Announcement

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odlicno je odgovorio Alegriju i upravi Milana otkad je dosao u Juve svojom igrom i svaka mu cast na tome..

    Gospodin na terenu i van njega.

    U jednoj ovako vaznoj utakmici uraditi ovo , treba imati velika muda za neke stvari..

    Spoiler

    Comment


    • On je uzor! On je hrabar momak sa velikim srcem!
      Kao tinejdžer, prilikom skoka u bazen povredio je leđa. Doktori su očekivali da završi u kolicima. To i jeste bio realan pogled na njegovu situaciju. Niko nije verovao u preokret, za sve oko njega, to je bilo nemoguće.
      Jedini koji se nije složio sa ostalima je Kaka! Imao je jasan cilj, a uz njega veru u Boga, veru u sebe i ljubav prema fudbalu!
      I da, uspeo je! Nije bio realan i verovao je! Napravio je preokret koji je proglašen nemogućim!
      A onda opet, veliki pad. Real mu dođe isto kao i taj nesrećni skok u bazen. Povrede, povrede i povrede. Opet, potonuo je, po drugi put u životu.
      Sada se nalazi u Milanu, sada ga očekuje velika borba za povratak među najbolje i sigurno nosi sličnu težinu kao i ona prva.
      Ali ova borba je sada drugačija, on nije jedini koji sada veruje u sebe! Cela armija navijača Milana je uz njega!
      Ako je već jednom mogao da napravi preokret, zašto ne bi ponovo?
      Hvala mu na njegovoj priči, jer ona nama pokazuje da je reč "nemoguće" prisutna u našim životima samo da bi nas plašila i ništa više od toga, da je ljubav prema nečemu(u ovom slučaju fudbalu) jača od bilo čega!
      Ricardo Izecson dos Santos Leite KAKA!

      VALENTINO ROSSI #46

      Comment




      • Abbiati, Amelia, Gabriel, Abate, Constant, Vergara, Zaccardo, Zapata, Birsa, Cristante, Emanuelson, De Jong, Kakà, Montolivo, Muntari, Poli, Saponara, Balotelli, Matri, Niang, Robinho.

        Comment


        • Fiorentina zaledila San Siro!

          Fudbaleri Milana poraženi su večeras u 11. kolu Serie A na svom San Siru od Fiorentine rezultatom 2:0.

          Agonija Rossonera nastavljena je i protiv Viola, koje su na kraju zasluženo odnijele bodove iz Milana.

          Do vodstva je Fiorentina stigla u 27. minuti. Vargas je uz pomoć odbrane domaćih matirao Gabriela za prednost od 1:0.

          Iako je Milan imao više pokušaja prema golu Fiorentine, gosti iz Firence su maksimalno koristili svoje prilike. Tačku na ovu utakmicu stavio je Borja Valero, koji je u 73. minuti utakmice postavio konačan rezultat od 2:0 za Fiorentinu.

          Čelnik Milana Adriano Galliani napustio je San Siro 15 minuta prije kraja utakmice, što bi moglo značiti i kraj za trenera Maxa Allegrija.

          "Ovo je najteži trenutak u mojoj karijeri za ove tri ipo godine u Milanu", rekao je Alegri.
          "Moramo naći rešenje za izlaz iz ove situacije. Moramo da ostanemo pribrani i spremimo se da naredne duele protiv Barselone i Kjeva", dodaje Alegri.
          Milan-Fiorentina 0-2

          Comment


          • AC MILAN NEVER DIE!!!





            Comment


            • Ide deo priče kada žensko lupi rukom od sto

              http://www.mozzartsport.com/vesti/le...u-milanu/64524

              Comment


              • Budi li ih ona vazdizala onda su tek najebali, njima treba eura(miliona) neki seik ili indijac, ne ova mala, posto je stari gotov pustio nju da se igra i slika.
                sigpic
                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                Comment


                • Ma Berluskoni ima veće probleme od ACM i ja da sam na njegovom mestu prodao bih klub, bio bih svestan svoje situacije kao Morati u Interu, ovako nastaviće da presipaju iz šupljeg u prazno, vrteće Gazeta tako ove priče i stalno isto.

                  Mada se slažem sa Barbarom da im treba promena na klupi, u ostalom mišljenja sam i to sam više puta pisao da je Alegri odavno trebao da bude smenjen, što po mom mišljenju govori o neozbiljnosti uprave ovog kluba, pre svih Galijanija za koga malopre pročitah da ukoliko ga Barbara "kastrira" ide u PSŽ.

                  Comment


                  • Bomba Cristantea završila iza leđa mladog golmana Barcelone

                    Bryan Cristante, mladi fudbaler Milana postigao je večeras prekrasan gol u duelu omladinskih timova Milana i Barcelone.

                    On je u 18. minuti fantastičnim udarcem sa preko 30 metara pogodio mrežu golmana Barcelone Ondoe.

