Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prenosi 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mozda neka liga iz Juzne Amerike, Meksiko?

    Comment


    • Originally posted by delboj View Post
      Na Total TV BiH još uvijek je srbijanska verzija SK1. Hoće li do srijede biti ubačen SK1 BiH? U pregledu programa i za srbijansku verziju SK1 stoji da će biti prenos Zvezde. Je li to greška ili će to biti stvarno tako? Ako nije greška, da li će onda to važiti i za grupnu fazu, da ide jedan meč srijedom?
      Koja je to verzija srbijanska? Ja znam da ima srpski SK, za srbijanski još nisam čuo...Koja je razlika u programu, ili je ista programska šema?

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        MLS se prenosi 20 godina
        Mislio sam da se misli samo na SK.

        Znači to je nešto što nismo imali priliku da gledamo nigde i nikad.

        Jel u pitanju fudbal ili lakros?

        Comment


        • Mislim da je to Meksicka liga, ne pada mi nijedna druga na napamet.

          Comment


          • Originally posted by Uroš View Post
            Koja je to verzija srbijanska? Ja znam da ima srpski SK, za srbijanski još nisam čuo...Koja je razlika u programu, ili je ista programska šema?
            SK 1 BIH prenosi jedan meč LŠ srijedom i jedan meč LE četvrtkom.

            Comment


            • Meksička liga.
              "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

              Comment


              • Originally posted by Uroš View Post
                Koja je to verzija srbijanska? Ja znam da ima srpski SK, za srbijanski još nisam čuo...Koja je razlika u programu, ili je ista programska šema?
                Srbijanska je verzija za Srbiju. Da je srpska, onda bi to trebalo da bude nešto i za Srbiju i za Republiku Srpsku. Nekad se moglo tako i reći, ali otkako je uveden SK1 BiH, mislim da ne može.

                Problem je što to i dalje nije dostupno korisnicima Total TV BiH i pitanje je da li ćemo imati na čemu da gledamo utakmicu sutra veče osim na EON-u. A mnogi će onda morati da gledaju prenos na telefonu.

                Comment


                • E sad ništa ne razumem ali nema veze, hvala na objašnjenju. U Srbiji je srpska verzija koliko znam, ne znam ni šta znači to srbijanska života mi. Pomislio sam da nije nešto za Srbe iz RS

                  Comment


                  • Originally posted by Dennis View Post
                    SK je apsolutno podigao standarde u svemu, od nacina prenosa, komentatora, pa do vrunskih liga koje se prenose. Od nas uvek mozete da ocekujete nesto novo i kvalitetno i nesto zaista ekskluzivno. Pa cisto, da vam zagolicam malo mastu, onako na prvu loptu - uskoro stize i jedna vrlo interesantna i neobicna, ali i vrlo kvalitetna liga koju do sada apsolutno nigde niste mogli da gledate. Mocna, finansijski vrlo jaka, interesantna, izjednacena, kvalitetna, konkuretna, sa neobicnim i krcatim stadionima, gde 5-6 timova svake sezone konkurise za titulu. Sta li se to krcka u loncu Sport Kluba,..,))
                    MX..Meksiko
                    Last edited by 61563; 28-08-18, 11:25.

                    Comment


                    • Originally posted by Uroš View Post
                      E sad ništa ne razumem ali nema veze, hvala na objašnjenju. U Srbiji je srpska verzija koliko znam, ne znam ni šta znači to srbijanska života mi. Pomislio sam da nije nešto za Srbe iz RS
                      Srpski je širi pojam od srbijanski. Srbijanski može da se odnosi samo na Srbiju.

                      Comment


                      • Ma sve su to oni smućkali, nemaju pojma šta za koga prenose. To tzv BiH tržište oni krste kako im padne na pamet. A ustvari šta rade, nekad im je SK sa HR komentatorom a nekad sa SR - to je jedina razlika. S tim da pojma nemaš kad će šta prenositi. Sjećam se EP u košarci, par utakmica nije niko prenosio a u programu su postojali prenosi. Malo bolja stvar je sa arenama, postoje 4 SR arene, arena1 BiH i arena 1 HR.

                        Comment


                        • Da, slažem se. Ono što je problem je što ne mogu ni od kog da dobijem odgovore na dva pitanja: hoće li do sutra veče biti ubačen SK1 BiH na Total TV BiH i zašto u pregledu programa za SK1 za Srbiju stoji da prenose Zvezdu ako već to nije tačno?

                          Comment


                          • Jedino što znam, na mtel-u je bio prenos prošle nedelje tako da ne vidim razlog da ne bude i ove

                            Comment


                            • To je do Totala. Oni ni ne znaju da ima SK1 BH.

                              Comment


                              • Originally posted by delboj View Post
                                Srpski je širi pojam od srbijanski. Srbijanski može da se odnosi samo na Srbiju.
                                To te neko prijatelju slagao. Ja prvi put čujem da to neko priča i to je manje više uvreda. Postoji srpski, bosanski i ne znam koji još SK, srbijanski ne postoji. Ja sam mislio da je to neki naziv za ove iz RS, mada verujem da bi i njih to uvredilo. I gledam otkud za njih poseban SK..

                                Mene da neko nazove Srbijancem malo je reći da bih se naljutio.

                                Comment

                                Working...
                                X