Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Adam The Llama View Post
    Kakva izjava Murinja posle meca, lik je prso s mozgom. Arsenal dosao po bod
    Ne znam što čekaju da mu daju otkaz, ne možeš na jednu ruku prebrojati igrače koji bi igrali za njega trenutno. Zadnje dvije utakmice su bile bliže porazu nego pobjedi. Ako ga ne zamjene brzo, eto Junajtedu još tri godine mučenja.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Adam The Llama View Post
      Kakva izjava Murinja posle meca, lik je prso s mozgom. Arsenal dosao po bod
      Mislim da on svojim izjavama provocira otkaz. To, ili je stvarno totalno poludio.

      Arsenal ocekivano nije dobio. Bilo koja ekipa ce prije dobiti na Old Traffordu nego oni. Protiv ovakvog Uniteda primati golove tako brzo nakon postignutih.

      Comment


      • Originally posted by Lord Samuraj View Post
        Mislim da on svojim izjavama provocira otkaz. To, ili je stvarno totalno poludio.

        Arsenal ocekivano nije dobio. Bilo koja ekipa ce prije dobiti na Old Traffordu nego oni. Protiv ovakvog Uniteda primati golove tako brzo nakon postignutih.
        To! Pocinje da mi lici da ne zna vise sta da promeni da bi krenulo na bolje pa doliva ulje na vatru izgubljenoj svlacionici, virus i trening fore, drzi u subotu na klupi igraca koji jedino igra u poslednje vreme a a na terenu oni koji ne mogu vise da se gledaju. Izgleda da bi da se izvuce iz problema sa novcem.
        Last edited by engleski_dopisnik; 06-12-18, 05:55.
        insta: engleski_dopisnik

        Comment


        • Ode sezona u tri lepe, mislim ni ovako nije bilo sjajno obzirom da se Hooper i Lee verovatno nece vracati na teren do kraja ove sezone, ali i Forestieri ponovo to je vec ozbiljan problem.

          Comment


          • Comment


            • Originally posted by limun View Post
              Lebac ti, ceo prvi tim nam jeftiniji od Sitijeve ili Liverpulove odbrane
              Originally posted by Dekinjo
              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
              Originally posted by La Jugoslavia
              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

              Comment




              • Smece, odvratno, ljigavo.
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Originally posted by mark it zer0 View Post


                  Smece, odvratno, ljigavo.
                  Second that
                  sigpic

                  Comment


                  • Konacno u necemu da se slozimo.
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Makakvi ne vidis da glumi, trebao je crveni da dobije koliko se bacao na pod nije mu ravan Nejmar...
                      Originally posted by mark it zer0 View Post


                      Smece, odvratno, ljigavo.
                      Sent from my Mi A2 using Tapatalk

                      Comment


                      • Originally posted by krele90 View Post
                        Makakvi ne vidis da glumi, trebao je crveni da dobije koliko se bacao na pod nije mu ravan Nejmar...

                        Sent from my Mi A2 using Tapatalk
                        Murinjova produzena ruka na terenu. Valjda odatle ovolika kolicina frustracija.
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • I nije dobio suspenziju za ovo. Sramota

                          Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                          Hated, adored never ignored

                          MUFC

                          Comment


                          • Sto bi dobio, ako nekog biju i ako su vukli za kosu to je bio on, covjek koji najvise batina popije, a nikad ne dobije ni 50% faulova. Ova mala cupava gnjida je deset puta pala bez ikakve potrebe i svaki put je dobio faul. Taj ima neku vezu i kod Emerija i kod saveza.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Sto bi dobio, ako nekog biju i ako su vukli za kosu to je bio on, covjek koji najvise batina popije, a nikad ne dobije ni 50% faulova. Ova mala cupava gnjida je deset puta pala bez ikakve potrebe i svaki put je dobio faul. Taj ima neku vezu i kod Emerija i kod saveza.
                              A sta to fali Genduziju? Doveden za smesne pare, a sasvim pristojne partije pruza.
                              Originally posted by maliajnstajn
                              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                              Comment


                              • ......
                                Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                                Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                                Comment

                                Working...
                                X