Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Navijaci Arsenala ga neki ovdje nisu podnosili, kamoli navijaci drugih klubova, zvali ga belokapic, zeljeli ga van kluba u vise navrata.
    Da ali govoris nisu ga podnosili a to je proslo vrijeme. Gledano sveukupno nije se ni upola pominjao kao Seciri. Decka razapinju svaki put kad ulazi u igru itd... Ali nebitno nije to sad tema.

    Comment


    • Originally posted by Reise View Post
      Evo što se dobije čim se spomene riječ Šiptar. Sportki forum KURAC MOJ.
      Propast brale moj, propast.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Ipak će uvek nacionalnost biti iznad sporta. I treba da bude, da ne bismo sutra glorifikovali pripadnike naroda, u ovom slučaju Šaćirija, čiji su nam rođaci (verovatno, svi su oni u srodstvu, jbg) u više navrata rušili svetinje. A sport je samo zabava
        Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
        До поновног сусрета, твој Швабо

        mala H2H 2018/19
        suicide
        2019
        velika H2H 2019/20

        Comment


        • Pretpostavljam da vrijeđanje Hrvata, Bošnjaka ili Srba ne bi prošlo na forumu i da većina ne podržava to, pa kako onda dozvoljavate vrijeđanje ptaršija Mislim, ako su isti aršini.

          Comment


          • Svaki sledeći post koji bude imao veze sa politikom i vređanjem drugih nacionalnosti će se kažnjavati.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Ja sam opomenu bio dobio jer sam Zvereva zvao Krakati. Izgleda da je malo popustila sada moderacija pa se dosta vise dopusta. Tako i treba.

              Comment


              • Vladan: "Opet ce Siti da ima 20 bodova prednosti, ali ove sezone to ce biti herojska borba sa njima."

                Comment


                • Jbt sta uradite od teme, i ja ga mrzim mnogo ali ovo je previse. Zasluzeno dobio Liverpul, zreliji su nego prosle sezone i imaji i malo srece mora se priznati, ali sreca prati hrabre. Cestitke.

                  Sent from my MI 6 using Tapatalk

                  Comment


                  • Originally posted by Lord Samuraj View Post
                    Ja sam opomenu bio dobio jer sam Zvereva zvao Krakati. Izgleda da je malo popustila sada moderacija pa se dosta vise dopusta. Tako i treba.
                    To svakako, različiti aršini od teme do teme, uvek je bilo. Pravde nema ni u sudovima, pa što je očekivati na forumu
                    Твоја победа ће бити уколико свако од нас задржи део добродушности коју си безусловно делио са свима нама кроз свако твоје писање.
                    До поновног сусрета, твој Швабо

                    mala H2H 2018/19
                    suicide
                    2019
                    velika H2H 2019/20

                    Comment


                    • Originally posted by Scouser View Post
                      Vladan: "Opet ce Siti da ima 20 bodova prednosti, ali ove sezone to ce biti herojska borba sa njima."
                      [emoji3]
                      Ima 18 bodova prednosti i herojska je borba

                      Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                      Hated, adored never ignored

                      MUFC

                      Comment


                      • Originally posted by Scouser View Post
                        Vladan: "Opet ce Siti da ima 20 bodova prednosti, ali ove sezone to ce biti herojska borba sa njima."
                        Pa i imace, polako. Ne moze da vas sere jos pola godine ovako
                        Samo tada nece biti interesantno, jer Liverpul kad ne pobjedjuje onda se ne pise nista, navijaca nema, ovo prolazi kroz temu



                        Onda mi nece biti zanimljivo.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Pa i imace, polako. Ne moze da vas sere jos pola godine ovako
                          Samo tada nece biti interesantno, jer Liverpul kad ne pobjedjuje onda se ne pise nista, navijaca nema, ovo prolazi kroz temu



                          Onda mi nece biti zanimljivo.
                          Navijači su uvek tu Vlajko. Ja uvek pišem u temi. Retko kad ne napišem nešto. Bilo loše ili dobro.

                          A nisam jedini.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Cestitke Liverpulu, potpuna dominacija na svim poljima danas.

                            Ništa manje nisam očekivao ali sam se nadao kao navijač Junajteda, da može više...

                            Jesu dva gola bili sticajem srećnih okolnosti, ali tu sreću treba zaslužiti... a to su uradili u potpunosti igrači Liverpula.

                            Pored svih igrača koje imaju, koji postižu golove i vrte protivničke odbrane kao od šale, na mene najveći utisak ostavlja mali Robertson!

                            Kakva igracina! Podseća me na zlatno doba kada je Junajted imao na toj levoj strani jednog Evru.

                            Mali je dragulj i nadam se da će nastaviti u tom ritmu... samo bez povreda i nema granice za njega.


                            Gesendet von iPhone mit Tapatalk

                            Comment


                            • Oko suteva iz daljine, upravo je to promena u odnosu na prethodna dva derbija 0:0 na Enfildu kad se kruzilo u nedogled. Jirgen je od prvog minuta isao na cistu konkretnost i isplatilo se.
                              sigpic

                              Comment


                              • Da ponovim još jednom...hvala!
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X