Announcement

Collapse
No announcement yet.

FORMULA 1 ROLEX MAGYAR NAGYDÍJ 2018 (Budapest)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Ono kad imas nekoliko minutica, tako reci sekundi nade... iako je kisa [emoji33] i onda [emoji17] ..pihhh
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • #17
      Kakva je vremenska prognoza za sutra?
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • #18
        Vetel me razočarao jako slabo danas... kimi ga odrao, ako je tačno da su imali pol a da zbog hasa nisu mogli brze zadnji krug, onda opet ferari i momenti...Mislim da su brzi crveni videćemo ako bude suvo može biti svašta sutra. Jel to reno opet sabotirao red bull ;)

        Comment


        • #19
          Originally posted by Alukard View Post
          Ova formula je svakim danom sve dosadnija i dosadnija.


          Mora biti kad ne pobedjuje Fetel.
          Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

          Comment


          • #20


            Odlični krugovi za Mercedesove vozače, Ferrari nešto slabije. Vettel opravdano, taman posla da je opet izleteo sa staze po kiši. Red Bull prizivao kišu, gdi su sad?

            Ove godine smo često imali tu neku čudnu sitauciju da onaj ko bude bolji na kvalifikacijama, u nedelju ili ima probleme ili se nešto desi tokom trke njemu na štetu. Hoće li se trend nastaviti?

            Comment


            • #21
              Vanja jel dozvoljeno ovo vredjanje timova?
              Last edited by Vanja #66; 28-07-18, 16:36.
              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

              Comment


              • #22
                Jbte dakle hamilton ispada sretan jer je najbolji po kisi

                Comment


                • #23
                  Originally posted by Whiskey View Post
                  Jbte dakle hamilton ispada sretan jer je najbolji po kisi
                  Ma vidis da trola.
                  Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                  Comment


                  • #24
                    Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                    Vanja jel dozvoljeno ovo vredjanje timova?
                    Promaklo mi je, korigovano je. Postoji znak ispod avatara svakog korisnika, trougao sa uzvičnikom, koji služi za prijavljivanje postova. Koristi to u buduće, kako bi videli svi moderatori i administratori na forumu.

                    Comment


                    • #25
                      Dosta srece prati mercedes,na stazi gde imaju realno 4-5 mesto,padne kisa i budu najbolji. Hoce ih sreca i sa incidentima. Maks udari fetela probusi mu gumu,kimi udati luisa i svi prodju bez ostecenja.
                      Sto se tice doticnog clana koji proziva da je dosadno cim ne pobedjuje fetel: ne mislim na to,dosadno ce biti iz perspektive sampionata,trebaju nam sampionati u 10 poena a ako Luis sutra pobedi,Seb bude treci,to je 27 poena razlike,automatski nezanimljiv sampionat.

                      Comment


                      • #26
                        Ma di je nezanimljivo kad Ferari ima najbrzi bolid. Pa nece na svakoj trci padati kisa pobogu. Fetel ce u drugoj polovini sezone stizati Hama tek nas ceka prava borba.
                        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                        Comment


                        • #27
                          Ja se iskreno nadam da si u pravu. Umire nam sport polako.

                          Comment


                          • #28
                            Verstappen bez kazne za ovo:

                            https://streamable.com/fasgi

                            Neki su jednakiji od drugih.

                            Comment


                            • #29
                              Ima Fia par miljenika [emoji16]
                              Sad ce cika Carli da nam objasni zasto je bez kazne.

                              Comment


                              • #30
                                Zbog uslova.

                                Comment

                                Working...
                                X