Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bravo za ovog malog sto je ostao na nogama
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Više mi je žao što ne mogu više od 3 iz Palasa ubaciti u FPL nego iz Liverpula
      sigpic

      Comment


      • Kakav je Zaha majstor.
        Odlican pas u prostor.

        Comment


        • Los pocetak, ali uz 11 novajlila od toga skoro 50 posto startera sta ocekivati.
          DALE 1992-2020
          NIKAD ZABORAVLJEN

          Comment


          • Ali Kardif je bruka, obarace negativne rekorde PL.


            Sent from my iPhone using Tapatalk

            Comment


            • Šta uradi srpski Fulam? Koliko gotivan klub ali Srbadija popaljena.

              Inače voleo bih Njukasl da ispadne. Toliko su postali odvratni, a jaki su ljudi iz Njukasla beskrajno gotivni, ali prejadan klub.

              Comment


              • Sto se Fulama tice sad idu Totenhemu, pa onda im gostuje Barnli koji je izuzetno tvrd, tako da bi mogli kroz avgust da prodju bez bodova ili samo sa jednim bodom, a kad udjes u losu seriju i nadjes se u borbi za opstanak rano, iako ti tu nije mjesto onda se tesko izvuci. Nakon Barnlija imaju Brajton na strani kao i Siti, dakle nakon prvih pet kola moze biti izuzetno bolno za njih. ALi opet njima je mjesto u PL sa ovakvim kadrom i ovakvim trenerom, oce li napadac biti problem, ja mislim da oce ali to sam samo ja.
                sigpic

                Comment


                • Nazalost slazem se s Vladanom, ovakva rekonstrukcija ekipe im nece nikako pomoci pri ovakvom rasporedu. Opet kakav god imas tim ovaj raspored nije bajan, tako da svakako moraju u sljedeca dva kola ganjati iznenadjenje.
                  DALE 1992-2020
                  NIKAD ZABORAVLJEN

                  Comment


                  • Dobro se snasao Ricarlison
                    Hated, adored never ignored

                    MUFC

                    Comment


                    • Evo ga Risar, poceo vec da isporucuje
                      sigpic

                      Comment


                      • Pogodi Ricarlison na debiju za Everton

                        Sent from my SM-A510F using Tapatalk

                        Comment


                        • Živo me interesuje kako će se snaći Ruben Neves ove sezone. Očekujem puno od njega.

                          Comment




                          • 9mm. Za toliko je lopta prešla gol-liniju kod Tottenhamovog prvog gola.
                            "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

                            Comment


                            • 9mm jbg. Više bi Njukasla trebao da brine šugavi vlasnik i genijalni Benitez. Mitrović je raspad od igrača, a onaj Hoselu nije ni igrač. Umesto da su doveli nekoga, taj vlasnik mudruje. E što bih voleo da ispadnete i da mu niko ne pošalje ponudu kad ne ume biznisom da se bavi magarac klasičan.

                              Comment


                              • Neuigran Wolves, vidi se pojedinačni kvalitet ali džaba je protiv ekipe kojoj je u prvoj postavi od novih samo Ricarlison
                                DALE 1992-2020
                                NIKAD ZABORAVLJEN

                                Comment

                                Working...
                                X