Announcement

Collapse
No announcement yet.

EPL Fantasy 2018/2019

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koga za kapitena, Hazard, Aguero, Lukaku? [emoji16]

    Comment


    • Aguero odmoran, proslu nista a mogao dati dva, zeljan i u dobroj formi. Siti realno daje 2-4, ako padne 3 mora nesto Kun uraditi. Mali risk rotacija jer pocinje LS ali nema Pep sta toliko da rotira, nema KDBa, izgubio vec 2 boda i ima laku LS grupu. Vecina ce staviti Aguera i moze se mnogo izgubiti ako se raspuca Kun a ne bude ti kapiten.
      Azar ima lakseg protivnika, magnet za bonus poene, Celsi u formi a i on sutira penale. Celsi bi trebalo da da 2-3 gola, neka bude 2, Azar bi trebao bar kod jednog da ucestvuje. Celsi zna da se muci protiv slabijih ekipa, zato to moze biti problem ako se protivnik ne nacne na vreme. Manje ce ljudi staviti Azara sto je dobra prilika za neku razliku u odnosu na Kunkap igrace. Bitno je da je veca sansa da Celsi ne primi gol pa je tu jos dva boda vise (tj jedan, ako ga imas u timu a nije kapiten).
      Lukaku tezi protivnik, varljiva igra MU i nije mi siguran kapiten.
      Aguero na siguricu i moj prvi pik, Azar za razliku a Lukaku jos ne
      insta: engleski_dopisnik

      Comment


      • Kod Arsenala se iskreno nadam da ce Lakazet poceti od pocetka,da ne bude da se WC radio za dzabe
        Сутра брзо долази - треба човек постати
        Нестали су кодекси, остали су комплекси
        Победе су порази, а исходи су потресни!

        Comment


        • Ovaj sastav Totenhema me ohrabruje da ce Eriksen igrati dosta ofanzivnije nego inace.
          sigpic

          Comment


          • Ocajno kolo u najavi, Liverpul prima gol na kraju, a imam Salaha, Manea i Arnolda, Mendy ni na klupi za City, Davies nije ni igrao za Tottenhem, a i Kenedy na klupi za Newcastle.

            Sve nade u Hazarda kapitena.
            Originally posted by maliajnstajn
            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

            Comment


            • Pa TAA ti je uzeo CS, izašao je u 89. minutu.

              Kejn, Salah i Mane ništa, Liverpulova odbrana primila gol, većina igrača fantazija će imati preloše kolo ako Kun ništa ne uradi. Neko ko ima kapitena iz sijenke bi mogao da profitira.
              sigpic

              Comment


              • Azar kapiten ovo kolo. Od Lake se ocekuju golovi takodje eno ga i Pedro u startnoj ja sasvim zadovoljana postavama, cak i Zaha koji je bio povređen igra

                Sent from my Mi A1 using Tapatalk
                Last edited by krele90; 15-09-18, 15:56.

                Comment


                • I Čelsi već primio. Svi imaju Mendija, Robertsona i Alonsa, a od njih ništa.
                  sigpic

                  Comment


                  • FREJZER!!!

                    X2!!! Oplodi me maleni.
                    Last edited by Reise; 15-09-18, 15:42.
                    sigpic

                    Comment


                    • Comment


                      • Dosao je kraj mojim mukama s kapitenima,od proslog kola stavio Azara,covek razbija ali sad ostali nista ne rade,ne znam ni sto drzim Pereiru iz Lestera,ima boljih opcija za 5m,bas im ocajna odbrana,tri komada od Bornmuta za poluvreme.

                        Comment


                        • E jbt, još od prvog kola planiram da ubacim Kejna i Azara umjesto Salaha i Morate i opet mi igraju ova dvojica. Baš sam se prosuo.
                          sigpic

                          Comment


                          • Aubamejang nikako da proradi,ne znam da li vise da ga cekam ili da ubacim Lukakua?

                            Comment


                            • Dobro je, Kun kida opet, neće biti loše kolo.

                              Izađe jbt, makse...
                              Last edited by Reise; 15-09-18, 16:16.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ne igra mi Azar. Ali igra moćni duo iz CP-a, Van-Bisaka i Henesi.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X