Announcement

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jeste al Real proda dresova kao Juventus, Milan i Inter zajedno plus ostali prihodi i popularnost. Real to može da priušti i to ide uz Real.

    Ako Milan uzme Bonućija svaka im čast. Zaslužili su da se vrate, ipak su za mene najveći klub u Italiji. Oni već mogu napadati LŠ, biće zanimljivo gledati ih sledećih sezona. Milan kad igra LS i kad je dobar odmah je favorit uz Real, Barsu, Bajern. Nije to Juve jbg.

    Comment


    • Originally posted by Rossonero View Post
      Argentinac zavrsen.

      Comment




      • Biglia will join Milan for €17m+€3m in bonuses, according to Sky
        Lucas Biglia's agent: "It's a done deal with Milan."
        Biglia will leave Lazio's training camp tomorrow morning to undergo his medical for Milan in the afternoon [Sky].
        Last edited by Rossonero; 13-07-17, 20:41.

        Comment


        • Originally posted by Uroš View Post
          Jeste al Real proda dresova kao Juventus, Milan i Inter zajedno plus ostali prihodi i popularnost. Real to može da priušti i to ide uz Real.

          Ako Milan uzme Bonućija svaka im čast. Zaslužili su da se vrate, ipak su za mene najveći klub u Italiji. Oni već mogu napadati LŠ, biće zanimljivo gledati ih sledećih sezona. Milan kad igra LS i kad je dobar odmah je favorit uz Real, Barsu, Bajern. Nije to Juve jbg.
          Po cemu je to Milan veci klub od Juventusa? Kako moze biti veci klub koji ima skoro duplo manje titula domaceg prvenstva od drugog.
          Ovo je Arsenal, a ne ono što je danas bilo na Emiratesu.

          Comment


          • Ma pusti ga Ja bih voleo da se Milan vrati kao i Inter. Nacionalne lige imaju nesto posebno. LS bi isto trebala da bude takva, ali UEFA neda, favorizuju se par klubova do iznemoglosti.

            Comment


            • Prica se da ce Bonuciju dati kapitensku traku i da ce sutra ozvaniciti transfer 30 miliona + De Siljo hahah
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Originally posted by Miletić View Post
                A koliko sam shvatio kroz tekstove zena zeli po svaku cenu da ostane u Italiji
                Ako se ostvari transfer onda je žena zaslužila neku funkciju i platu bar milion Ako porodica Donaruma može da dobija platu 6+1 onda može i porodica Bonući
                sigpic

                Comment


                • Last edited by Dzeki; 13-07-17, 22:16.
                  www.facebook.com/MilanVesti sigpic

                  Comment


                  • Comment


                    • Nesto se desilo na relaciji Juventus-Bonucci, ne bi ga Juve pustio tek tako. Posebno ne za ove pare.

                      Comment


                      • Kruzi ova prica previse da ne bi tu bilo nesto...

                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Naravno da ima istine, ali se te stvari iz svlacionice nikada ne sire u javnosti. Skoro je svudje tako. Evo ni Dani Alves ne prica o tome, a mogao bi jer otisao iz kluba.

                          Comment


                          • Sledeći molim

                            www.facebook.com/MilanVesti sigpic

                            Comment


                            • Donaruma
                              Bonucci Musacio Romanjoli
                              Konti Biglia Kessie Rodrigez
                              Suso
                              Andre Silva Aubameyang

                              Pa sta je ovo krv ti jbm, kompletan novi tim u samo jedan prelazni rok

                              Nerealno je ovo, i niko nece iznad 50 miliona garant Samo Auba mozda

                              Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                              Comment


                              • Gdje ti je Hakan tu

                                Meni je ovaj Kessi ekstra igrac...
                                Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                                #the return

                                Comment

                                Working...
                                X