Announcement

Collapse
No announcement yet.

AC Milan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • hahahaha ode i Tasoti kao gratis ni kriv ni duzan
    VALENTINO ROSSI #46

    Comment




    • ajmo neke pare
      VALENTINO ROSSI #46

      Comment


      • А ја хтео да узмем овај телефон од Телекома за динар, сад нећу намерно

        Comment


        • ja bi kupio Jeep da mi se svidja i da je tako jeftin
          VALENTINO ROSSI #46

          Comment


          • Igraci na koje Alegri racuna za vecerasnju utakmicu protiv Lazia:



            Abbiati, Amelia, Coppola, Gabriel, Abate, Constant, De Sciglio, Vergara, Zaccardo, Zapata, Birsa, Cristante, Emanuelson, De Jong, Kakà, Montolivo, Muntari, Poli, Saponara, Balotelli, Matri, Niang, Robinho.

            Comment


            • Galliani: Balotelli ne ide nigdje

              Iako su se u medijima pojavile informacije da bi napadač Milana Mario Balotelli mogao napustiti klub krajem sezone od toga čini se neće biti ništa.

              Jedan od čelnih ljudi ekipe sa San Sira Adriano Galliani rekao je danas da Balotelli nije na prodaju.

              "Mario će ostati u Milanu. On je zvijezda ovog tima. Njegov šarm je nevjerovatan, on je svjetska zvijezda, a ono što je najbitnije jeste da ima još dosta ugovora sa Milanom," rekao je Adriano Galliani.

              Comment


              • Laziju bod na San Siru!

                Milan je tokom kompletnog susreta bio bolji, ali nisu uspjeli stići do tri boda. Prvo poluvrijeme nije donijelo golove, a prvi gol je vrijedilo čekati do 54. minute. Prvi gol po povratku u Milan postigao je Kaka, a gol za vodstvo od 1:0 je bio izuzetan. Ipak, u 72. minuti susreta gol za jedan bod Laziju postiže Ciani.

                Milan-Lazio 1-1



                Kaka

                Comment


                • http://supersport.ba/nogomet/986.html

                  Il Professore

                  Comment


                  • Sramota, mogao je da doprinese sto na terenu sto neprocenjivim savetovanjem mladih igraca, mnogo su mogli nauciti od njega.. Alegri samo zbog ovoga zasluzuje da ode sa klupe Milana, na stranu rezultati
                    VALENTINO ROSSI #46

                    Comment


                    • Meni je neresiva enigma zasto je Pirla pustio da ode :/ Neznalic taj Alegri.
                      sigpic

                      http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                      Comment


                      • Pirlo im je najveci promasaj, procenili likovi da je on staro gvozdje, msm mozda i jeste al jos uvek nije zardjalo.

                        Comment


                        • http://www.sport.ba/fudbal/buffon-za...icemo-stadion/

                          Buffon objasnio

                          Doktor

                          Last edited by Rossonero; 01-11-13, 00:02.

                          Comment


                          • Originally posted by Prototype View Post
                            Pirlo im je najveci promasaj, procenili likovi da je on staro gvozdje, msm mozda i jeste al jos uvek nije zardjalo.
                            Ajde mi sto smo ispali smesni pa se trampili za Guly-a raspalog ali tad i da razumes jbg mlado ludo Ali Milan da ga onako pusti to je ravno ludilu...no Boze moj sta da se radi neka su zivi i zdravi. Tu se dobrim delom i Alegri pitao jer niko nece da ti otera igraca kojeg zelis u timu.
                            sigpic

                            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                            Comment


                            • Allegri je otjerao i Seedorfa i Pirla rekao da ne racuna na njih vise.

                              Comment


                              • Znam da nisu zeleli da mu ponude vise od jednogodisnjeg ugovora i da je tokom one sezone bio kritikovan da nije na svom nivou. Nisu vise verovali u njega. Juve ga uzeo bez razmisljanja i normalno dali mu dirigentsku palicu. Sam je reko da je Juve za njega izazov pre kraj karijere da pokaze da moze igrati jos uvek na visokom nivou. Sto se mene tice a i njega on ce uvek biti rossoner jer najdublji trag je tamo ostavio.

                                Comment

                                Working...
                                X