Announcement

Collapse
No announcement yet.

EPL Fantasy 2018/2019

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bas htedoh da kazem to za Sanea, u Sonovu "odbranu", koji na pocetku sezone nije imao minute pa sad vezao u Pepovom sistemu 6 skoro celih za 17 dana.

    Realno je da pocne sa klupe ali opet razmisljam da su Eriksen i Ali peglali 90min trcanja na KN a Son izasao u 60nekom. Ostavljam Sona, jer je on takav da i kad udje zba dati gol. Jednostavno gladan golova, neverovatno konkretan igrac koji mora uvek da se dokazuje
    insta: engleski_dopisnik

    Comment


    • Ja sam Sona izbacio zbog rotacije, baš sam se prosuo što ga nisam zadržao. Ima prednost nad Lamelom koji ne može da ostane zdrav, a od Moure je bolji igrač realno.

      Sitiju bi se trebali vratiti i Aguero i KDB za meč sa Everton, tek tu će početi muke sa rotacijom.
      sigpic

      Comment


      • Imam transfer viska ali izgleda da je ovaj neozbiljan protivnik iz Malezije,jos ovo nisam video,kapiten Ozil mu na klupi,mozda je odustao.

        Comment


        • Originally posted by Mihajlo10 View Post
          Imam transfer viska ali izgleda da je ovaj neozbiljan protivnik iz Malezije,jos ovo nisam video,kapiten Ozil mu na klupi,mozda je odustao.
          Došao ti je lik koji od prvog kola nije mijenjao ništa. Igraš protiv zombija. Lagan protivnik dok god Mesut ne odigra ni minuta. Izgleda kao nagazna mina.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Reise View Post
            Ja sam Sona izbacio zbog rotacije, baš sam se prosuo što ga nisam zadržao. Ima prednost nad Lamelom koji ne može da ostane zdrav, a od Moure je bolji igrač realno.

            Sitiju bi se trebali vratiti i Aguero i KDB za meč sa Everton, tek tu će početi muke sa rotacijom.
            Ma ja sam Sona imao u septembru pa me lepo ispalio ali njemu bih uvek dao drugu sansu

            A zato sam ubacio Sterlinga odmah nakon Votforda, odmarao je, manja sansa za rotacijom, gotivi ga Pep a i sad mora da vrati prvo mesto pa ocekujem opet po 3,4 gola u mrezi protivnika
            insta: engleski_dopisnik

            Comment


            • Rekao bih da ti je pogrešan tajming ubacivanja Sterlinga. Dvije utakmice kući, ali Everton i Palas ne primaju mnogo golova. Još ako si ga umjesto Azara ubacio...
              sigpic

              Comment


              • Što se tiče rasporeda, juriti Čelzijeve i Spursove igrače.

                Čelzi bi realno trebao da uzme 18 bodova iz narednih 6 utakmica. Azar i neko iz odbrane deluje kao dobar izbor. Čak bi i Pedro bio odličan izbor da znam da će igrati svaku.

                Spursi Kejn i neko iz sredine bi valjalo imati.

                Arsenal u naredne 3 ima odličan raspred.

                Ako je neko razmišljao o Mitru, sad je pravo vreme. U naredne četiri tekme moraju da uzmu što više bodova, i raspored je odličan. Kamara bi mogao da bude jeftin 3. špic, koji će igrati i osloboditi pare za nekoga na sredini ili odbrani.

                Watford takođe ima odličan raspored. Od narednih 7, u 6 igraju protiv timova oko njih. Pereira ili Delufeu deluju primamljivo.

                WH i Andersona ne treba pominjati. Odličan raspored. A možda i Ćića.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Jedino je Mitar problem, ima četiri žuta kartona. Ovo ostalo bih sve potpisao. Andersona bih ubacio, ali bi defanziva trpjela, pa se moram zadovoljiti sa Snodgrasom. Takođe ide dobar raspored Junajteda, mora se Marsijal ubaciti poslije utakmice sa Liverpulom.

                  Ja sam duplirao Čelsi i Totenhem. Čini se da su oni najsigurniji trenutno.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ti i NSG pratite Čelzi. Gledao sam postavu u četvrtak, i Willian je počeo, ali ga je Pedro zamenio u 56. minutu. Da li to možda znači da će Pedro početi tekmu?

                    I videh da je Morata povređen nešto. Da li će Sari možda da igra isto kao protiv Sitija sa Azarom napred, ili će ipak Žiru da uđe?

                    Planiram da ubacim 3 igrača Čelzija, tj. Azara već imam, a da mi bude... Luiz-Pedro-Azar.

                    p.s. Nisam znao ovo za Mitra. To je mač sa dve oštrice. Do januara ima još nekoliko utakmica...
                    I LOVE HOUSE MUSIC!!

                    Comment


                    • Pedro je siguran starter, nema šanse da on ne počne utakmicu protiv Brajtona. Vilijan i Žiru se biju za to preostalo mjesto u napadu. Ako mene pitaš, Azar-Žiru-Pedro bi trebali da čine trio u napadu u nedelju.

                      Mitar ako ne dobije žuti protiv Vest Hema, sigurno ga dobija protiv Njukasla. Provjerio sam ima li šanse da očisti žute u EFL kupu, ali su ispali. Brzo će on da odmori jednu utakmicu iz laganog rasporeda u kojoj bi mogao da ima dosta poena.
                      sigpic

                      Comment


                      • Slazem se sa Reiseom, Pedro bi trebao da pocne a Vilijan i Ziru je borba, malu prednost dajem Ziruu. Takodje i za Mitra i karton protiv Njuke.

                        Ja sam sa ubacivanjem Celsijevih igraca pod rucnom. Azara sam drzao skoro od pocetka ali sad sam ga izvadio. Nekako se duplo nerviram kad ih gledam a jos imam neke u timu. Ovako duplo opustenije gledam meceve i izbegavam duplo nerviranje
                        insta: engleski_dopisnik

                        Comment


                        • Odlično, verovatno će transferi biti Kolman-Siggi OUT, Luiz-Pedro IN.

                          Everton čeka dva teška meča, nema tu mesta za njih.

                          Hvala!

                          Kamara stvarno deluje kao odlična opcija kao treći špic za ove pare.
                          I LOVE HOUSE MUSIC!!

                          Comment


                          • Martial out, Pereyra in.

                            Comment


                            • Ubacio sam Kamaru, ostavio Ricu i sad me lomite da vratim nekog iz Celsija, Azara ili Pedra
                              insta: engleski_dopisnik

                              Comment


                              • Originally posted by Reise View Post
                                Rekao bih da ti je pogrešan tajming ubacivanja Sterlinga. Dvije utakmice kući, ali Everton i Palas ne primaju mnogo golova. Još ako si ga umjesto Azara ubacio...
                                Upravo sam samog sebe demantovao.

                                Miki i Sigi van, Sterling i Hejbjerg upadaju za -4. Polovnjaci sa sredine, Frejzer i Snodgras, igraju previše dobro da bi ih ostavljao na klupu. Pun sam ovih 'premium' igrača sad. Vidjećemo koliko će da me košta očajna klupa.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X