Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Guneri čekaju svojih pet minuta.
    Kada im dođe nećemo živeti od njih [emoji6][emoji3]

    Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

    Comment


    • Al ce forum da gori u subotu vece. Idemo pevci
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Originally posted by Adam The Llama View Post
        Na stranu to sto si bezobrazan, bas si osvezenje ovde na forumu, s obzirom da navijas za Sove.
        Mislim da moramo da istprimo ove nase manjine na forumu i da budemo tolerantniji prema njima. Nedostaje nam Krtola i onaj jos jedan Barnlijevac. Ja bih voleo da imamo vise navijaca razlicih klubova iz PL i engleske. Bas bi bilo dobro da imamo i nekog zlikovca koji navija za S.United.

        Arsenalovci su se skroz povukli, veliki gubitak za forum. (Ima ih nekolicina, Jack i Krele)

        Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
        Uroš navija za Šefild

        A za Topdžije što ih nema to je već neka druga priča

        Comment


        • Originally posted by Adam The Llama View Post
          Na stranu to sto si bezobrazan, bas si osvezenje ovde na forumu, s obzirom da navijas za Sove.
          Mislim da moramo da istprimo ove nase manjine na forumu i da budemo tolerantniji prema njima. Nedostaje nam Krtola i onaj jos jedan Barnlijevac. Ja bih voleo da imamo vise navijaca razlicih klubova iz PL i engleske. Bas bi bilo dobro da imamo i nekog zlikovca koji navija za S.United.

          Arsenalovci su se skroz povukli, veliki gubitak za forum. (Ima ih nekolicina, Jack i Krele)

          Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
          Sto sam bezobrazan? Sta sam ti ja to uradio da tako pises? I kad sam ja to za Sheff United rekao da su zlikovci? O njima sam se uvek pisao "Komsije" i nikada nista uvredljivo na racun tog kluba nisam napisao iako su najveci rivali.

          I ne razumem cemu to podcenjivanje navijaca ostalih klubova iz Engleske "trpimo manjine", nismo svi Glory Hunter-i kao ti. Ja sam Wednesday poceo da pratim kad je Chris Waddle (onaj sto je Giggsa bukvalno driblngom bacio na dupe) presao iz Marseja, zavoleo sam ih kad sam video mec kupa UEFA protiv Kaiserslauterna i bez obizra sto smo 20 godina (naredne sezone jubilej) van velike scene nisam odustao.

          Ti se cak usudis da vredjas i Man. City, kazes plastika. Navijaci tog kluba su zasluzili sve ovo sto im se sada desava. Kad su igrali treci rang takmicenja gledalo ih je po 30.000 ljudi, po povratku u EPL 2004. godine, imali su prosek skoro 47.000, to je pre nego sto su seici uzeli klub. Samo Man. United i Newcastle su imali vecu posetu od njih te sezone, a uz sve to grad dele sa najvecim klubom u Engleskoj. Manchester City nikako nije plastika kao sto ti kazes. Iskreno nadam se da ce usvojiti i Ligu Sampiona uskoro.

          Zivimo u vremenu kad je veliko ulaganje neophodno da bi neki klub dosao do uspeha, pa i sam Klopp je odavno pogazio svoju rec i dao je za VVD-a i Alissona sume koje, kako je sam rekao "Nikada ne bih dao za igraca"...
          Last edited by belgrade_owl; 27-05-19, 18:38.

          Comment


          • Originally posted by Lord Aleksoni View Post
            Uroš navija za Šefild

            A za Topdžije što ih nema to je već neka druga priča
            Ne navija Uros za Sheffield FC, on navija za Sheffield United.

            Salu na stranu bilo bi lepo kad bi u pominjanju klubova iz Sheffield-a bili malo konkretniji, jer i kad pisemo o klubovima iz Manchester-a napisemo da li je United ili City.

