Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Eee Alexis Alexis, sta covjek radi
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • #47
      Koliko je Aleksis do sada izgubio lopti?
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • #48
        Biće jebeno kad uđe Vardi.

        Ali ovo nam je B postava. Lukaku čim pre da veže 2 igrača oko sebe.

        Comment


        • #49
          Originally posted by Sandugp View Post
          Koliko je Aleksis do sada izgubio lopti?
          Ide iz greske u gresku.

          Comment


          • #50
            Originally posted by Rossonero View Post
            Ide iz greske u gresku.
            Sreca za njega pa nije Junajted imao nesto mnogo loptu u svojim nogama.
            Is .... Sto ne dade So... Ova ekipa Junajteda mi je mnogo gotivna, da nema Aleksisa i Lukakua jos gotivniji bi mi bili.

            Svi igraci su mi simpaticni i zanimljivi, bas. Ali kada vidim onog ROM-a i ovog cileanskog picopevcica, smuci mi se zivot.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • #51
              Prođe Kerik, štrecnuh se.

              Comment


              • #52
                Pereira prekucao, Fred gori u zelje, ali ima dobru tehniku to se vidi, Pogba dobar.

                Ne svidja mi se sto ih pustamo, a mozemo im loptu drzati do jutra ne bi nam je uzeli.

                Sent from my MI 6 using Tapatalk

                Comment


                • #53
                  A to je inace jako bitna stvar Sandu, ko je tebi simpatican i od koga ti je muka mislim ne samo tebi, generalno....ahhhhh male ljudske ispovesti...
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • #54
                    Alexis je iskljucen iz igre ne daj boze, loptu ima u posedu uglavnom na polovini Junajteda, a i ne vidim nesto da su raspolozeni da mu daju loptu saigraci.
                    Ne tako blistav pocetak ni za Freda.

                    Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
                    Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

                    Comment


                    • #55
                      Originally posted by Sandugp View Post
                      Dao sam sebi
                      A imao srece nikom nije trebala...
                      Bolje da je Pogba uzeo, imalo bi nekog smisla. Ovo ki je sutuacija kao kad je Galas nosio desetku.

                      Rastimovani i jedni i drugi, ali bice ozbiljna ekipa Junajted u ovoj 433 formaciji kada zaigraju i Lukaku, Matic i Valensija. Opet ne vidim kako ce pre Sitija da zavrse. Aleksisa neko opasno urekao, sramno je nevedljiv na terenu a sa najvecim je primanjima u ligi.

                      Comment


                      • #56
                        Lose je ovo, ali ajde da ne zaboravimo da je tek otvaranje sezone. Sto je najbitnije za Murinja ima to minimalno vodstvo.

                        Comment


                        • #57
                          Mnogo nam vise fali desno krilo inace, nego stoper.

                          Ne znam zasto Zoze ne proba Alexisa desno a Matu levo, vise smisla ima.

                          Sent from my MI 6 using Tapatalk

                          Comment


                          • #58
                            Dominantan lester.

                            Comment


                            • #59
                              Junajted svesno prepustio inicijativu sredinom prvog pol, u poslednjih 10 min zapeli, zamalo do 2. gola.

                              Ocekivana odluka Murinja, ali nije da su bas umrtvili igru. Bilo je opasnosti. Ulaskom Vardija bice jos opasnije.


                              Sent from my iPhone using Tapatalk

                              Comment


                              • #60
                                Originally posted by miloolja View Post
                                A to je inace jako bitna stvar Sandu, ko je tebi simpatican i od koga ti je muka mislim ne samo tebi, generalno....ahhhhh male ljudske ispovesti...
                                Bitna je meni licno, a to sto ovde delim to sa svima nije nista lose, stavise.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X