Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by limun View Post
    A moderator napise da je spodoba siptarska i to je ok. Lolcina
    Pa on to jeste, on se prvi tim ponosi. Drugo nije na forumu, kad bude mislice o njegovim malim osjecanjima. Trece direktno vrijedjas clanove foruma i to vrijedjas glavase foruma. Nemoj to da radis vise.
    sigpic

    Comment


    • Srećni golovi, ali sreću treba i zaslužiti. A danas smo je definitivno zaslužili. Dominacija na celom terenu svih 90 minuta.

      Fabinjo igrač utakmice za mene, iako je Šaćiri dao dva gol.

      Hvala na čestitkama navijačima Junajteda.

      A što se tiče navijača Liverpula, slavite pobedu. Ne znam kako možete da se raspravljate 5 minuta posle pobede u najvećem derbiju za nas.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Originally posted by bici View Post
        Jebote koliko nismo imali sreće.
        Nije prosla taktika s krilima i nabacivanjem.
        DALE 1992-2020
        NIKAD ZABORAVLJEN

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Pa on to jeste, on se prvi tim ponosi. Drugo nije na forumu, kad bude mislice o njegovim malim osjecanjima. Trece direktno vrijedjas clanove foruma i to vrijedjas glavase foruma. Nemoj to da radis vise.
          I cetvrto da moze on bi tvoju drzavu izbrisao sa planete Zemlje. Ali o tebi govori sto ti njega takvog podrzavas, on ima svoj stav koji je kakav da je, za postovanje je, ima ga i drzi se njega, ti ga nemas. I tebi slicni.
          sigpic

          Comment


          • Koliko se sjecam i Dzaka je pokazivao isto kao i Seciri pa ga ne mrzite toliko, a da ovaj prvi ne igra za Liverpul.

            Comment


            • Mozda sam ja siptar pa ga volem.

              Nebitno, moje je pravo da ga simpatisem, vi ga vredjajte kolko vam je volja, bitno je da trpa golove.

              Comment


              • Treba reci da United odlicno kornere brani. To im je najbolja stavka tima. Guranje dvometrasa se negdje i isplati.

                Comment


                • Originally posted by SOMI View Post
                  Koliko se sjecam i Dzaka je pokazivao isto kao i Seciri pa ga ne mrzite toliko, a da ovaj prvi ne igra za Liverpul.
                  Navijaci Arsenala ga neki ovdje nisu podnosili, kamoli navijaci drugih klubova, zvali ga belokapic, zeljeli ga van kluba u vise navrata. Ali Dzaka ipak nikad nije bio napadan koliko Saciri, a tek da je neko svrsavao na njega kao odredjeni navijaci Liverpula sa Sacirijem, toga naravno nikad nije bilo. Imao je bukvalno jednog fana. I brojevima 1.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by SOMI View Post
                    Koliko se sjecam i Dzaka je pokazivao isto kao i Seciri pa ga ne mrzite toliko, a da ovaj prvi ne igra za Liverpul.
                    A Lihtstajner? mucki provokator
                    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                    Comment


                    • Originally posted by Lord Samuraj View Post
                      Treba reci da United odlicno kornere brani. To im je najbolja stavka tima. Guranje dvometrasa se negdje i isplati.
                      Zadoovljni smo tim aspektom. Jos smo ostavili nekolimo dvometrasa na klupi i tribinama[emoji16]

                      Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • Originally posted by SOMI View Post
                        Koliko se sjecam i Dzaka je pokazivao isto kao i Seciri pa ga ne mrzite toliko, a da ovaj prvi ne igra za Liverpul.
                        Pa ne bih bas rekao da je Dzaka omiljen.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Ja Šaćirija poštujem, šta bih dao da Srbija ima igrače koji bi bili ponosni na to šta su. Ali ne može to u Srbiji, pre su ljudi gajili šljive i pili rakiju, sada samo rastu limuni i pije se limunada. A limunada jeste zdrava, ali te domaća rakija prodrma.

                          Niko Šaćirija ne vredja, ti si ga najviše uvredio, stavio si mu srpsko prezime. Da mu kažeš u lice Šaćirović pljujuo bi te u najboljem slučaju.

                          Boli njega penis za koga ti navijaš.

                          Comment


                          • Pisanje po Setubalcu od strane Klopa i po Informer Srbiji od strane Sacirija.

                            Fabinjo MOTM, Henderson ne sme vise videti teren.
                            sigpic

                            Comment


                            • Evo što se dobije čim se spomene riječ Šiptar. Sportki forum KURAC MOJ.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by limun View Post
                                Mozda sam ja siptar pa ga volem.

                                Nebitno, moje je pravo da ga simpatisem, vi ga vredjajte kolko vam je volja, bitno je da trpa golove.
                                Koje si nacionalnosti ne znam i ne zanima me. Ali znam da si kao covek u mojim ocima tako opao od kada si poceo da guras gmaza u prvi plan.
                                Ti nisi debil, niti totalno neinformisan da ne znas kakav status Govanace (ispravka govance) ima ovde. Sve sto radis je smisleno provociranje, sto je ok, ali tema koju obradjujes i preko koje provociras je najgora moguca. Tako da si kao sto rekoh kao covek truba.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X