Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by krele90 View Post
    E pa Zola ja sam znao da se mnogi nece sloziti, ja sam napisao po meni. Sto se tice Ndidija tu nema govora da nije najbolji DM. Meni Dinje bolji od Robertsona mada nijanse su u pitanju
    Dobro, pošteno, po tebi. Svako ima svoje mišljenje.

    Nećemo da se zamaramo statistikom. Ne znam ko je rekao davno... "Statistika je kao bikini. Pokazuje sve, a ništa ne otkriva."
    Ekipe drugačije napadaju, drugačije grade svoje akcije. Drugačije se brane i slično. Evo npr. zašto Robertson ima više recoveriesa i tacklesa. Zato što Liverpul svaki put kad izgubi loptu, udara presing da je uzme što pre. Drugačija taktika od Evertona. A zašto Digne ima više clerancesa. Zato što se Everton mnogo više brani od Liverpula. Čak mislim da je Digne i izvodio prekide povremeno, tako da i kreirane šanse moraju biti na njegovoj strani.

    Što se tiče Rice vs Ndidi. Obojica odlični igrači. Iskreno, za DM-a...Rice ima bolje pozicioniranje i anticipaciju. Mislim i da mu je koncentracija na većem nivou. Ndidi je npr. agilniji i bolje se snalazi pod pritiskom. Ali Rice ima smireniju glavu i ne paniči toliko.
    Možda moj subjektivni osećaj, ali mislim da Rice mnogo manje greši.

    Što se tiče Robertson vs Digne...to ću da preskočim. Nisam objektivan...mislim da je Robertson mnogo bolji u svakom segmentu osim prekida.

    Šta kažeš za Manea? On mora da bude u timu negde. Ako već nećeš da diraš Aguera ili Sterlinga....mislim da je zaslužio da bude ispred Eriksena. Nek ti formacija bude...

    B.Silva-Ndidi
    Mane
    Sterling-Aguero

    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Ode Azar u Real posle finala LE. Steta, veliki igrac
      Hated, adored never ignored

      MUFC

      Comment


      • Сутра брзо долази - треба човек постати
        Нестали су кодекси, остали су комплекси
        Победе су порази, а исходи су потресни!

        Comment


        • Ahahaha kakav je ovo brat..

          Jos ne mogu da vjerujem da je Chris Hughton dobio otkaz u Brightonu. Covjek ih je uveo u premier ligu i odrzao dvije sezone u eliti pa kakogod..

          Comment


          • Originally posted by z0La View Post
            Dobro, pošteno, po tebi. Svako ima svoje mišljenje.

            Nećemo da se zamaramo statistikom. Ne znam ko je rekao davno... "Statistika je kao bikini. Pokazuje sve, a ništa ne otkriva."
            Ekipe drugačije napadaju, drugačije grade svoje akcije. Drugačije se brane i slično. Evo npr. zašto Robertson ima više recoveriesa i tacklesa. Zato što Liverpul svaki put kad izgubi loptu, udara presing da je uzme što pre. Drugačija taktika od Evertona. A zašto Digne ima više clerancesa. Zato što se Everton mnogo više brani od Liverpula. Čak mislim da je Digne i izvodio prekide povremeno, tako da i kreirane šanse moraju biti na njegovoj strani.

            Što se tiče Rice vs Ndidi. Obojica odlični igrači. Iskreno, za DM-a...Rice ima bolje pozicioniranje i anticipaciju. Mislim i da mu je koncentracija na većem nivou. Ndidi je npr. agilniji i bolje se snalazi pod pritiskom. Ali Rice ima smireniju glavu i ne paniči toliko.
            Možda moj subjektivni osećaj, ali mislim da Rice mnogo manje greši.

            Što se tiče Robertson vs Digne...to ću da preskočim. Nisam objektivan...mislim da je Robertson mnogo bolji u svakom segmentu osim prekida.

            Šta kažeš za Manea? On mora da bude u timu negde. Ako već nećeš da diraš Aguera ili Sterlinga....mislim da je zaslužio da bude ispred Eriksena. Nek ti formacija bude...

            B.Silva-Ndidi
            Mane
            Sterling-Aguero

            Lucas Digne da se poredi sa Robertsonom Kakav je to prosek od igraca, koji jedino i moze nesto dobro odigrati u timu kao sto je Everton, prosecan tim.

            Comment


            • Originally posted by Marco View Post
              Hahahah vrh
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • Comment


                • WBA vec vodi, ovo bi mogla biti interesantna borba.
                  DALE 1992-2020
                  NIKAD ZABORAVLJEN

                  Comment


                  • Cak i da odu u finale, ne znam kako bi WBA mogao da se suprodstavi Lidsu bez Gejla u Branta, ali i cudnije stvari su se desavale.
                    Last edited by belgrade_owl; 14-05-19, 21:46.

                    Comment


                    • Stisla Aston Villa nakon crvenog Brunta
                      DALE 1992-2020
                      NIKAD ZABORAVLJEN

                      Comment


                      • Šteta, jer je WBA odigrao brutalno drugo poluvreme do crvenog. Nije Villa mogla da se sastavi. Ubili su ih sa presingom.

                        Što se tiče crvenog, krivim Hegazija. Samo je trebao da izbije loptu, a on se nešto nameštao i uzeli mu loptu. Bukvalno naterao Branta da onako ukliza.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Originally posted by z0La View Post
                          Šteta, jer je WBA odigrao brutalno drugo poluvreme do crvenog. Nije Villa mogla da se sastavi. Ubili su ih sa presingom.

                          Što se tiče crvenog, krivim Hegazija. Samo je trebao da izbije loptu, a on se nešto nameštao i uzeli mu loptu. Bukvalno naterao Branta da onako ukliza.
                          To sam i ja pomislio, Brunt je dobio crveni za tim... steta.

                          Comment


                          • Dobro je što ne važi gol u gostima. Nadam se da će i u svim takmičenjima ukinuti.
                            Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                            Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                            Comment


                            • Teško da će WBA da izdrži ovo. Penali su im najveća šansa. Ali treba pregurati pola sata.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Ide WBA dalje preko penala
                                DALE 1992-2020
                                NIKAD ZABORAVLJEN

                                Comment

                                Working...
                                X