Announcement

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Freiburg - Milan 0-2

    Comment


    • Comment


      • 21.8.2016. 18:00

        Comment




        • Bentancur's agent: There was no agreement. Boca rejected Milan's offer.

          Comment


          • Jose Sosa has just arrived at La Madonnina clinic to undergo his medical.

            Comment


            • Comment


              • Comment




                • Romagnoli has totally recovered and will be available against Torino [Sky].

                  Comment


                  • Ocekivano.

                    Galliani contacted Real Madrid today for Kovacic, but they rejected a loan offer from Milan. [Sky Italia]

                    Comment


                    • Igraci na koje racuna Montella za utakmicu protiv Torina:

                      Donnarumma, Gabriel, Diego Lopez.

                      Abate, Antonelli, Calabria, De Sciglio, Ely, Gomez, Paletta, Romagnoli, Vangioni.

                      Bertolacci, Bonaventura, Honda, Kucka, Locatelli, Montolivo, Poli.

                      Bacca, Luiz Adriano, Niang, Suso.

                      Comment


                      • Kakva su ovo imena brate moj, kad se samo setim ko je sve igrao za Milan do pre 5 godina i uporedim ovu sad ekipu, pa to je prava smejurija....
                        Da ako ovi Kinezi bace neke pare sad pred kraj prelaznog roka za nekoliko pojacanja malo zvucnijih, inace ne gine opet borba za LE..
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Pojacanje se moze ocekivati samo ako Baccu prodaju. Sto se tice LS i LE sa ovim rosterom igraca to nije realno ocekivati. Mislis da je meni drago kada vidim ove igrace koji trenutno igraju za Milan?

                          Sent from my GT-I9060I using Tapatalk

                          Comment


                          • Ako Montela odradi dobar posao, moze se ocekivati borbu za LS po meni.
                            Juve je najdominatnji, ostali ne vidim ko je toliko dominantan ili ko drugi iskace sa kvalitetom previse od Milana. Svi su poprilicno podjednaki u kvalitetu, samo eto Juve je nekoliko klasa iznad.
                            Ako Montela odradi dobar posao, moze biti svasta

                            Comment


                            • Originally posted by Ser Gagi View Post
                              Ako Montela odradi dobar posao, moze se ocekivati borbu za LS po meni.
                              Juve je najdominatnji, ostali ne vidim ko je toliko dominantan ili ko drugi iskace sa kvalitetom previse od Milana. Svi su poprilicno podjednaki u kvalitetu, samo eto Juve je nekoliko klasa iznad.
                              Ako Montela odradi dobar posao, moze biti svasta
                              Ma mora da se salis Napoli i Roma barem duplo bolji roster. Inter isto tako, samo neuigrani usled promena u timu, plus novi trener.

                              Comment


                              • Originally posted by Rossonero View Post
                                Pojacanje se moze ocekivati samo ako Baccu prodaju. Sto se tice LS i LE sa ovim rosterom igraca to nije realno ocekivati. Mislis da je meni drago kada vidim ove igrace koji trenutno igraju za Milan?

                                Sent from my GT-I9060I using Tapatalk
                                Meni kao navijacu Juventusa nije drago da vidim ovakva imena u rivalskom taboru, a mogu zamisliti kako je tebi i ostalim navijacima...Ja mislim da moze Milan do LE, ukombinovace Montela nesto, nije on los trener.
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X