Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Meriot je Lamparov džoker.

    Comment


    • E sad imamo tekmu. Derbi će baš dobro da zapne do kraja. Pokazuju želju i borbu.

      Još ako Mings ne bude mogao da nastavi. On im je glavni u odbrani.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Koliki je samo uticaj Stiva Brusa na ovu ekipu, McGinn, Abraham, Mings i El Ghazi, sve njegova pojacanja, istini za volju poslednja 3 su na pozajmici... opet treba znati sta je potrebno za uspeh u Championshipu. Na kraju ih je Smith odlicno uklopio.

        Comment


        • Vila pametno igra napadački jer NAPAD JE NAJBOLJA ODBRANA a minuti lete za fudbalere Derbi Kauntija.

          Comment


          • Vilson skače ko u bazenčić. Onakav faul ne bi ti svirao ni Majo Vujiović u JSL.

            Comment


            • Sta te cudi, zna se koji mu je maticni klub

              Comment


              • Zasluzeno, nema sta.

                Derby ce naredne sezone sigurno biti bez Wilsona i Mounta koji ce igrati EPL, mene ne bi zacudilo kad bi oba zavrsila kod komsija, ali videcemo.

                Hillsborough ce naredne sezone ponovo biti stadion sa najvecim kapacitetom u Championshipu
                Last edited by belgrade_owl; 27-05-19, 16:57.

                Comment


                • Sad ostaje na menadžmentu Vile da naprave respektabilan tim za teške zahteve PL ako neće da im klub igra samo jedno leto u najjačem rangu.
                  Mora se dovesti par vrhunskih pojačanja ukoliko ne žele doživeti sudbinu Fulama i Kardifa.

                  Comment


                  • Originally posted by belgrade_owl View Post
                    Sta te cudi, zna se koji mu je maticni klub
                    Loše, loše..umeo si to pre mnogo bolje.

                    Šteta što Lids nije ušao u finale. Bila bi dosta bolja tekma.

                    E moj golmane...
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Zezam se malo Z0la, ocigledno ce i to padanje unaprediti kad vise vrmena bude provodio sa Salahom.

                      Nemoj da postanes Adam da shvatas sve bukvalno

                      Comment


                      • Ma takvi su ti navijači Liverpula. A najviše vole da otimaju tuđe.
                        Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                        Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                        Comment


                        • Originally posted by belgrade_owl View Post
                          Zezam se malo Z0la, ocigledno ce i to padanje unaprediti kad vise vrmena bude provodio sa Salahom.

                          Nemoj da postanes Adam da shvatas sve bukvalno
                          Pa tebi je onda svaki post sala, posto u svakom postu moras da pljunes po Liverpulu. Mislim razumem te, ti si prvi dan kada si dosao ovde napisao da mrzis Liverpul i da mu zelis sve najgore.

                          I to je mnogo bolje nego da glumis neku finocu.

                          Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                          Last edited by Brian McShtull; 27-05-19, 17:29.
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • Pa ni vi ne volite United i stalno peckate.
                            Ne znam zašto se od šale pravi VAU.

                            Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • Originally posted by Adam The Llama View Post
                              Pa tebi je onda svaki post sala, posto u svakom postu moras da pljunes po Liverpulu. Mislim razumem te, ti si prvi dan kada si dosao ovde napisao da mrzis Liverpul i da mu zelis sve najgore.

                              I to je mnogo bolje nego da glumis neku finocu.

                              Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                              Nije tacno, nisam pisao nista skoro 6 meseci nakon registracije

                              Comment


                              • Originally posted by belgrade_owl View Post
                                Nije tacno, nisam pisao nista skoro 6 meseci nakon registracije
                                Na stranu to sto si bezobrazan, bas si osvezenje ovde na forumu, s obzirom da navijas za Sove.
                                Mislim da moramo da istprimo ove nase manjine na forumu i da budemo tolerantniji prema njima. Nedostaje nam Krtola i onaj jos jedan Barnlijevac. Ja bih voleo da imamo vise navijaca razlicih klubova iz PL i engleske. Bas bi bilo dobro da imamo i nekog zlikovca koji navija za S.United.

                                Arsenalovci su se skroz povukli, veliki gubitak za forum. (Ima ih nekolicina, Jack i Krele)

                                Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X