Working...
                                X