Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prelazni Rok 2018/2019 KK FMP

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Da li racunaju na Humphries-a i Apića?

    Comment


    • #17
      Хамфриз је рођен 1998 и најмлађи је од свих центара у ФМП-у (овај Словак 1994, Апић 1995, Рит 1995) и мислим да је логичније да задрже њега, а Апића коначно пусте да иде негде.

      Comment


      • #18
        Apa je institucija....gde on da ide, i sto konacno?

        Comment


        • #19
          Па коначно у смислу да у Звезди изгледа никад заиграти неће, а да би негде другде могао сигурно имати већи уговор него што је то случај сада.

          Comment


          • #20
            Drugačiji Čekovski za “Sferu”: “Novi Jan Veseli” mi je od prvog dana problem.
            http://basketballsphere.com/drugacij...-dana-problem/
            Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
            biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

            Comment


            • #21
              Novi Panter, od Južnog Sudana do Srbije: Zahvalan na boljoj prilici.
              http://basketballsphere.com/novi-pan...oljoj-prilici/
              Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
              biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

              Comment


              • #22
                da. biće zanimljivo videti kako će Čekovski i Rit izgledati u FMP.

                Comment


                • #23
                  Mislim da ce Cekovski i Rit u Fmp izgledati kao odlican spoj. Samo dobar rad na priprema i utakmicama. To je ono sto je u ovom trenutnku najvazanije da se spreme dobro.

                  Comment


                  • #24
                    Nekako mi je tanak tim na poziciji 3. Sem Lazarevića nema prirodne trojke. Sta Momirov i Paunović mogu da igraju?

                    Comment


                    • #25
                      Pominje se Nemanja Krstić.
                      Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                      biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                      Comment


                      • #26
                        Milos Glisic je interesan momak za Fmp. Mozda bi trebalo probati da se angazuje.

                        Comment


                        • #27
                          Alex Marzette je novi igrač FMP-a

                          Alexander Derrell Washington Marzette je novi igrač FMP-a. Alex je rodjen 11.03.1993. godine Viskonsinu (196 cm) i završio je koledž Robert Morris u Čikagu.

                          Radi se o beku koji može da igra pozicijama 2 i 3.

                          Prošle sezone igrao je u Australiji za ekipu Mount Gambier Pioneers gde mu je prosek po meču bio 17 poena.

                          Marzette će u ekipi FMP-a zameniti Strahinju Stojačića, koji od ove nedelje nije više član Pantera. Stojačić je ove sezone u ABA ligi prosečno beležio 1,8 poena i 1,5 skokova.
                          Zanimljivo deluje, pre svega zbog natprosečnog rim protectiona za igrača te visine. Lepo je što ima i desni i levi ulaz mada deluje da ima sporiji prvi korak i ima spotup šut sa distance sa svih pozicija.

                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • #28
                            Btw, zna li neko šta se dešava sa Diressom?
                            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                            Comment


                            • #29
                              Malo je nesto igrao u Kataji, secam se prezimena ali ne i igre..Po ovome onako, deluje solidno ali daleko od nesto posebnog...Finska liga je poprilicno slaba fizicki, tako da je tesko reci..po meni nista posebno ali videcemo..Mada je imao par dobrih partija za Kataju na pocetku ali ne znam tacno sto je otisao...
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • #30
                                Pecarski u FMP-u.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X