Announcement

Collapse
No announcement yet.

Darko Stošić prvi Srbin u UFC-u

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Darko Stošić prvi Srbin u UFC-u

    Srbin na UFC premijeri ekspresno nokautirao Amerikanca



    Srpski MMA borac Darko Stošić na idealan način je debitovao u UFC šampionatu.

    Samo tri minuta bila su potrabna 26-godišnjem borcu da savlada Amerikanca Džeremija Kimbla na UFC turniru u Hamburgu.

    Stošić je dva minuta pre kraja prve runde oborio rivala i potom mu u parteru zadao nekoliko udaraca dovoljnih da sudija prekine meč i Srbina proglasi za pobednika.

    "Želim da budem broj jedan i i da učinim svoju zemlju ponosnom. Ovo je moj san. Želim da budem ovde u UFC. Nisam bio nervozan. Uvek sam opušten pred meč i imam dosta poverenja u sebe. Sparingovanje sa Kro Kapom mi je i te kako pomoglo", izjavio je Stošić dodavši:

    "Udario sam ga jednom, video da je uspavan i krenuo da završim posao."




    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

  • #2
    "Udario sam ga jednom, video da je uspavan i krenuo da završim posao."


    Biće dobar Darko.

    Comment


    • #3
      Daleko od toga da je prvi Srbin u UFC, kako glasi naziv teme.

      Comment


      • #4
        Onda moja greska. Ko je bio pre njega?
        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

        Comment


        • #5
          Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
          Onda moja greska. Ko je bio pre njega?
          Do nedavno su u UFC bili Bojan Veličković Veli i Bojan Mihajlović. Veli je prešao da se bori u PFL, a ne znam šta je sa Mihajlovićem trenutno.

          Comment


          • #6
            Svaka čast Daretu navijao sam za njega od početka. Muka mi je od Džake, Vasa foliranta, Ilketa, Radakovića. Čak sam navijao za Janičića da ga zgromi što se i desilo.

            Ovo je pravi borac, skroman dečko, a radi sa Mirkom, tu je Stipe Drviš, Satoši Iši, Ante Delija... Prava ekipa. Bolje nego u Americi da se sprema, a Srbija nema takva imena.

            I naravno Mirko legenda najzaslužniji.

            Ceo balkan ga podržava a ima dobru osnovu džudoa, a brutalan je udarač.
            Last edited by Cassius Clay; 27-07-18, 15:31.

            Comment


            • #7


              Nadam se da ce kod nas neka televizija ovo prenositi.
              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

              Comment


              • #8
                Otkazana borba. Stosic se povredio na treningu.
                Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                Comment

                Working...
                X