Announcement

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • www.facebook.com/MilanVesti sigpic

    Comment


    • Za Bonućija je izgledalo kao da je patka, ali se izgleda baš aktivno pregovara. Kakav bi to transfer bio
      sigpic

      Comment


      • Velika ce sisa ispasti ako ode. Milan ponudio 30 miliona, Juventus trazi 45.
        Pa to je sramna cifra za takvog igraca. Mangala i Otamendi su skuplje placeni.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Juce sam mislio da je ovo neka zajebancija, ali sada vec postaje ozbiljno.

          Sky report that Milan could close the deal for Bonucci for €33m+De Sciglio at the end, their intention is to close it by tomorrow at 13:00

          Comment


          • Originally posted by bice View Post
            Velika ce sisa ispasti ako ode. Milan ponudio 30 miliona, Juventus trazi 45.
            Pa to je sramna cifra za takvog igraca. Mangala i Otamendi su skuplje placeni.
            Nema veze, to cine Milanu uslugu. Ja sam cuo da je u pricu umesan i Romanjoli?
            I cuo sam da je vec sve dogovoreno sa Bonucijem u slucaju da Juve pristane. Samo se ceka da se Juve i Milan dogovore. Mozda je to i mamac za Engleze, da navale i oni sada - videcemo.
            Last edited by Sandugp; 13-07-17, 14:07.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Nije realno ocekivati da Juve pusti samo tako WC stopera, a da dobiju 35-40 miliona + De Sciglio.

              A sto se tice Romagnolija naravno da on nije u toj prici.

              Milan don't want to include Romagnoli in a possible deal, just De Sciglio.

              Comment


              • Ma sta nije realno, dace ga oni za te pare videces. Izgovor ce biti: "Bila je to dobra ponuda na trzistu", a znamo koliko Max voli De Silja specijalca, a i da nisu u najboljim odnosima on i Bonuci.
                Svakako ce to biti sraman potez i uprave i igraca ako ga puste, a tek bi bio debakl ako ode AS, kompletno menjas celu odbranu, i sve sto si gradio ovih sezona za cvrstu odbranu ti propadne u jednom roku.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Znam koliko Max obozava De Sciglia.

                  I ovo ako je istina, iste sekunde bi platio ovu cifru na za njega. U danasnje vrijeme kad Mangale vrijede 50 miliona, onda Bonucci vrijedi duplo.

                  Milan are offering €30M for Bonucci, while Juventus want €45M for the defender. [Sky]
                  Moje misljenje je da su ovo neki problemi izmedju Maxa i Bonuccija.
                  Last edited by Rossonero; 13-07-17, 14:21.

                  Comment


                  • Evo SKY javlja da nije Juve trazio 45 nego 40 miliona hahah, jos gore
                    Pa normalno problemi, dobili Palermo 4-1 i nakon primljenog gola u finisu Bonuci se pokacio sa Maxom i onda ga ovaj udaljio iz ekipe sa Portom i cinilo se da se sve smirilo ali eto vidis nije.
                    Sraman potez uprave jos jednom cu reci ako dodje do ovog transfera, a svaka cast za upravu Milana ako do ovoga dodje.
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Citam evo vec 2 dana ali mi i dalje neverovatno, zasto bi Juve prodao Bonucija uopste a narocito Milanu

                      Juventus now ask for €40m for Bonucci, that's not up for negotiation, without the inclusion of De Sciglio [Sky italia]
                      VALENTINO ROSSI #46

                      Comment


                      • Nemam pojma, da nije potpisao novi ugovor razumeo bih da malo zapale strasti da bi podigli platu, ali ovo mi nema smisla, samo ostaje taj odnos Max-Leo, nista drugo.
                        Jos uvek imam nade da je ovo neka patka ali..
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Ne vjerujem da je samo svađa razlog da ga daju za 40 miliona. Klubovi van Italije bi lagano dali bar 20-ak više. Možda je i Donaruma nekako uključen, npr. kad bude prodaja da Juve ima pravo preče kupovine, popust, ili nešto slično...

                          A možda je ovo samo napucavanje cijene pa da ga skuplje prodaju van Italije, samo ne vidim zašto bi to Milan radio.
                          sigpic

                          Comment


                          • Cena je takva jer je u okviru lige i to je realna cena, zna se ko su ovce za sisanje... A koliko sam shvatio kroz tekstove zena zeli po svaku cenu da ostane u Italiji
                            VALENTINO ROSSI #46

                            Comment


                            • Gde su Aki i Vladan sad da se ubaci i kaze da zena treba da cuti i da pere noge a ne da vodi glavnu rec
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • U sustini inflacija u fudbalu i nije velika nego se samo deru Real, naftasi i engleski klubovi, a svi ostali klubovi normalno posluju sa normalnim ciframa.
                                Originally posted by Dekinjo
                                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                                Originally posted by La Jugoslavia
                                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                                Comment

                                Working...
                                X