Announcement

Collapse
No announcement yet.

EPL Fantasy 2018/2019

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eden kapitenoooooo.

    Ovo mora na 20 bodova izaci.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Vidim da ste imali dobro kolo, cim ste ovako aktivni.
      sigpic

      Comment


      • Generalno lose kolo, 5 igraca 8 poena ali je Azar izvukao stvar kao kapiten...74 poena jos ostao Volkot

        Comment


        • Nekim cudom, prosecno kolo.

          Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
          Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

          Comment


          • Originally posted by seskfabregas View Post
            Generalno lose kolo, 5 igraca 8 poena ali je Azar izvukao stvar kao kapiten...74 poena jos ostao Volkot
            Bgm ti kao da si očekivao 130 poena od ovog kola.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Reise View Post
              Bgm ti kao da si očekivao 130 poena od ovog kola.
              Nisam ocekivao, samo kazem kad mi 5 igraca donese tako malo poena da je to lose kolo

              Comment


              • Dobro kolo za sad,64 poena plus Arnautovic,Fabianski,Vestergard i Mee
                >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

                Comment


                • Ja cu da izbrisem ovo.... Na aplikaciji stavim Edena kao kapitena, i proverim jedno 4 puta da njesra od appa ne vrati na zamenika(Kejna) kao prosli vikend. I sve bude super... I evo sad udjem, i stoji mi da je Kejn kapiten.

                  Eden doneo 20 bodova a Kejn 2....

                  Ako nekoga ne mrzi, ko ulazi preko browsera na fantazi, nek proveri moj tim, ko je kapiten...

                  Nece nesto da mi udje preko browsera. Mora da hvatam slab wi fi ovde na moru trenutno...

                  Sent from my Tesla_Tablet_L7_3G using Tapatalk
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Kane ti je kapiten.
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Ja 69 poena i ostao jos Bertrand za sutra. Zadovoljan sam ove sezone dosta dobro ide, ranijih sezona cesto ispod 50 bodova, ove sezone nijednom ispod 50 za sada.
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • Bilo je biranje izmedju Edena i Aguera za kapitena, naravno da sam izabrao pogresno.

                        Comment


                        • Meni Mendi i Morata nisu igrali, a jedina zamjena mi je Van-Bisaka. Pep nas je žešće zajebao juče Mendijevim neigranjem. Imam 59 sa Van-Bisakom, ali igrača manje ću imati na kraju kola. Ostali su još Sigurdson i Doerti, nadam se da će oni bar igrati.
                          sigpic

                          Comment


                          • Jebe Pep sa rotacijama. Moze mu se. Ja imam Stonesa i Mendija.

                            52 poena, ostao jos Pickford. Lose.

                            Comment


                            • Originally posted by Rossonero View Post
                              Jebe Pep sa rotacijama. Moze mu se. Ja imam Stonesa i Mendija.
                              Samo Laport nije odmarao do sad, garant je zamjena sljedeće kolo. Golmana nema drugog, on mora da brani, samo on je siguran.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Reise View Post
                                Samo Laport nije odmarao do sad, garant je zamjena sljedeće kolo. Golmana nema drugog, on mora da brani, samo on je siguran.
                                To je to.

                                Comment

                                Working...
                                X