Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Karma je zajebana stvar Idemo do premier lige mangupe!

    Comment


    • Vord Praus i Redmond pozvani u reprezentaciju. Baš mi drago. Nadam se da će i dobiti minute da igraju.

      Last edited by DžonDon; 16-05-19, 14:18.
      Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

      Comment


      • Eto ti borbe protiv rasizma - Loftus Cheek has ruptured his Achilles’ tendon zbog jebene prijateljske u sred sezone, prije finala LE. 2 najveca talenta u akademiji u zadnjih 20 godina sjebu ahilovu u mjesec dana

        Comment


        • Ne bih ovo stavljao na UTD temu, imaju mnogo ljudi iz admin tima, banovaće me. Neka bude ovde.

          Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

          Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

          Comment


          • Meni ovo uopste nije smesno, cak je i glupo.

            Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Originally posted by Whiskey View Post
              Eto ti borbe protiv rasizma - Loftus Cheek has ruptured his Achilles’ tendon zbog jebene prijateljske u sred sezone, prije finala LE. 2 najveca talenta u akademiji u zadnjih 20 godina sjebu ahilovu u mjesec dana
              Videh i ne verujem da se desava. Azar ide, njih dvojice nema do pocetka sledece godine, a sve izvesnije da ostaje zabrana transfera. A Romana nema ni u pricama..
              insta: engleski_dopisnik

              Comment


              • Originally posted by Adam The Llama View Post
                Meni ovo uopste nije smesno, cak je i glupo.

                Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                Jbg, razumem te.
                Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                Comment


                • Originally posted by NSG View Post
                  Videh i ne verujem da se desava. Azar ide, njih dvojice nema do pocetka sledece godine, a sve izvesnije da ostaje zabrana transfera. A Romana nema ni u pricama..
                  Gledao nas je i Roman sinoc , bio na tribinama, zato i jesmo izveli jak sastav protiv amatera iz amerike

                  Ali govore da bi Odoi mogao biti spreman vec na pocetku sezone, operacija prosla odlicno
                  Last edited by Whiskey; 16-05-19, 17:55.

                  Comment


                  • Leeds pomera granice.

                    Comment


                    • Čarlton Atletik kroz golgotu i penale do zakazivanja dvoboja sa Sanderlendom za povratak u Čempionšip.

                      Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                      Comment


                      • Tranmere se plasirao u League 1 nakon produzetaka, oni su po trofejima u poslednje 2 sezone najuspesniji klub iz Liverpool-a.

                        Comment


                        • Čartlon i Sanderlend za nekih 20ak minuta za ulazak u Čempionšip. Igra se na Vembliju, prenos na SK2.

                          Сутра брзо долази - треба човек постати
                          Нестали су кодекси, остали су комплекси
                          Победе су порази, а исходи су потресни!

                          Comment


                          • Kakav pocetak za Charlton.

                            Comment


                            • Sanderlendu želim ulazak u Čempionšip jer su izbacili u plej ofu Portsmut.
                              Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                              Comment


                              • Kakav meč za Čartlon, od one greške golmana do gola u 95. minutu za ulazak u Čempionšip.
                                Сутра брзо долази - треба човек постати
                                Нестали су кодекси, остали су комплекси
                                Победе су порази, а исходи су потресни!

                                Comment

                                Working...
                                X