Announcement

Collapse
No announcement yet.

Oblacenje Cigana, a akobogda, i ostalih.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Oblacenje Cigana, a akobogda, i ostalih.

    U dogovoru sa drPerce-tom, otvaram ovu temu gde ce moci da se nabave unikatne majce radjene po njegovim ludim dizajnima.
    Izvoli, doktore.
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

  • #2
    Hvala Gazda!!!

    Trenutno je u stampi majica ''I na nebu tom'' , trebalo biovih dana da je zavrse pa je objavlujem

    Comment


    • #3
      Ako će to da ide na prodaju, budi ekonomičan. Hvala lepo prijatno i doviđenja.

      Comment


      • #4
        Originally posted by drPerce View Post
        Hvala Gazda!!!

        Trenutno je u stampi majica ''I na nebu tom'' , trebalo biovih dana da je zavrse pa je objavlujem
        Stavi katalog dela, da ljudi znaju o cemu se radi.
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • #5
          Originally posted by Brajkula View Post
          Ako će to da ide na prodaju, budi ekonomičan. Hvala lepo prijatno i doviđenja.
          Veruj mi, zbog njegovih radova sam ga psovao sto ne navija za KKP.
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • #6
            Aj okaci nesto i za nas gorstake..

            Comment


            • #7
              Originally posted by Nemam_ti_kad View Post
              Aj okaci nesto i za nas gorstake..

              https://www.instagram.com/drleki/?hl=sr


              Tu je vecina radova, neke od njih sam stampao, neki su ostali samo kao ideja.

              Comment


              • #8
                Lepo rekoh - steta sto nisi Grobar, ali nadam se da ce ti se "otvoriti vidici" i prosiriti svoj talenat i na ostale.
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • #9
                  Talenat i trud se vide. Lepa zanimacija i slicice.
                  Sto reprezentativci nisu u boji? Ima crteza gde je kompozicija mogla bolje, npr. ono gde su samo njihove crno/bele glave i natpis Srbija - ne ide. Bolje da si ih umastovio u razlicitim pozama kao sto si ono uradio sa Teom, ovako je slika dosadna. Takodje slika sa Kalinom kako zakucava je odlicno uocen kadar za sliku, i tu ti ne treba niko pored (stavio si Bogdana Supermena) jer nijedan ne dominira, a treba naglasiti jednog. Ako vec kombinujes vise likova oni treba da izgledaju kao skladna celina, a ne svako za sebe. Masta se vidi kod Laze i Bobija, to je odlicno uradjeno jer je povezan portret sa njihovim najprepoznatljivijim karakteristikama. Samo jedna slika legendi iz razlicitih perioda... cenim da tu moze dosta da se napravi, ali opet da budu bolja celina i da se bolje razaznaju. Takodje vise reprezentacije nije na odmet.
                  Last edited by mmajstor; 30-07-18, 22:39.

                  Comment


                  • #10
                    Originally posted by mmajstor View Post
                    Talenat i trud se vide. Lepa zanimacija i slicice.
                    Sto reprezentativci nisu u boji? Ima crteza gde je kompozicija mogla bolje, npr. ono gde su samo njihove crno/bele glave i natpis Srbija - ne ide. Bolje da si ih umastovio u razlicitim pozama kao sto si ono uradio sa Teom, ovako je slika dosadna. Takodje slika sa Kalinom kako zakucava je odlicno uocen kadar za sliku, i tu ti ne treba niko pored (stavio si Bogdana Supermena) jer nijedan ne dominira, a treba naglasiti jednog. Ako vec kombinujes vise likova oni treba da izgledaju kao skladna celina, a ne svako za sebe. Masta se vidi kod Laze i Bobija, to je odlicno uradjeno jer je povezan portret sa njihovim najprepoznatljivijim karakteristikama. Samo jedna slika legendi iz razlicitih perioda... cenim da tu moze dosta da se napravi, ali opet da budu bolja celina i da se bolje razaznaju. Takodje vise reprezentacije nije na odmet.
                    - Ne mozes da koristis puno boja jer sito stampa doyoljava max 5, a ta majica za EP je i trebala da izgleda kao poster za film 12 Zigosanih. Zato neki radovi sa puno boja mogu samo kao poster/solla ili tako nesto

                    - ono sa Kalinom i Bogdanom su naravno 2 skroz razlicita rada i odvojeno su stampani. Ono gde su zajedno je samo bila cestitka za finale EL



