Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dan Roan@danroan
    BREAKING: VAR has been voted through by Premier League clubs and will be introduced for the start of next season
    Došlo i njima konačno iz dupeta u glavu. Tj. dojadilo im da na svakoj utakmici sudija zezne neku veliku odluku.

    Jedva čekam moram priznati. Ovo što sudije rade ove sezone(i prethodnih) je zločin, i ubija volju za fudbalom.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Ma kakav VAR... Lepo bi bilo kad bi neko iz tima mogao da trazi challenge, ali posto sudije odlucuju kada ce gledati a kada ne, opet nije to to. Na SP je bio cist penal nad Mitrovicem, ali je sudiji mozda mrsko bilo da ode do TV-a.

      Liverpul ne bi dao gol protiv Fulhama da je bilo VARa, jer bi se zaustavila igra, a kasnije bi svejedno bilo utvrdjeno da ofsajda nije bilo.

      Comment


      • Samo VAR, ništa drugo. Zar ti nije dosadilo da gledaš kardinalne greške svaki vikend?

        Sudije gledaju sve sumnjive situacije u kaznenom. Mislim na video sudije iz sobe. Odlično to funkcioniše u Primeri. Svaka odluka ide kako treba. Svako dobije zasluženo. Ne liči nimalo na SP, totalno drugačija organizacija svega.
        I LOVE HOUSE MUSIC!!

        Comment


        • Nisam gledao Primeru, ali ako je tako onda ok. Samo jos kad bi moglo to malo da se ubrza, da odma ovi iz sobe jave sta da se sudi, a ne da cekamo glavnog sudiju dok se namoli da ode do TV-a.

          Comment


          • VAR da, ali ne ovaj trenutni model.
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Vau

              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Pavkov bi probio plafon.

                Comment


                • Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                  Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                  Comment


                  • Nerealna je statistika Sitija ove sezone, pa oni su bolji no prosle sezone. Vise golova daju, manje primaju, a i generalno mnogo su dominantniji. Morace nesto ozbiljno da ih poremeti da ne odu opet 100poena.
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Konačno rep. pauza gotova, da se vratimo bogatom fudbalskom danu.

                      Ja sam se vala pripremio. Hajniken i grickalice kupljene, devojka nije tu, tako da sam i sam kući...gotiva.

                      Mislim da bi danas jedna od tri neporažene ekipe konačno mogla da izgubi. Čak možda i dve.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Originally posted by Adam The Llama View Post
                        Nerealna je statistika Sitija ove sezone, pa oni su bolji no prosle sezone. Vise golova daju, manje primaju, a i generalno mnogo su dominantniji. Morace nesto ozbiljno da ih poremeti da ne odu opet 100poena.
                        Vise daju i manje primaju to je tacno. Ali trenutno imaju dva boda manje nego u ovo vreme prosle sezone.
                        Medjutim igracki nisu pali ni malo u odnosu na proslu, stavise.

                        Meni licno je najveca satisfakcija sto i Liverpul i Celsi i Totenhem nisu bolji start sezone skoro imali (mislim od kako je osnovana PL); i opet je Siti na celu tabele.
                        Last edited by Sandugp; 24-11-18, 13:51.
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • E, sad pravi fudbal. Smesti nas SK na šesticu, ali dobro je, poslednji njihov kanal koji imam.
                          Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                          Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                          Comment


                          • Auh kakva šansa..
                            Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                            Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                            Comment


                            • Place lopta na Old Trafordu. Boze me spasi ovog fudbala

                              Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Wotford ozbiljna ekipica. Disciplinovani, sa brzim krilima....biće ovo zaebana tekma.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X