Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prenosi 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Uroš View Post
    To te neko prijatelju slagao. Ja prvi put čujem da to neko priča i to je manje više uvreda. Postoji srpski, bosanski i ne znam koji još SK, srbijanski ne postoji. Ja sam mislio da je to neki naziv za ove iz RS, mada verujem da bi i njih to uvredilo. I gledam otkud za njih poseban SK..

    Mene da neko nazove Srbijancem malo je reći da bih se naljutio.
    Recimo i za mene je to bosanski uvreda. Izraz srbijanac, srbijanski je nastao u Srbiji i zna se šta znači. Stvarno neću više ovim da se bavim.

    Comment


    • Izvini ja ne mogu da gađam koje si ti nacionalnosti i nisam tebe nazvao Bosancem nego SK. U Bosni žive tri naroda koliko znam, Bošnjaci, Srbi i Hrvati.

      Comment


      • A srpski SK prenosi Zvezdu s vremena na vreme u LŠ ne i samu Ligu Šampiona. Ne znam stvarno šta će biti na tom tvom bosanskom SK. Lige šampiona biti neće. Arena prenosi valjda svuda.

        Comment


        • Pa nisam ni ja tebe nazvao Srbijancem. Zato sam ti tako odgovorio. Neću više da komentarišem, zaista nema smisla ovo, ni ovakvi komentari ni to što Total ne riješi taj problem sa SK.

          Comment


          • Ovde ispod mog imena imaš zvezdicu kao, ispod ovoga moć reputacije, tu klikni pa me prijavi. Pardon, pored zvezdice dugme, sa uzvičnikom. Nazvao si SK srbijanskim a takav ne postoji, ja te samo ispravio. Sportski pozdrav i nadam se da ćeš rešiti problem uskoro.
            Last edited by Cassius Clay; 28-08-18, 17:35.

            Comment


            • Sutra u 18.00 žreb za Ligu Šampiona prenose Sport Klub 1 BiH, Arena Sport 1 i Eurosport.
              UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

              Comment


              • Još da ES prenosi neku utakmicu i vozi miško

                Comment


                • Da li će Sk1 za BiH prenositi utakmice lige prvaka srijedom i LE četvrtkom sada kad je najavljeno da će pink bh raditi te prenose?

                  Poslano sa mog SGP621 koristeći Tapatalk

                  Comment


                  • Sa tw, jest da nije za ovu temu, ali zanimace mnoge

                    Преноси Лиге Шампиона:

                    Арена Спорт

                    18.9, 21:00: Црвена звезда – Наполи
                    6.11, 18.55: Црвена звезда – Ливерпул
                    11.12, 21.00: Црвена звезда – ПСЖ

                    РТС

                    3.10, 18:55: ПСЖ – Црвена звезда
                    24.10, 21:00: Ливерпул – Црвена звезда
                    28.11, 21.00: Наполи – Црвена звезда

                    #fkcz
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Bilo bi lepo da ako postoji mogucnost, pregled lige nacija ide posle vesti, da nije u 01:00. Pogotovo radnim danima jer se radi, a repriza ide sutra prepodne pa je nemoguce ispratiti.

                      Comment


                      • Originally posted by erotica View Post
                        Da li će Sk1 za BiH prenositi utakmice lige prvaka srijedom i LE četvrtkom sada kad je najavljeno da će pink bh raditi te prenose?

                        Poslano sa mog SGP621 koristeći Tapatalk
                        Pa trebalo bi da ide ista utakmica i na SK1 BiH u HD-u.

                        Comment


                        • Dodajte na listu i Kup Njemačke u košarci. Upravo na SK6 Brose Bamberg - Wurzburg.

                          Comment


                          • I Njemačka košarkaška liga se vratila na SK.

                            Comment


                            • Ali zato nema Francuza i Italijana prosle sezone su prenosili

                              Comment




                              • Uskoro SK 4K

                                Fotografija je sa sajta United Group.
                                "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

                                Comment

                                Working...
                                X