Announcement

Collapse
No announcement yet.

Oblacenje Cigana, a akobogda, i ostalih.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    A da probas i sa vecim velicinama?
    Ima dosta matorih i trbusastih ovde na kojima bi Millutinov na XXL majici pre licio na Ratka Vardu.
    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
    Meša Selimović

    Comment


    • #32
      Imas li cesu sa Dejom da nije nalepnica vec slika bas na materijalu )
      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
      2× German League champion (2018, 2019)
      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

      Comment


      • #33
        I NA NEBU TOM - majica je u stampi, bice gotova sutra ili najkasnije u ponedeljak . Velicine od S do 3XL, cena 1200din + postarina (za Srbiju postexpres a za inostranstvo mora uplata preko paypala ili Western Uniona pre slanja).
        p.s. ovo drleki naravno nece biti na majici, to je samo preventiva od skidanja i kopiranja posto mi se desilo u nekoliko navrata



        Last edited by drPerce; 02-08-18, 16:26.

        Comment


        • #34
          Malo bolje zaštiti te slike, šteta je da ti radiš a neko te pokrade - meni to ne treba ali se jednostavno i brzo može izbaciti taj potpis

          Comment


          • #35
            [QUOTE=torpedo;1864142]Malo bolje zaštiti te slike, šteta je da ti radiš a neko te pokrade - meni to ne treba ali se jednostavno i brzo može izbaciti taj potpis


            Ma nisu vektori pa ne mogu da stampaju nesto kvalitetno sa tim, ali ranije se desavalo da ljudi kopiraju mog Jokica i prodaju , i Andrica su prodavali kao one nalepnice za zidove

            Comment


            • #36
              [QUOTE=drPerce;1864154]
              Originally posted by torpedo View Post
              Malo bolje zaštiti te slike, šteta je da ti radiš a neko te pokrade - meni to ne treba ali se jednostavno i brzo može izbaciti taj potpis


              Ma nisu vektori pa ne mogu da stampaju nesto kvalitetno sa tim, ali ranije se desavalo da ljudi kopiraju mog Jokica i prodaju , i Andrica su prodavali kao one nalepnice za zidove
              Ova moja desna je vektorska, vjeruj da se može za 20 min srediti - naravno izgubi ponešto u trejsovanju . Udri potpis preko lica

              Comment


              • #37
                Ne može to da se zaštiti, samo se džaba se kreči
                Nije mi cilj da sedim na klupi i da pričam da sam NBA igrač. Kad napunim četrdeset godina i prestanem sa košarkom,
                biće mi draže ako budem sav izlomljen od igranja, nego da budem krepak i čio jer sam karijeru proveo sedeći. - Marcus Williams

                Comment


                • #38
                  [QUOTE=torpedo;1864158]
                  Originally posted by drPerce View Post

                  Ova moja desna je vektorska, vjeruj da se može za 20 min srediti - naravno izgubi ponešto u trejsovanju . Udri potpis preko lica

                  Ma sa trejsovanjem bi ispalo previse pikselizovano. I ovo st sam kaio sam morao da smanjujemo rezoluciju, original na majici ima da bude odlican

                  Comment


                  • #39
                    Originally posted by drPerce View Post

                    Mocno ti ovo mnogooo, svaka cast!
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • #40
                      Hvala !

                      Comment


                      • #41
                        Je l ovaj dečko radi za RSB? Pošto su istu majicu okačili na twitteru.

                        https://twitter.com/RSBForum/status/1025138430085345280

                        jesu to ladno ukrali?

                        Comment


                        • #42
                          Originally posted by Uroš View Post
                          Je l ovaj dečko radi za RSB? Pošto su istu majicu okačili na twitteru.

                          https://twitter.com/RSBForum/status/1025138430085345280

                          jesu to ladno ukrali?
                          Banda lopovska i hohstaplerska.
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • #43
                            Nisu maznuli, nego su mi ponudili saradnju.

                            Comment


                            • #44
                              Originally posted by drPerce View Post
                              Nisu maznuli, nego su mi ponudili saradnju.
                              Nemoj da im objasnjavas da se radi o licnostima iz opste kulture - prebice ti nogu k`o onomad Vuku Karadzicu.
                              Za humanizam i prosvetiteljstvo - svaka cast.
                              EDIT: Da se razumemo: da nije GTR - gomila Grobara se ne bi upoznala sa velikanima, a kamoli delima likovne umetnosti.
                              Last edited by kronostime; 04-08-18, 10:48.
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • #45
                                Dobro je ako je saradnja ali za svaki slučaj bolje ti to zaštiti. Inače svaka čast, biće ubedljivo najprodavanija. Nije što je Zvezdina, nego vole ljudi da nose intelektualce na majci u bojama omiljenog kluba, osećaju se pametnijim. Isto kao što svaka žena stavlja citate Bukovskog. Tako da ti predvidjam totalan hit i odličnu prodaju.

                                Comment

                                Working...
                                X