Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prenosi 2018/19

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • kako stoje Lejkersi imaju li sanse, kad pocinje plejof?
    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

    Comment


    • Velika lova je grunuta u mts, ne bi me čudilo da su uzeli jači NBA paket.

      Čekamo reakciju SK. Recimo, produžetak PL, Championshipa, League One, League Two i FA Cupa na još tri godine.
      "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

      Comment


      • Sumnjam da ce tokom ove sezone produziti bilo sta posto prava na Egnleze imaju do karaja sezone 2019-20. tada i Areni istice ugovor za LS.

        Comment


        • Što se mene tiče, samo neka prenose PL i Špansku i dosta. Ko j... LŠ.
          Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

          Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

          Comment


          • Originally posted by NemanjaMikser View Post
            Što se mene tiče, samo neka prenose PL i Špansku i dosta. Ko j... LŠ.
            Bice paradoks, Wednesday udje u EPL i Arena otkupi prava

            Comment


            • Meni i nije problem, ja imam sve Arenine kanale. Ali ipak je Sport Klub kvalitetniji u svakom pogledu.
              Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

              Comment


              • Originally posted by belgrade_owl View Post
                Sumnjam da ce tokom ove sezone produziti bilo sta posto prava na Egnleze imaju do karaja sezone 2019-20. tada i Areni istice ugovor za LS.
                Arena ima ugovor sa UEFA do 2020-21.

                Comment


                • Originally posted by dzoni97 View Post
                  Arena ima ugovor sa UEFA do 2020-21.
                  Hvala sto si me ispravio

                  Comment


                  • A sta se desava sa PL...ostaje li na SK...

                    Comment


                    • Originally posted by maksic View Post
                      A sta se desava sa PL...ostaje li na SK...
                      IMG je kupio prava, a SK sa njim saradjuje vec godinama, tako da bi trebalo da ostane na SK-u.

                      Comment


                      • Saradjuje i Arena,samo da Arena ne uleti sa drzavnim parama i preotme PL...

                        Comment


                        • Originally posted by maksic View Post
                          Saradjuje i Arena,samo da Arena ne uleti sa drzavnim parama i preotme PL...
                          Ne vjerujem. Imaju para, ali nece SK to sebi da dopusti.

                          Comment


                          • Daj boze da si u pravu...

                            Comment


                            • Najvise volim te "gotovo", "zavrseno" price koje neko plasira po forumima na internetu pa svi uzimaju za kredibilno. Ko pre koju godinu kad je bilo "zavrseno" da Arena uzima PL jer neki lik(ili vise njih) poceo tu pricu na drugom forumu kao i sad sa NBA.

                              Comment


                              • Originally posted by belgrade_owl View Post
                                Sumnjam da ce tokom ove sezone produziti bilo sta posto prava na Egnleze imaju do karaja sezone 2019-20. tada i Areni istice ugovor za LS.
                                Na kraju ove sezone (2018/19.) Sport Klubu ističe ugovor za PL.
                                "What is a club in any case? Not the buildings or the directors or the people who are paid to represent it. It’s not the television contracts, get-out clauses, marketing departments or executive boxes. It’s the noise, the passion, the feeling of belonging, the pride in your city. It’s a small boy clambering up stadium steps for the very first time, gripping his father’s hand, gawping at that hallowed stretch of turf beneath him and, without being able to do a thing about it, falling in love." - Sir Bobby Robson

                                Comment

                                Working...
                                X