Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Desna strana nista. Tabula rasa.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • #62
      Koliko je prgav Fred.

      Comment


      • #63
        Originally posted by Alukard View Post
        Koliko je prgav Fred.
        Uzeo si mi rečenicu, sad sam hteo da napišem. Jako antipatičan igrač. Junajted ko mu igra, i nije loš. Pogba solidan, Fred ništa posebno, Baili mi je ok, Rašford narodski "mrsimud", ali brz, Mata bivši igrač, Aleksisu treba još neko. DDG u ManUtd modu.

        Comment


        • #64
          Dobili smo Gatuza iz Brazila.

          Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
          Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

          Comment


          • #65
            Originally posted by Ankee View Post
            Dobili smo Gatuza iz Brazila.

            Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
            Miljama je on udaljen od Gatuza. Jedan je Rino!

            Comment


            • #66
              Alexis bas iritira sa ovakvom igrom....

              Mnogo vise sam ocekivao od njega
              Hated, adored never ignored

              MUFC

              Comment


              • #67
                Ovo sto Alexis igra je za zatvor. Bolje da nije na terenu.

                Comment


                • #68
                  Bolje da ste doveli Tiaga od Freda, ili Kovačića. To znamo i vi i ja nije to nikakva tajna. Ništa posebno ofanzivno, pas tu i tamo, moglo je to bolje, ali Mata upada u oči koliko je beskoristan. On može da igra u Valensiji sada, tako negde, ali on na ovaj tempo, nidje veze.

                  Comment


                  • #69
                    Pereiru bih ja desno kad se vrati Matic

                    Comment


                    • #70
                      Pogba Matić Pereira to je već štogod, Lingard umesto Mate, Lukaku umesto Rašforda i Smoling umesto Švedjanina i to je to.

                      Comment


                      • #71
                        Aleksis ima fore da doda tacno, polako, tek je pocela sezona. I svaka mu je lopta iza igraca. Al ajd, bar mu energija prsti na sve strane i ima ga svuda.
                        E da vidimo sad Bajia -.-
                        I Roma
                        Originally posted by Sandugp View Post
                        Bitna je meni licno, a to sto ovde delim to sa svima nije nista lose, stavise.
                        Ma sve to super, nisam ni ja nista lose rekla, nego koga to zanima
                        Ah puusti internet.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • #72
                          Fred foraš.

                          Comment


                          • #73
                            Nisu problem igraci, igraci su vise nego solidni. Problem je sistem igre koji je ukorenjen i po kome su igraci navikli instiktivno da igraju. Ne moze se preko noci desiti neka veca promena. Lester je ocajan na sredini a opet ne uspevaju da iskoriste tolike rupe. Jos veci problem je naravno zavrsnica, Rashford nema muda da napravi neocekivan i koristan potez a verujem da ume. Sanchez se ne snalazi u ovakvom fudbalu i samo ce protraciti svoje poslednje godine fudbala u ovom timu. Ukoliko naravno ne dodje do smene trenera.


                            Sent from my iPhone using Tapatalk

                            Comment


                            • #74
                              Gde nisu problem igrači daj brate... Baji i Pogba, DDG i Aleksis kad hoće. Lukaku nekad i nekad, ali nisu popunjeni uopšte.

                              Šta je Liverpulova i Čelsijeva veza i navala za Mančesterovu. Uzmi i pobroj sve igrače i videćeš, za klasu slabiji.

                              Comment


                              • #75
                                Dok se debeli Shaw namesti prodje voz. Sreca pa je DDG na mestu.

                                Sent from my SM-A510F using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X