Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prenosi 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A Špance kao da niko ne gleda. Meni je dovoljno PL i La liga da ostane na SK, a oni neka uzimaju šta hoće. I NBA, i Tenis, i sve.
    Dobro, ne bih voleo da uzmu F1 i Moto GP, ali o tome i nema govora, tako da verovatno ništa od toga ne mrda sa SK.
    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

    Comment


    • Originally posted by NemanjaMikser View Post
      A Špance kao da niko ne gleda. Meni je dovoljno PL i La liga da ostane na SK, a oni neka uzimaju šta hoće. I NBA, i Tenis, i sve.
      Dobro, ne bih voleo da uzmu F1 i Moto GP, ali o tome i nema govora, tako da verovatno ništa od toga ne mrda sa SK.
      Nije da ih niko ne gleda, ali pored PL - teško [emoji1][emoji1]

      Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka

      Comment


      • Originally posted by dzoni97 View Post
        Ne samo Portugal, već kompletne kvalifikacione utakmice Srbije.
        E sad, pošto nisam na SBB-u (i nemam TOP ,odnosno budući kanal Nova S) hoće li prenos naših utakmica ostati i na SK ili samo na ovom novom kanalu?

        Comment


        • Originally posted by DexDexter View Post
          E sad, pošto nisam na SBB-u (i nemam TOP ,odnosno budući kanal Nova S) hoće li prenos naših utakmica ostati i na SK ili samo na ovom novom kanalu?
          Trebalo bi da ide i na SK-u.

          Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka

          Comment


          • Jel sigurno NBA od sledece sezone vise nije na SK? E nek se nose...

            Comment


            • IMG continues to recoup its investment in English Premier League rights in Eastern Europe with a new deal with pay-television broadcaster Sportklub in the Balkans.
              "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

              Comment


              • Jel ima novih informacija u vezi NBA?

                Comment


                • https://www.sportske.net/vest/kosark...omz0xLAzPUHA2Q
                  sigpic

                  Comment


                  • Kako saznaje "Telegraf",
                    Baš relevantno

                    Comment


                    • Ja koliko sam čitao na netu, definitivno NBA ide na Arenu.
                      Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                      Comment


                      • To je tocno

                        Comment


                        • To je navodno gotova stvar. Jedan meč bi trebao da dobije i O2. Vjerovatno onaj termin nedeljom od 21:30h.

                          Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • Stvarno ne mogu da razumem kako je SK dopustio da izgubi NBA.Stvarno sam razocaran

                            Comment


                            • Meni je zapravo tu nejasno kako drzava tj SNS ima vise para od United Media Grupe.

                              Verovatno su bas pretplatili do te mere da SK tek nije isplativo.

                              Ne pratim NBA na TVu tipa od kad sam se registrovao na forum, tek sada necu gledati drzavno mezimce. 25 ojra ili koliko vec na piratizovani leaguepass i udri.

                              Comment


                              • I Vlado Novaković je potvrdio na twitteru da je gotova stvar i da NBA prelazi na Arenu. Šteta.
                                Сутра брзо долази - треба човек постати
                                Нестали су кодекси, остали су комплекси
                                Победе су порази, а исходи су потресни!

                                Comment

                                Working...
                                X