            Comment


            • Pa dobro, ima navijača Njukasla, Vest Hema, (doduše verovatno samo po jedan) kao i ja jedini za Sautempton, ali svakako ima navijača koji simpatišu razne klubove u PL, samo što su u manjini naravno, za razilku od vas što navijate za Arsenal, Siti, Liverpul itd..
              Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

              Comment


              • Originally posted by belgrade_owl View Post
                Sto sam bezobrazan? Sta sam ti ja to uradio da tako pises? I kad sam ja to za Sheff United rekao da su zlikovci? O njima sam se uvek pisao "Komsije" i nikada nista uvredljivo na racun tog kluba nisam napisao iako su najveci rivali.

                I ne razumem cemu to podcenjivanje navijaca ostalih klubova iz Engleske "trpimo manjine", nismo svi Glory Hunter-i kao ti. Ja sam Wednesday poceo da pratim kad je Chris Waddle (onaj sto je Giggsa bukvalno driblngom bacio na dupe) presao iz Marseja, zavoleo sam ih kad sam video mec kupa UEFA protiv Kaiserslauterna i bez obizra sto smo 20 godina (naredne sezone jubilej) van velike scene nisam odustao.

                Ti se cak usudis da vredjas i Man. City, kazes plastika. Navijaci tog kluba su zasluzili sve ovo sto im se sada desava. Kad su igrali treci rang takmicenja gledalo ih je po 30.000 ljudi, po povratku u EPL 2004. godine, imali su prosek skoro 47.000, to je pre nego sto su seici uzeli klub. Samo Man. United i Newcastle su imali vecu posetu od njih te sezone, a uz sve to grad dele sa najvecim klubom u Engleskoj. Manchester City nikako nije plastika kao sto ti kazes. Iskreno nadam se da ce usvojiti i Ligu Sampiona uskoro.

                Zivimo u vremenu kad je veliko ulaganje neophodno da bi neki klub dosao do uspeha, pa i sam Klopp je odavno pogazio svoju rec i dao je za VVD-a i Alissona sume koje, kako je sam rekao "Nikada ne bih dao za igraca"...
                Kao prvo moj post je podrska tebi, Mikseru i ostalim ljudima koji odrzavaju ovaj deo foruma u zivotu.
                Nema razloga da mi ovako odgovaras, kao da sam te najstrasnije izvredjao.

                Mnogo neistina i lazi si ovde u ovom postu ispisao. Ja sam za Siti uvek imao postovanja, ali je fakat da oni bez arapa ne bi bili tu gde jesu, svidelo se to tebi ili ne. Uostalom ja sam prvi ovde govorio da je Siti zasluzio titulu i da su bolji od Liverpula, zar to nije dovoljno od mene. Jedino sto sam postavio na konto toga je oni baneri na ekranima za reklame, sto je stvarno odraz plastike, prosto mi je to odvratno kao ljubitelju fudbala.
                I na kraju po milioniti put, Klopp je kupio igrace od prodaje Kutinja, nisu mu pare pale sa neba i pitanje da li bi on mogao da potrosi to sto je potrosio poslednjih nekoliko rokova da nije bilo te prodaje. Svakako da treba trositi, ali mora da se zna neki limit, ne mozes svako leto po 200m da potrosis, a da ne prihodujes dovoljno od prodaje igraca.

                Kako sam ja to gloryhunter, navijam za klub koji skoro pola veka nije uzeo titulu? Mora da je sala...

                Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                Last edited by Brian McShtull; 27-05-19, 19:00.
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Originally posted by belgrade_owl View Post
                  Zezam se malo Z0la, ocigledno ce i to padanje unaprediti kad vise vrmena bude provodio sa Salahom.

                  Nemoj da postanes Adam da shvatas sve bukvalno
                  Ma jok, nego samo mislim da je fora loša, jer si pre imao dosta boljih.

                  Nemanja, ti samo tako nastavi, pa ćemo da dođemo i da pokupimo još nekog igrača.

