Announcement

Collapse
No announcement yet.

EPL Fantasy 2018/2019

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by limun View Post
    Richa gol i Pereyra 2 asistencije.
    104 poena i mozda ako bude bonus za ovu dvojicu. Bas me htelo ovo kolo.
    Pokloni Zoli koji bod.

    Comment


    • Nemoj to Limune, nije dozvoljeno preko 50 poena u našu ligu.
      sigpic

      Comment


      • Zola koliko na kraju imas bodova? Meni bilo malo 32 proslo kolo,a ovo ti isti igraci doneli 82 boda.

        Comment


        • Z0La ne ulazi na temu naredna 3 dana

          Reise, ipak je opet Rica taj, otkako si me prozvao Sigi nistaa
          insta: engleski_dopisnik

          Comment


          • Zeznuo sa penalima, odjednom ne umije da ih šutira, sramota. Ne mogu da ga mijenjam do narednog WC-a. Imam dosta gorih od njega u timu, pa moram da ga istrpim još nekih 5-6 kola.
            sigpic

            Comment


            • Izgubice prednost kao prvi izvodjac. Sad ima dve teze, ima lepu cenu pa mozes da ga upakujes sa jos nekim za nekog dobrog igraca pa za dve, tri nedelje ubacis Ricu
              insta: engleski_dopisnik

              Comment


              • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                Zola koliko na kraju imas bodova? Meni bilo malo 32 proslo kolo,a ovo ti isti igraci doneli 82 boda.
                Na kraju 18 bodova. I to me Pereira juče izvukao sa dve asistencije...

                Nije mi se desilo ovakvo kolo otkad igram aktivno fantazi. Kapiten Kejn ulazi 15 min pre kraja, a Eriksen nekih 25. Lakazet izlazi u 45om minutu. Wilson se povredio. Balbuena i Fabijanski po jedan bod.

                Za nedelju i ponedaljek mi ostanu Jedlin, Kolman, Sigurdson i Pereira. Ipak čovek očekuje nešto od njih. Jedlin crveni za -3, Kolman autogol za -1, i Sigurdson maši penal i uzima 0. Azar i Pereira mi doneli 17 bodova a ukupno imam 18.

                Brutalno kolo. Ne ponovilo se!
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Kako funkcionise taj kup,kad dobijamo protivnike?

                  Comment


                  • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                    Kako funkcionise taj kup,kad dobijamo protivnike?
                    Kup startuje sad od 17.kola. Protivnici su automatski generisani, koliko ja znam.
                    Qualifying

                    The top 4,194,304 scorers in Gameweek 16 will enter the first round. If there are more than 4,194,304 qualifiers then there will be a random draw amongst the lowest scorers to see who qualifies.



                    Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
                    Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

                    Comment


                    • Kolo kad treba da se kvalifikujem za kup, ja najgori, ispod proseka, do sad uvek iznad. Ubile rotacije
                      sigpic

                      Comment


                      • Možete da vidite ko vam je protivnik u kupu. Meni je na sreću došao aktivan lik kojem se ne razlikuje tim od moga previše, tako da očekujem prolaz.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Reise View Post
                          Možete da vidite ko vam je protivnik u kupu. Meni je na sreću došao aktivan lik kojem se ne razlikuje tim od moga previše, tako da očekujem prolaz.
                          Sto ocekujes prolaz? Mozda pogodi kapitena
                          insta: engleski_dopisnik

                          Comment


                          • Obojica ćemo Kejna kapitena. On ima Salaha i Lakazeta, a ja Azara i Aubu. Za ovo kolo bih rekao da sam u maloj prednosti. Imam bolje defanzivce, ali njegovi imaju jeftini imaju dobar raspored, pa bi tu moglo bit zeznuto. Ubaciću Lukasa Mouru, mislim da bi on mogao protiv Barnlija da startuje, tu bih stekao prednost čini mi se.

                            Nakon svega napisanog, Salah će dati het-trik i izbaciće me.
                            sigpic

                            Comment


                            • Moura mi je onako, Son je u nekom dobrom talasu i verujem da ce Poketino to da iskoristi iako mislim da je vreme da sedne na klupu protiv Barnlija. Mislim da Son u januaru ima neki Azijski kup pa nema razloga da mu sad da manje minuta od Moure kad je u formi. Za narednu vece sanse Mouri a za duzi period Son
                              insta: engleski_dopisnik

                              Comment


                              • Son ako startuje, bio bi mu peti meč zaredom u dvije nedelje. Čak je i Kejn sa klupe počeo jedan u ovom periodu, a on nije. Nije nemoguće da startuje, ali mislim da će sa klupe da uđe ovaj meč. Lamela se oporavio takođe, mora Poketino i za njega da nađe minute.

                                Nevezano za moga protivnika, mislim da će i Sane sa klupe da počne, pa se pazite.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X