                    Dosta tih radova je objavljeno ili u procesu crtanja ili kao neka cestitka, fora itd. Samo oni kojima je uradjen mockup na majici su finalni proizvod

                    Comment


                    • #11
                      Jbg, Perce - ovde je zahtevnija publika.
                      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                      Meša Selimović

                      Comment


                      • #12
                        Originally posted by kronostime View Post
                        Jbg, Perce - ovde je zahtevnija publika.
                        Ma jok, samo mora da se postavljaju mockupovi

                        Comment


                        • #13
                          Druze pravi zvezdine solje za caj i kafu i salji meni slobodno, ja to skupljam iz celog sveta da ne kazem evrope...Potpuno sam lud za soljama )

                          Svidja mi se tvoj rad i trud...ovde vidis da pored navijaca CZ i partizana, imas i navijace iskljucivo Srbije, teski su ko tuch, ali sta da se radi..
                          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                          2× German League champion (2018, 2019)
                          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                          Comment


                          • #14
                            Originally posted by mmajstor View Post
                            Talenat i trud se vide. Lepa zanimacija i slicice.
                            Sto reprezentativci nisu u boji? Ima crteza gde je kompozicija mogla bolje, npr. ono gde su samo njihove crno/bele glave i natpis Srbija - ne ide. Bolje da si ih umastovio u razlicitim pozama kao sto si ono uradio sa Teom, ovako je slika dosadna. Takodje slika sa Kalinom kako zakucava je odlicno uocen kadar za sliku, i tu ti ne treba niko pored (stavio si Bogdana Supermena) jer nijedan ne dominira, a treba naglasiti jednog. Ako vec kombinujes vise likova oni treba da izgledaju kao skladna celina, a ne svako za sebe. Masta se vidi kod Laze i Bobija, to je odlicno uradjeno jer je povezan portret sa njihovim najprepoznatljivijim karakteristikama. Samo jedna slika legendi iz razlicitih perioda... cenim da tu moze dosta da se napravi, ali opet da budu bolja celina i da se bolje razaznaju. Takodje vise reprezentacije nije na odmet.
                            reprezentativci su uradjeni u jednoj boji jer su prevashodno pravljeni za stampu na majici, s obzirom da je sito stampa najlvalitetnija i ona koju preferiram da koristim nije moguce iste raditi u preko pet boja sto je otprilike polovina od kolicine koja je koriscena za tea
                            kalina i bogdan su na istoj slici samo kao cestitka inace su dva kompletno odvojena rada koja su oba radjena i kao majice i kao pokloni obojici dakle ovo su zajedno uradjeni kao slika-cestitka za insta
                            legende su jedan od prvih radova, zeleo sam da radim ponovo ali je takodje problem doci do fotografija za iste, tesko je naci lepu sliku rakovevica gde je sam u prodoru i celo mu je telo a kamo li popovica geca i kalambera za koje mi je mnogo pomogao Daba
                            takodje ima i kreativnijih resenja od bobija i laze ali kao sto rekoh vecina mi je ogranicena koicina boja pa moram da pravim kompromis, kada radim za blakat onda se malo oslobodim, teo inace jos nije gotov okacen nadam se da cu mu ga pokloniti uskoro
                            cudi me da ti se simonovic nacrtan od navijackih pesama nije svideo i zapao za oko kao kreativno resenje [emoji4]
                            za reprezentaciju se nadam da cu jos raditi ali kao sto rekoh tesko je ocekivati i da u maloj kolicini boja na a3 formatu stanu svi u komplet pozama iz igre, moguce je npr uraditi poput karikatura celog tima koje sam radio za zvezdu ali to zasada nije u planu
                            mislim da ce nova koju nadam se objavljujem u petak biti najbolja do sada...[emoji16]



                            Sent from my iPhone using Tapatalk

                            Comment


                            • #15
                              Originally posted by LosmiSK View Post
                              Druze pravi zvezdine solje za caj i kafu i salji meni slobodno, ja to skupljam iz celog sveta da ne kazem evrope...Potpuno sam lud za soljama )

                              Svidja mi se tvoj rad i trud...ovde vidis da pored navijaca CZ i partizana, imas i navijace iskljucivo Srbije, teski su ko tuch, ali sta da se radi..

                              Solje su super za stampu jer sad te masine ima svaka bolja fotokopirnica - i jos nemas ogranicenja sto se boja tice, bitno je samo da je crtez vektorski

                              Comment

                              Working...
                              X