Announcement

Collapse
No announcement yet.

EPL Fantasy 2018/2019

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Aguero bio bolestan, ne vjerujem da ce uopste poceti sad kad je Zesus odigrao kako je odigrao ove meceve

    Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
    Hated, adored never ignored

    MUFC

    Comment


    • Dobro kolo za dva free transfera.

      Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
      Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

      Comment


      • Trojka iz Liverpula je spremna za sjutra. VVD, TAA i Salah (c), od njih 40 poena očekujem.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by NSG View Post
          a zasto Redmond? Kakav je jer protiv Celsija mi delovaoo bezopasno?
          Ne znam za Čelzi, ali u one prve 2-3 utakmice Svetaca pod novim trenerom je bio odličan. Koliko sam ispratio, on i Ings će biti ključni za njihov napad. Primetio sam i da se često izvlači u sredinu, nešto kao 10ka. Nije zakucan samo na krilu, već je tuda oko šesnaest, vreba svoju šansu.

          Pazi ovo, cele sezone pod Hjuzom nije ništa uradio. Onda dolazi novi trener i on u prve 3 tekme - 2 gola i 2 asistencije. 25 bodova u 3 utakmice. Jedna utakmica - možeš da kažeš slučajnost. Dve utakmice - možeš da kažeš slučajnost, ali ti već postaje sumnjičav. Tri utakmice - to je već obrazac. Posle toga je bio na klupi protiv Sitija. To je bila čista taktička odluka da se malo odmori. Taj meč je bio žrtvovan, da se sačivaju za Čelzi. Nekoliko igrača je tad bilo odmoreno. I isplatilo se.

          Protiv Čelzija ih nisam gledao. Svakako, sigurno nije bila ista tekma kao protiv nekog mid table tima.

          Za cenu od 5.2, vredi probati svakako.

          Isto sam primetio i da Ralf dosta koristi svoje bekove u napadu. Veoma su mu važni u postavci. Po meni, Cedric za 4.2 je krađa. Ne može da se nađe za te pare bolji igrač. A Cedric poseduje napadačke sposobnosti. Ja ga ubacujem sigurno. Pa bar da bude peti defanzivac, i da sedi na klupi i ponekad uđe.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Au, posle ovakvih recenica treba da se zapitam sta me jos koci da ne ubacim Redmonda, u kojeg sam i sam verovao jos u avgustu, po ceni od 5,2.
            Previse mi 2 iz Soua, nije bas da se ne ocekuje goleada na njihovim mecevima pa da se uzdam u Serdikove bodove iz odbrane

            Hvala Z0La
            Last edited by engleski_dopisnik; 12-01-19, 05:55.
            insta: engleski_dopisnik

            Comment


            • Vise nemam zivaca za Zahu i Mitrovica,ali ne znam i koga da ubacim umesto njih dvojice.

              Comment


              • Možda Rashforda i Jimeneza?

                Comment


                • Himeneza imam vec u ekipi,jaka mi sredina ali ova dvojica u napadu nista ne rade,menjacu ih za Rondona i jos jednog kad smislim.

                  Comment


                  • Liverpulovci odlični, 35 od njih, ništa manje nisam ni očekivao. Dobro bi bilo da bude neka goleada sjutra na Totenhem-Junajted.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ja danas imao Azara sa kapitenom 10 poena i trojica u odbrani: VVD 7, Bisaka 4 i Holebas 7 solidno

                      Comment


                      • Promenio pred ovo kolo kapitena. Kejnu skinuo traku, dodelio Azaru.
                        Ne očekujem sutra Kejna sa velikim brojem poena zbog snage protivnika.
                        Azar donekle ispoštovao poverenje, i ako je moglo to još bolje.
                        Zadovoljan sam.
                        Sledeće kolo traku vraćam na staro mesto.
                        VVD po pravilu donosi podosta poena i jedan od najsigurnijih fixeva.

                        Послато са SM-A605FN уз помоћ Тапатока

                        Comment


                        • Šta je sa Wilsonom?
                          Hoće li igrati sledece kolo?
                          >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

                          Comment


                          • Lamela ce biti najkupovaniji igrac a i Auba ce da bude u 98% timova

                            Comment


                            • povreda Kejna rusi mnoge planove i kombinacije pa da vidimo koje su alternative

                              1. Aguero slovi kao logican izbor iako je Zezus bio odlican u prethodnim mecevima u kupu i prvenstvu.. Hadersfild pa Njukastl.. ocekujem ga u startnoj postavi, sa prosjecnih 70-75 min. zavisice i od desavanja na terenu tj rezultata

                              2. Obamejang. izbjegavam igrace u derbi mecevima (vsCelzi) ali nakon toga ide Kardif. valja razmisliti

                              3. jeftinija varijanta, trio Rasford-Himenez-Ljorente, sto ujedno otvara prostor u timu za skupe veznjake: Salah Sterling Eriksen i drustvo

                              Comment


                              • auba je puno bolji izbor od Kuna, em aguero nije siguran u 11, em ove sezone i ne zabija puno, em ne igra 90 min skoro nikad

                                Comment

                                Working...
                                X