Announcement

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Neki mediji pisu da je trazio kapitensku traku od Buffona cak, pa ga ovi odbili pa tu jos zesca rasprava bila.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • U Milanu su ionako skoro svi novi igraci, nece valjda Donnaruma, Romagnoli ili Suso da budu kapiteni

      Comment


      • Originally posted by bice View Post
        Neki mediji pisu da je trazio kapitensku traku od Buffona cak, pa ga ovi odbili pa tu jos zesca rasprava bila.
        Ma to je glupost nije ni on toliko glup znao je da je tek cetvrti po redu za kapitensku traku.
        Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

        Comment


        • Nevjerovatno. Potpuno nevjerovatno.



          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

          Comment


          • Originally posted by soe View Post
            Po cemu je to Milan veci klub od Juventusa? Kako moze biti veci klub koji ima skoro duplo manje titula domaceg prvenstva od drugog.
            Veći u mojim očima. Milan je osvajao lige uglavnom kad je bila ful konkurencija, Inter je zaredjao par god pa sad Juve. Milan ima više LŠ. I to mi ne bi bilo merilo da je Engleska ali pošto je Italija merilo mi je. Jer su dobro poznate Juventusove mutne radnje. Ne kažem da Milan i Inter nisu zatvarali ali...

            Generalno, u poslednje vreme gotivim sve timove iz Italije i navijam za Italiju svako prvenstvo. Nije mi fudbal nigde kao u Italiji. Zato sad navijam da se vrate Milan i Inter.
            Nisam gledao kao klinac kad igraju Real Barsa nego Milan i Inter, Milan i Juventus itd..

            Sjajan posao za Milan. Ako završe Obamejanga, završili su posao.

            Comment


            • "Veći u mojim očima. Milan je osvajao lige uglavnom kad je bila ful konkurencija"

              Ajd samo ne lupetaj. Poredis Italijanske ekipe, koje stalno igraju medjusobno kroz istorju. Bolji Juve dosta. U LS Milan ne mora da igra protiv Juventusa da bi osvojio, u Italiji to mora, e tome je razlika. A sije vas Juve dugi niz godina, jedno 100 godina samo.

              Comment


              • Originally posted by Tarantula View Post
                Nevjerovatno. Potpuno nevjerovatno.



                Uu kako mi je drago zbog ovog tranfera, ne mogu opisati,
                a i inace svega sto radi Milan ovaj prijelazni rok. Pocinju se talijani ponovo pratiti, definitivno.

                Comment


                • Sutra ide izjava: "Sanjao sam da igram za Milan".
                  Do juce ljubio grb Juventusa, govorio kako je to porodica bla bla, evo ga sad, srecan kao da ceka Novu Godinu
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Bio sa ultrasima, juventino do koske... a vid ga sad

                    Comment


                    • Ono nije zdravo kako su ga navijaci docekali, ljudi su van sebe totalno.

                      Comment


                      • Originally posted by Prototype View Post
                        "Veći u mojim očima. Milan je osvajao lige uglavnom kad je bila ful konkurencija"

                        Ajd samo ne lupetaj. Poredis Italijanske ekipe, koje stalno igraju medjusobno kroz istorju. Bolji Juve dosta. U LS Milan ne mora da igra protiv Juventusa da bi osvojio, u Italiji to mora, e tome je razlika. A sije vas Juve dugi niz godina, jedno 100 godina samo.
                        Ja nisam navijač Milana. Navijao sam verovatno za svaki italijanski klub od većih sem Rome posle Kalčopolija, čak i za Juventus u Evropi. Došao čovek u Milan da proba da za 2-3 godine uzme ušati, ne vidim problem. Juventus neće videti finale narednih x godina.

                        Comment


                        • Originally posted by Uroš View Post
                          Ja nisam navijač Milana. Navijao sam verovatno za svaki italijanski klub od većih sem Rome posle Kalčopolija, čak i za Juventus u Evropi. Došao čovek u Milan da proba da za 2-3 godine uzme ušati, ne vidim problem. Juventus neće videti finale narednih x godina.
                          Zapamtite dobro ovaj post.
                          Ajde da je napisao da nece videti Titule u LS, jer je to nesto uobicajeno, ali finale. Pa finala su Juventusov specijalitet .
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Hahahahaha, pa podgrevam malo atmosferu da bude zanimljivo na forumu. Kao što će biti sezona zanimljiva. Dosta su se Juventusovi igrali sa Romom i Napolijem realno.

                            Comment


                            • Pa ne treba očekivati od Milana da odma neki bum sad napravi, Juve ide lagano do titule, Milan je bukvalno čitav tim promjenio, treba te sve igrače uigrati, naći pravu formu. Za jedno 2-3 sezone očekujem onaj stari Milan.
                              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                              Comment


                              • Benvenuto Leo!




                                Comment

                                Working...
                                X