Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kakvi majstorluci [emoji41]
    Samo hrabro momci!
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by Prototype View Post
      Jest dobar gol, al ovaj Lloris nije normalan koliko je nekonstantan.
      On se jos vracao, toliko je brzo odigrao PERFEKTNU loptu Pogba, nije bio dobro namjesten, a i Rasko je pogodio malu mrezicu

      Comment


      • Originally posted by z0La View Post
        Branio sam malog u prvom delu sezone. Samo mu fali koncentracija u završnici. Samo glavu da smiri i biće vrh igrač. Brzina, kretnja, dribling...sve je tu. Samo glava.
        Sa ovim se slazem potpuno. Uvek me cudilo kako vise ne uradi na tekmi sa ovakvim fizikalijama + ima tehniku, msm ne kao Zidan, ali je itekako ima.

        Comment


        • Baš sam poželeo ovakav Junajted.
          sigpic
          "Well, football is a hard game; there's no denying it. It's a game that can bring out the worst in you, at times."

          Comment


          • To je taj overrated igrac Pol Pogba.
            I to je taj Rasko centarfor (Lukaku ovo ne bi dao iz milion pokusaja ... E kome si ti grejao klupu dve godine i zbog koga si na krilnoj poziciji igrao).
            I da ... To je ta mocna, premocna, prejaka (naravno jaca or Junajteda) ekipa Totenhema kojoj kada se povredi zadnji vezni nema ko da udje da ga zameni.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Ovo ce nam dati samopouzdanje i nadam se composure u napadu, verujem da dajemo bar jos jedan, sposobni smo za to.

              Comment


              • Originally posted by Prototype View Post
                Sa ovim se slazem potpuno. Uvek me cudilo kako vise ne uradi na tekmi sa ovakvim fizikalijama + ima tehniku, msm ne kao Zidan, ali je itekako ima.
                Nema pregled igre, nekada se strasno lose krece bez lopte, nema mozak. Obicno igra potez vise, obicno ne vidi slobodnog saigraca, ali ima ko da ga nauci, da ga napravi na vrhunskog napadaca. S tim sto materijala za obradu i te kako ima.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Originally posted by Ser Gagi View Post
                  Ovo ce nam dati samopouzdanje i nadam se composure u napadu, verujem da dajemo bar jos jedan, sposobni smo za to.
                  Samo da Dzons ne napravi neko sranje, imacemo prostora za kontranapade a ova 3 naprijed je ubitacna u tome.



                  Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Originally posted by Prototype View Post
                    Jest dobar gol, al ovaj Lloris nije normalan koliko je nekonstantan.
                    To je najgori golman medju top klubovima. Jos kapiten, pa nece da traze zamjenu za njega, a covjek se raspada svake godine, jedino brani kad ide u njega, a i tada ima mogucnosti da mu prodje kroz noge ili ruke.

                    Sent from my Mi A1 using Tapatalk

                    Comment


                    • Originally posted by Sandugp View Post
                      Nema pregled igre, nekada se strasno lose krece bez lopte, nema mozak. Obicno igra potez vise, obicno ne vidi slobodnog saigraca, ali ima ko da ga nauci, da ga napravi na vrhunskog napadaca. S tim sto materijala za obradu i te kako ima.
                      Ima solidan pregled igre. A kretnja bez lopte mu je možda najveća vrlina uz brzinu. To je neko moje mišljenje. Što se tiče mozga, na tome treba da se radi.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Originally posted by Ser Gagi View Post
                        Ova trojica napred + Pogba mogu svakom timu na svetu stetu da naprave

                        IDEMO
                        Tu je ipak Dzesi klasa ispod. Koliko god da mi je simpatican treba on da dube rezerva a da se trazi neko vrhunsko resenje ba toj posiciji. Ili da Aleksis proigra ili u vidu pojacanja.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • Jakih 20 minuta, onda pad ali su se konsolidovlai, Sisoko najbolji u Totenhemu i povriejdi se. Nemaju ni zamjenu, zar je moguće da su Dembele, Vanjama, Dajer - svi povrijeđeni?

                          Biće ovdje još svašta, kad imaš Džonsa i Janga u odbrani nisi siguran ni protiv mnogo slabijih ekipa.

                          Comment


                          • Odigrao je Junajted jako poluvreme. Nisu dali da ih Spursi pritisnu. Ipak je bilo očekivano da će Spursi da ih stegnu kući. Pokazali su zube.

                            Ne bi valjalo da se mnogo povuku u drugom poluvremenu.

                            p.s. Erera odličan. Po meni možda najbolji u Junajtedu u prvom.

                            p.s.s. I Matić je bio odličan, tu negde sa Ererom.
                            Last edited by z0La; 13-01-19, 17:31.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Originally posted by Sandugp View Post
                              Tu je ipak Dzesi klasa ispod. Koliko god da mi je simpatican treba on da dube rezerva a da se trazi neko vrhunsko resenje ba toj posiciji. Ili da Aleksis proigra ili u vidu pojacanja.
                              Mozda uleti Sancez na ovu poziciju kad se vrati u formu.

                              Dzesi je mnogo podcenjen igrac. Vrhunski je odigrao ovo poluvreme.

                              @Zola

                              Necemo da se povucemo, ali bice sada nekih 10 minuta jak pritisak Sparsa, to se ocekuje. Ali u svlacionici ZNAM da nema ni rec u povucenju, idemo da im vratimo za ono na OT!
                              Last edited by Ser Gagi; 13-01-19, 17:31.

                              Comment


                              • Originally posted by Ser Gagi View Post
                                @Zola

                                Necemo da se povucemo, ali bice sada nekih 10 minuta jak pritisak Sparsa, to se ocekuje. Ali u svlacionici ZNAM da nema ni rec u povucenju, idemo da im vratimo za ono na OT!
                                Verovatno će biti tako. To mora da se izdrži. Da se upije taj pritisak.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X