Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jedini Kepa dobar. Ostali kako igraju danas su za fulhama

    Comment


    • Kosss
      sigpic

      Comment


      • Hudson Odoi ako je pametan ce veceras u Minhen. Hahaha kad ti igraju wilian i pedro cijelu sezonu, a karine

        Comment


        • Au koliko je loš Čelzi.

          Bellerin ozbiljna povreda. Ovo deluje kao ligamenti.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Noooo, taman smo kompletni bili u odbrani...

            Sent from my Mi A2 using Tapatalk

            Comment


            • Originally posted by krele90 View Post
              Noooo, taman smo kompletni bili u odbrani...

              Sent from my Mi A2 using Tapatalk
              Nismo. Fali Holding odavno.

              Chelsea je bas los. A zanima me kakav ce Tottenham biti bez Kanea. Mozda i imamo sanse za top4 jos uvijek.

              Comment


              • Hazard ako ce ovako preko kurca igrati kao zadnjih par mjeseci, slobodno neka ide, i to odmah. Ako vec toliko zeli u Real, nek ide pa nek igra normalno, a ne ko preko kurca

                Comment


                • Kontrolisali smo od početka do kraja malo za promenu Papas i Koss odlicni. I tekako smo u trci za top4 ja ne znam sta se vi bojite kod kuce smo odlicni.

                  Sent from my Mi A2 using Tapatalk

                  Comment


                  • U trci za top4 smo vise zbog toga sto su konkurenti losi, a ne jer smo mi dobri.

                    Comment


                    • Kakva je nagazna mina bio CP. I za nas i za Siti, ali mi se izvukosmo. Bukvalno smo stali na minu, ali je bio ćorak na kraju.

                      Aktivna borba za titulu, aktivna borba za top4, aktivna borba za opstanak. Mogla bi ovo da bude jedna od zanimljivijih sezona u PL-u.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • One Year Wonder.



                        Da budemo precizniji, jer je imao 13 utakmica za Čelzi u PL-u. Liverpul - 59 utakmica, 48 golova. I 17 asistencija.

                        Last edited by z0La; 19-01-19, 20:12.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Navijac Carltona se zaneo pa povredio igraca svog kluba

                          Comment


                          • Ukoliko je neko propustio da vidi gol Vord Prausa.

                            https://hoofoot.com/?match=Southampt...ton_2019_01_19
                            Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                            Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                            Comment


                            • Originally posted by NemanjaMiks. View Post
                              Ukoliko je neko propustio da vidi gol Vord Prausa.

                              https://hoofoot.com/?match=Southampt...ton_2019_01_19
                              Remek delo. Nema šta.
                              Jedini lepši gol vikenda od Prausovog svakako bomba Kazemira protiv Sevilje.

                              Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                              Comment


                              • Al je izmešao tim novi trener Hudda. Ostavio je jedno 6-7 standardnih igrača na klupi. Predao se i pre početka?
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X