Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prenosi 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gde se nalazi 4k?

    Comment


    • Preko EON box paketa (to je novotarija u SBBu)
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Zna li neko kakva je situacija sa Italijanskom i Francuskom košarkom, zašto nema prenosa? Prenose svakve gluposti, a da ovo ne prenose, malo mi je čudno.

        Comment


        • Na koliko SK ima prava prenosa Primere i NFL-a?

          Comment


          • Ne znam za ostale, ali ja bih rado plaćao 300,400,500 dinara više mesečno kada bi SK otkupio prava na ligu šampiona, sve samo da ovaj teror RTSa prestane

            Comment


            • Da li je moguce da pored prvih 6 SK kanala, vi Liverpul najavljujete na SK HD, znaci stvarno ste presli svaku granicu.
              Na SK 2 ide Chievo-Kaljari koji ni majka ne gleda, bravo majstori.

              Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
              Originally posted by Casiraghi
              Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
              Originally posted by Casiraghi
              Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

              https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
              Originally posted by Casiraghi
              Srecan Mane svima koji slave.

              Comment


              • Originally posted by MareLFC View Post
                Da li je moguce da pored prvih 6 SK kanala, vi Liverpul najavljujete na SK HD, znaci stvarno ste presli svaku granicu.
                Na SK 2 ide Chievo-Kaljari koji ni majka ne gleda, bravo majstori.

                Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
                Gledace Uros.

                Comment


                • https://en.wikipedia.org/wiki/List_o...e_broadcasters
                  Po ovome PL ostaje na SK i seledece 3 sezone 2019-2022

                  Comment


                  • Wiki nije merodavan izvor, ali... dobro je da se piše.
                    "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

                    Comment


                    • Dali je realno da ce za Bozic biti samo jedna NBA tekma? Od kad ja pamtim uvek su isle po 3 u prenosu, neverovatno...

                      Comment


                      • Na koliko SK ima prava prenosa NFL-a?Izvinjavam se sto smaram vec stoti put ali stvarno me interesuje.Pozdrav
                        Last edited by 1984; 25-12-18, 04:26.

                        Comment


                        • Dodajte na spisak. Francuski Kup prešao sa AS na SK. Prvi prenos sledećeg vikenda.

                          Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • Šuškalo se da je SK kupio Meksičku fudbalsku ligu.
                            Šta je na kraju ispalo od toga?
                            "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

                            Comment


                            • Jel zna neko za NFL ili ne?

                              Comment


                              • Mislim da su ugovori na 3 ili 4 godine
                                Ako su na 3 onda do 2021 ako su na 4 do 2022

                                Comment

                                Working...
                                X