                  A ko zna, ako budete dobri, možda vam damo i Wilsona ili čak Minjolea.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Promasio si poentu, opet. Niko ne dovodi u pitanje odakle novac za dovodjenje igraca vec je poenta u izjavi doticnog iz 2016. da nikada ne bi platio igraca XX miliona, bez obzira koliki buzet imaju na raspolaganju.

                    Svi znamo da City ne bi bio tu gde jeste da nije seika, kao sto ni Bornmut ne bi bio u EPL da nije ruskog tajkuna, Vukovi bi idalje bili prosecna Championship ekipa da nije Kineza koji su prekrsili sva moguca pravila FFP-a, Votford bi bio ko zna gde da italijanski vlasnici ne drze jos Udineze i Granadu... i tako u nedogled.

                    Citam da je ovaj seik koji treba da preuzme Njukasl bio zainteresovan i za Liverpool, sumnjam da bit smetao njegov kes da je kojim slucajem preuzeo klub.
                    Last edited by belgrade_owl; 27-05-19, 19:26.

                    Comment


                    • Posle toga se desio Pogba, desio se Neymar i desio se Kutinjo. Posle tih transfera svima je skocila cena.
                      Verujem da on ne bi imao nista protiv da je uzeo Van Dijka za 10-20mil, ali nije Soton glup kad jedan Pogba kosta 100mil, kad jedan Kutinjo kosta 140mil, nece sigurno da mu daju najboljeg stopera na svetu za dz. A i Klopp i Van Dijk su znali sta zele, i taj transfer je morao da se desi.
                      Sad mislis da je Klopp trebao da ispadne frajer i kaze, ja necu da placam igrace preko 25mil zbog neke izjave pre 2god, da ne ispadne kako sam ja pogazio svoju rec.
                      A onda opet ne bi bio dobar zato sto nece da trosi, onda bi se prozivao kao Wenger sto se prozivao.

                      Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Ne, samo kazem da svi trose (City, Liverpool, Wolves)... i da je nekorektno pljuvati samo Man. City zbog trosenja.

                        Comment


                        • Originally posted by z0La View Post
                          Nemanja, ti samo tako nastavi, pa ćemo da dođemo i da pokupimo još nekog igrača.

                          A ko zna, ako budete dobri, možda vam damo i Wilsona ili čak Minjolea.
                          Mi smo vama oteli Ingsa. Da, da. Neki će reći da ste nam ga uvalili jer vam ne treba, ali svi znamo da je to jedna velika laž.
                          Golmana imamo na izvoz, vaša kiksara nam ne treba. Ali Vilson može. Interesovanje postoji, hajde povuci neke veze tamo da ga nama date.
                          Dovedemo vas sa našim igračima na korak od titule, dovedemo vas do finala LŠ i vi ovako da nam vraćate, sramota.
                          Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                          Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                          Comment


                          • Originally posted by belgrade_owl View Post
                            Ne, samo kazem da svi trose (City, Liverpool, Wolves)... i da je nekorektno pljuvati samo Man. City zbog trosenja.
                            Svi trose, ali niko kao Siti, to je cinjenica.


                            Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • krivo mi je zbog Derbya, ne vjerujem da ce im se skoro ukazati ovakva prilika.. dok je Aston vilin povratak u elitu bio samo pitanje vremena

                              Comment


                              • Podbacio Frenki danas, šteta, iako sam potajno se nadao da ce Derbi ući i krunisati dobru sezonu. Sa druge strane Vila je i prošle godine propustila šansu da udje, sada su već iskoristili, imaju bolji igrački kadar, Derbi im ležao cele sezone, sada ponovo to isto pokazali. Videćemo kako ce se spremiti za PL, sigurno ih očekuje burno leto, pre svega Grilisa ce pokusati da zadrže a i onda da dopune ostale pozicije, ne verujem da ce sa Abrahamom krenuti u PL na špicu.

                                Verujem da ce morati dobro da popune pozicije u timu kako bi se borili sa opstanak.
                                Сутра брзо долази - треба човек постати
                                Нестали су кодекси, остали су комплекси
                                Победе су порази, а исходи су потресни!

                                Comment

                                Working...
                                X