                    Comment


                    • MILAN
                      Gabriel (0,5), Abate (0), Zapata (6), Mexes (0), De Sciglio (0), Montolivo (0), Poli (3), De Jong (3,5), Kakà (0), Balotelli (20), El Shaarawy (15,5): 48,5 miliona eura.

                      ovo je neka postava koja je, ajde da kazem, najvise pokazala ove sezone ako je iko ista pokazao u dresu Milana... i vidite svi koliko kostaju... sve je to magija jednog coveka, Adriana Galijanija. Mozda ovo nisu neke igracine, neki nisu ni dostojni kluba velicine Milana, ali cinjenica je da je ovo citav tim sastavljen za manje novca nego sto je kostao jedan Mesut Ozil (prvi mi je pao na pamet, najsvezije sto je oko 50 mil. ).
                      Slazem se sa promenama, ali odricati se jednog od najpoznatijih ljudi u italijanskom i evropskom fudbalu, coveka koji ima dobre odnose sa toliko uticajnih ljudi, koji je majstor za dovodjenje ispod svake cene, suludo. Covek radi sa onoliko novca koliko ima na raspolaganju, ne vidim tu problem
                      VALENTINO ROSSI #46

                      Comment


                      • Originally posted by Brajkula View Post
                        Ma Berluskoni ima veće probleme od ACM i ja da sam na njegovom mestu prodao bih klub, bio bih svestan svoje situacije kao Morati u Interu, ovako nastaviće da presipaju iz šupljeg u prazno, vrteće Gazeta tako ove priče i stalno isto.

                        Mada se slažem sa Barbarom da im treba promena na klupi, u ostalom mišljenja sam i to sam više puta pisao da je Alegri odavno trebao da bude smenjen, što po mom mišljenju govori o neozbiljnosti uprave ovog kluba, pre svih Galijanija za koga malopre pročitah da ukoliko ga Barbara "kastrira" ide u PSŽ.
                        Prema Barbarinom planu Maldini i Albertini bi trebali dobiti važne uloge u Milanu, a izgleda da i Braida pakuje kofere. Na njegovo mjesto bi trebao doći Prade.

                        Originally posted by Rossonero View Post
                        Bomba Cristantea završila iza leđa mladog golmana Barcelone

                        Bryan Cristante, mladi fudbaler Milana postigao je večeras prekrasan gol u duelu omladinskih timova Milana i Barcelone.

                        On je u 18. minuti fantastičnim udarcem sa preko 30 metara pogodio mrežu golmana Barcelone Ondoe.

                        Bryan je davno pokazao da je vjerovatno najbolji igrač svoje generacije. Samo što ne može dobiti šansu u prvom timu pored Nocerina i čudesnog Muntaria.

                        Comment


                        • Originally posted by Valentinik Rossifumi View Post
                          MILAN
                          Gabriel (0,5), Abate (0), Zapata (6), Mexes (0), De Sciglio (0), Montolivo (0), Poli (3), De Jong (3,5), Kakà (0), Balotelli (20), El Shaarawy (15,5): 48,5 miliona eura.

                          ovo je neka postava koja je, ajde da kazem, najvise pokazala ove sezone ako je iko ista pokazao u dresu Milana... i vidite svi koliko kostaju... sve je to magija jednog coveka, Adriana Galijanija. Mozda ovo nisu neke igracine, neki nisu ni dostojni kluba velicine Milana, ali cinjenica je da je ovo citav tim sastavljen za manje novca nego sto je kostao jedan Mesut Ozil (prvi mi je pao na pamet, najsvezije sto je oko 50 mil. ).
                          Slazem se sa promenama, ali odricati se jednog od najpoznatijih ljudi u italijanskom i evropskom fudbalu, coveka koji ima dobre odnose sa toliko uticajnih ljudi, koji je majstor za dovodjenje ispod svake cene, suludo. Covek radi sa onoliko novca koliko ima na raspolaganju, ne vidim tu problem
                          Problem je u Alegriju izgleda, sportski direktor odgovara i za taj deo, a Alegriji vas je baš unakazio i što je najgore Galijani je danas istrčao pred novinare sa izjavom da u Alegriju nije problem !

                          Comment


                          • bice da je to, Galijani ga stiti od pocetka, poznato je da ga Berluskoni bas i ne simpatise i ovaj ga je nekoliko puta spasao otkaza... ajde uzmimo da je kriv za to, da li je to veci minus nego sto je plus svo to iskustvo u vodjenju kluba i pregovorima... mislim da nije
                            VALENTINO ROSSI #46

                            Comment


                            • Pa pazi ja kako sam zaključio oni su se sporečkali oko Alegrija, dakle ta faca je tačka ključanja, a kada brod tone ne gleda se ko je više dao u građenju istog nego ko će više dati da se stvar što bolje spase. Mada ja cenim da je ovo sve farsa, i pre se Barbara nešto trpala po medijima ali se sve na tome završilo, plus cenim da Berluskoni neće tako lako okretati leđa svojim pouzdanim ljudima, pogotovo danas kada mu je ugled poljuljan.

                              Na kraju ovo sa Maldinijem i Albertinijem ako je tačno, to je pametan potez je njima Barbara kupuje navijače...ali sve pod uslovom da su ove "svađe" iole ozbiljne, da su realnost ili sa druge strane prazna priča i medijsko napumpavanje.
                              Last edited by Brajkula; 05-11-13, 20:26.

                              Comment


                              • Barbara je prva bila zagovornik velike stednje i savetovala oca da ne ulaze toliko u Milan, ona je po meni jedan od indirektnih krivaca za sadasnje stanje u Milanu... i sada izjavljuje kako se i dalje ozbiljno ulaze i kako klub trosi mnogo novca ali neplanski i lose ako je 10-15 mil. evra mnogo novca (govorim o prelaznom roku), onda ona mozda misli da je isto voditi Milan i recimo Bolonju... Sa Maldinijem i Albertinijem ce kupiti navijace na neko vreme i umiriti ih mozda ali ce vrlo brzo neiskustvo i neznanje u odnosu na sadasnju garnituru u upravi isplivati na povrsinu i navijaci ce biti opet nezadovoljni tako da je to kratkog daha
                                VALENTINO ROSSI #46

                                Comment

                                Working...
                                X