Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prenosi 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by goku View Post
    Pozdravljam Odlazak NBA sa SK, za taj cirkus stvarno treba imati stomak.

    NFL isto treba da odjebu, slaba je to gledanost isto kao i sav moto sport osim F1.

    Ne pričam iz svoje perspektive, već uopšteno.

    Tenis treba smanjti samo na Materse od QF. Sve ispod toga ne prenositi, kao ni 500 i 250.

    Treba pokušati uzeti LŠ u fudbalu i Seriju A i to je to.
    Ako konkretno mislis na SK, tenis ubedljivo najveci profit donosi njima i zato ima najvise prenosa. Tu su naravno i PL i EL.
    Сутра брзо долази - треба човек постати
    Нестали су кодекси, остали су комплекси
    Победе су порази, а исходи су потресни!

    Comment


    • Originally posted by Zero_privilegi View Post
      NFL nikome ne smeta. Ja ga lično ne gledam na SK zbog komentarora, a znam masu ljudi koji gledaju na SK ili su tu počeli kao i ja.

      Četvrtak noću jedna, nedelja, ponedeljak na utorak jedna, baš nikome ne smeta.

      A da gledaju ljudi, gledaju.

      A to što je Arena uzela NBA - bolje, pogotovo ako planiraju da ga više prenose jer je SK imao loš paket utakmica i generalno NBA je sport da ga pratiš na streamu ako navijaš za nekoga.

      Retko kad će SK prenositi tvoj tim, a u NFL se prenosi više utakmica na više kanala, traje kraće i svako kolo je bitno.

      Tako da ne vidim poentu da bilo ko ovde prenosi NBA ukoliko im to nije nešto što će prenositi češće ako je takav paket dostupan.

      Znači 5-6 utakmica sedmično.

      Dosta ima do komentatora, ko se seća vremena golfa sa Nikolom Djuričkom i onim da l' bi Piterom, zna da je tad to bio hit.

      Greota je da Edin Avdić ne prenosi NBA.

      A druga tema je ovaj neki pozicija opozicija telekom sbb "rat" ili kako već. Ovo je verovatno samo početak.
      Sve si tačno napisao. Iskreno NFL pratim baš iz kola u kolo, mada ne često na SK jer mi je najbolji Redzone multiprenos kada nema nekog izraženog derbija. Na SK često gledam utakmice od 22:25, i uglavnom budu dve utakmice u isto vreme. Jedna na SK2/SK3, i druga na SK4,SK5,SK6 (+SK HD), tako da mi te dve utakmice iz termina gde ima 4 utakmice uglavnom odlično odgovara.

      NBA pratim samo i isključivo od play-offa, i to tamo finala konferencije, ili eventualno ako se zadesi sedma utakmica u seriji. Ne vidim stvarno kako neko ko je zaposlen ili prosto ustaje u normalno vreme može da prati celu sezonu od 82 utakmice. Možda oni termini nedeljom od 21:30, ili specijali za Božić, Saint Patricks Day itd.

      Meni je nekad često smetalo što subotom nije bilo prenosa na SK, jer se desi da posle izlaska/večere odlučim da bacim pogled na neku utakmicu tipa Houston - GSW i onda shvatim da tog prenosa nema, pa ga vijam po Redditu. Tako da, ako će Arena taj posao raditi kao što rade MLB, NHL neka ga. Kad bi bio jedan prenos svako veče, ili bar 6 prenosa nedeljno tokom cele sezone to bi bilo odlično, pa makar da se iz dosade pogleda neka repriza. Pitanje koliko je Edin navikao da radi noćne svako veče.

      Originally posted by goku View Post
      U Srbiji NBA nema perspektivu, nismo mi glupi ameri da se ložimo na zakucavanja i šutiranje trojki do besvesti.

      A ne sumnjam da se u svetu to gleda, svi žele da budu kao amerikanci, to je ideal života.

      I neću se više brukati, u stvari, pokušaću.
      S ovim se uopšte ne bih složio. Jer se većina klinaca i devedesetih i danas ugledala na NBA igrače poput Džordana, Brajanta, tako danas na Durenta, Lebrona itd. Razlog zašto će prosečan čovek na našim prostorima pre pogledati kvalitetnu utakmicu Evrolige je zato što je u udarnom večernjem terminu. Naravno postoje oni koji se isključivo zalažu za Evropsku košarku zbog stila igre, ali termin je glavni razlog. Radio sam tokom prošle godine u USA, misliš da sam gledao utakmice Zvezde u Ligi Šampiona, i fudbalske lige uopšte? Ceo život pratim fudbal, ali prosto kad radiš od 9 do 5, gledaš ono što je uveče na repertoaru, a to su NBA i NFL.

      Comment


      • Švajcarska liga prešla na Arenu.

        Comment


        • Izasao je raspored za ES i nema prenosa bundes lige,mozda je sansa za SK da bundes ligu vrati tamo gde treba da bude...

          Comment


          • Originally posted by maksic View Post
            Izasao je raspored za ES i nema prenosa bundes lige,mozda je sansa za SK da bundes ligu vrati tamo gde treba da bude...
            А gdje da uguraju termin subotom u pola 4, kad od 16h idu sve utakmice Engleza..

            Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

            Comment


            • Imaju 11 kanala racunajuci SK HD,Kako nema gde...

              Comment


              • Comment


                • Ruska premijer liga ?

                  Comment


                  • Rusi ne daju prava više na tržište. Ali sve mečeve puštaju preko yt.

                    Comment


                    • Originally posted by dzoni97 View Post
                      А gdje da uguraju termin subotom u pola 4, kad od 16h idu sve utakmice Engleza..

                      Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
                      Pa čekaj, oni za celu sezonu Engleze u 16h imaju na prva tri kanala možda 10 puta, zbog svima poznate situacije sa TV pravima o kojoj je milion puta pričano ovde. Koliko puta na SK2 i SK3 bude neka utakmica Championshipa u tom terminu, ionako Eurosport prenosi jednu utakmicu u tom terminu, zašto to ne bi bio SK1? U slučaju da je slabija ponuda stavi se još koja utakmica na SK9, SK10..

                      Naravno jedno je moja želja, a drugo mogućnost. Ali da imaju dovoljno prostora, verujem da imaju. Pogotovo kad su izgubili dosta manjih liga koji ionako idu na SK4 pa nadalje.

                      Comment


                      • Retko se desi da je na SK1-3 mec Championshipa, uostalom imaju mec La Lige u 16:15 koji se poklapa sa Nemcima. Cesce se desi da na SK3 puste neki rukomet EHF Kup ili Ligu Sampiona, kosarkasku VTB ligu i slicno. Ukoliko se desi da je neki Masters u toku to im je uvek prioritet a fudbal guraju od 2 na dalje.

                        Comment


                        • Originally posted by dzoni97 View Post
                          Rusi ne daju prava više na tržište. Ali sve mečeve puštaju preko yt.
                          Koji kanal na yt? Ako može link.
                          C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                          Comment


                          • Originally posted by La Jugoslavia View Post
                            Koji kanal na yt? Ako može link.
                            https://www.youtube.com/channel/UCfO...vEtCCj-lw1ZO5A

                            Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

                            Comment


                            • Međunarodni kup šampiona prenosi SK, evo i rasporeda utakmica.
                              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                              Comment


                              • Ko ce prenositi Brasileiro? Bio na AS,ima li sanse da dodje na SK??

                                Comment

                                Working...
                                X