Announcement

Collapse
No announcement yet.

Rogers Cup 2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I mensečini
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Prebaci - izbriši. Nego se iznenadi da Kuznjecova nije u penziji, još i pobjedi.

      Comment


      • A mislim vec kad caskamo ovde ko igra, koje zene?
        Aha Sveta ..
        Prebacicu ne brini
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Odavno se nisam obradovao vijesti kao ovoj da Rafa propusta Cinci.

          Odlican potez.
          Meceva ima dovoljno, mentalno je spreman sto je pokazala ova pobjeda poslje poraza na WB.
          Rafa itekako zna kako da kroz pojacani trening odrzi tijelo u ritmu tako da 15 dana bez meceva nece biti problem siguran sam.


          Sto se tice tog US opena.

          Fakat se nadam da ce ga osvojiti, zasluzio ga je. Rafa je vec drugu godinu zaredom najkonstantniji teniser, igra i turnire koji mu ne odgovaraju, igra dobro na njima sto je najbitnije, tu je haman citavu godinu uz par sitnih izuzetaka.
          Ove godine je najbolji teniser na Slemovima i mislim da je zasluzio da on bude taj koji ce uzeti dva ove godine.
          U Australiju je usao jako dobro, nadao se tituli sigurno.Povreda ga vrati na pocetak.Tu sam prvi put vidio Rafu kako je ljut zbog povrede.I on je osjetio da je itekako imao šansu i da Roger nije ni blizu na nivou.Kao sto rekoh prvi put da vidim Rafu onako razocaranog.
          Pariz - standardno, rutinski.
          Onda u Londonu, odigra iznad svakog moguceg ocekivanja na travi. Da se igralo na otvorenom vjerovatno bi sad pricali o Rafi - igracu sa 18 GS-ova.

          Novak moze biti i vise nego sretan sa WB-om poslje sušnog perioda, Roger takodjer moze biti prezadovoljan sa Australijom u sezoni u kojoj uopste ne briljira (u poredjenju sa proslom).
          Mislim da bi neka vrste pravde i nagrade za Rafu bilo to da osvoji dupli slem ove godine.

          Da ne govorim kako bi mu godilo da odradi 2 double slem sezone zaredom kao i da odbrani slem na HC-u i naravno da bude YEN1 2 godine zaredom...ogromna stvar za njegov legacy iako nema vise sta dokazivati bilo kome, na bilo kojoj podlozi.


          Šta god se desi na US-u, valjda ce pametnije isplanirati raspored do WTF-a.Propustanje ovog Cincija mi daje nadu da mozda i hoce.
          Last edited by topspinforehand; 13-08-18, 21:49.
          - 19 Grand Slams titles (84 titles)
          - Most titles won on a single GS, Masters and ATP 500 (12 RG, 11 MC, 11 Barcelona)
          - Winning 1 slam for 10 years in row (2005-2014)
          - Clay slam (2010), Summer slam (2013), 2x Channel slams (2008,2010)
          - Slams on 3 different surfaces in single year (2010), 2 slams on each surface
          - The highest winning ratio on single surface (clay - 92%)
          - Positive Grand Slam H2H with all big rivals
          - Single and double gold medal winner (2008, 2016)

          Comment


          • ja se nešto pitam čemu taj sat uopšte služi-ne vidim da su uštedeli na vremenu a rafa je trebalo da dobije najmanje 14 opomena zbog prekoračenja,a ne da sat sklone na 2 sec pre isteka
            Wizard

            Comment

            Working...
            X