Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prenosi 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Marco View Post
    I Vlado Novaković je potvrdio na twitteru da je gotova stvar i da NBA prelazi na Arenu. Šteta.
    Može link tvita?

    Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka

    Comment


    • Meni je sve dobro dok fudbal ne otmu, a to SK ne sme da dozvoli jer realno onda ih niko neće ni gledati. Jedina dobra stvar bi ostala F1 i GP.
      Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

      Comment


      • Originally posted by NemanjaMikser View Post
        Meni je sve dobro dok fudbal ne otmu, a to SK ne sme da dozvoli jer realno onda ih niko neće ni gledati. Jedina dobra stvar bi ostala F1 i GP.
        I meni je tako, 4 god od kad ima SK nisam jedan NBA mec odgledao ceo, u to vreme spavam, vise volim EL. Mada ne cimam se vise oko toga, posto imam i Arene, ali bi ipak voleo da ostanu Englezi, EL, F1 na SK, posto je bolji kvalitet kanala, slike...
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Marco View Post
          I Vlado Novaković je potvrdio na twitteru da je gotova stvar i da NBA prelazi na Arenu. Šteta.
          Zasto steta, bolji komentatori...

          Comment


          • Arena van domacih sportova koji imaju kakvu-takvu gledanost prenosi luksuzne sportove po pitanju neisplativosti i niske gledanosti. NBA isto spada u tu kategoriju.

            Imaju ledja drzave tako da mi sada i nije bas cudno sto se desio ovaj prelazak, poklopio se bas sa kupovinom O2. Generalno to moze da bude prelomni faktor u narednom periodu sto se tice drugih prenosa, jer mogu da kazem najjace tekme da gurnu na O2 ili Prvoj, a ostalo da ide na AS. Dok god imamo ove vlastodrsce, sve je moguce. Niko nije imao medijsku moc kao oni, kad se oni raspadnu i AS ce se raspasti. Sada kada imaju televizije sa nacionalnom frekvencijom, imaju veci prostor za manevrisanje.
            Last edited by Ricma; 01-05-19, 10:04.

            Comment


            • Moja je pretpostavka, ukoliko Arena Sport bude zelela NFL ona ce ga i dobiti.

              Za ove da kazem dnevne sportove koji imaju veliku popularnost i gledanost, to ce ici malo teze.

              Comment


              • Originally posted by Ricma View Post
                Moja je pretpostavka, ukoliko Arena Sport bude zelela NFL ona ce ga i dobiti.

                Za ove da kazem dnevne sportove koji imaju veliku popularnost i gledanost, to ce ici malo teze.
                Neće NFL još dugo vremena na Arenu.

                Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka

                Comment


                • Originally posted by dzoni97 View Post
                  Može link tvita?

                  Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                  Сутра брзо долази - треба човек постати
                  Нестали су кодекси, остали су комплекси
                  Победе су порази, а исходи су потресни!

                  Comment


                  • Originally posted by dzoni97 View Post
                    Neće NFL još dugo vremena na Arenu.

                    Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                    Voleo bih da cujem sta znas, moguce da imas insajdersku informaciju koja nije u mom dometu.

                    Sve nesto ne mogu da se setim od koje godine je NFL na SK, mislim da je od 2015.

                    Comment


                    • Originally posted by Ricma View Post
                      Voleo bih da cujem sta znas, moguce da imas insajdersku informaciju koja nije u mom dometu.

                      Sve nesto ne mogu da se setim od koje godine je NFL na SK, mislim da je od 2015.
                      Ako ja dobro pamtim, oni su prošle godine produžili prava na NFL.

                      Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka

                      Comment


                      • Ljudi, svakako sam ipak razocaran sto NBA prelazi na AS. Ali da ako arena bude imala bolji paket onda sto da ne. Jbg mislim playoff i ne dja mi se izbor tekme!!! Eto neko moje misljenje!!!

                        Comment


                        • Logičan je gubitak NBA zbog slabe gledanosti. To uglavnom samo klinci gledaju.

                          NBA bih uporedio sa kečerima, cirkus par ekselans, hodaš sa loptom kolko oćeš, pucaju trojke ko na koševima u luna parkovima gde se lopte same vraćaju. Ta košarka vređa inteligenciju.

                          U svakom slučaju da je SK hteo da je zadrži, zadržao bi je, nikakva šteta što nije.
                          Last edited by goku; 06-05-19, 23:49.

                          Comment


                          • Originally posted by goku View Post
                            Logičan je gubitak NBA zbog slabe gledanosti. To uglavnom samo klinci gledaju.

                            NBA bih uporedio sa kečerima, cirkus par ekselans, hodaš sa loptom kolko oćeš, pucaju trojke ko na koševima u luna parkovima gde se lopte same vraćaju. Ta košarka vređa inteligenciju.

                            U svakom slučaju da je SK hteo da je zadrži, zadržao bi je, nikakva šteta što nije.
                            To i jeste razlog prelaska na Arenu. U svakom slučaju bolje za one koji gledaju, pojedini komentatori su bolji i vjerovatno više utakmica.

                            Comment


                            • Originally posted by goku View Post
                              Logičan je gubitak NBA zbog slabe gledanosti. To uglavnom samo klinci gledaju.

                              NBA bih uporedio sa kečerima, cirkus par ekselans, hodaš sa loptom kolko oćeš, pucaju trojke ko na koševima u luna parkovima gde se lopte same vraćaju. Ta košarka vređa inteligenciju.

                              U svakom slučaju da je SK hteo da je zadrži, zadržao bi je, nikakva šteta što nije.
                              Uh malo ga pretera sad Mislim slazem se za neke stvari ali da sad samo klinci gledaju i ne bas. :-) Ipak se igra fizicki, brzo... pogotovo playoff, jako je zanimljivo.

                              Comment


                              • Da li ce SK prenositi finale Kupa Kralja igra se u subotu 25 maja...

                                Comment

                                Working...
                                X