Announcement

Collapse
No announcement yet.

EPL Fantasy 2018/2019

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Igra Saciri, mora bit golova.
    sigpic

    Comment


    • Robertson i VVD 4 bonus poena, eto vam vasa fantasticna trojka napred ja guram ove od nazad samo

      Sent from my Mi A2 using Tapatalk

      Comment


      • Firminu tri asistencije upropastili Robertson, Salah i Mane. Opet lose kolo za mene.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by z0La View Post

          Imao sam 3 opcije koje sam razmišljao kao zamenu za Medisona. Saćiri, Anderson i Lucas. Ubacio sam Lucasa. Bolje bi mu bilo da ispoštuje, pošto ga je Anderson dao, a imam osećaj da će i Šačiri sutra da ima dobru tekmu.
          Slika i prilika moje sezone.

          Ali nema predaje!
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • 65 poena, prezadovoljna sam, s obzirom da sam propustila da napravim transfer neki, a i to se desilo zato sto prosto nisam znala sta da radim. Za sledece kolo imam 2 transfera, koji ce mi i biti potrebni s obzirom na neke povrede. Sve u svemu, kako sam se nadala, prosla sam mnogo bolje, posluzila me neka sreca.
            Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

            Comment


            • Mendi imao operaciju kolena. Ne znam kad se vraća na teren, ali ovo je sa njegovog tvitera.

              Ludak.

              Verujem da će mu cena brzo opasti...
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Ja sam se spremio da ga izbacim i prije povrede za Dinja ili Kina da bih oslobio budžet da uzmem Ričarlisona za ova tri od četiri kola koja ima Everton.
                sigpic

                Comment


                • Ruben Vinagre je dobra opcija poslije ove povrede Dzonija, posebno za one koje vole jeftine defanzivce.

                  Last edited by Reise; 19-11-18, 12:40.
                  sigpic

                  Comment


                  • Sta je sa Aubumeyangom?
                    Hocel igrat za vikend?
                    - 19 Grand Slams titles (84 titles)
                    - Most titles won on a single GS, Masters and ATP 500 (12 RG, 11 MC, 11 Barcelona)
                    - Winning 1 slam for 10 years in row (2005-2014)
                    - Clay slam (2010), Summer slam (2013), 2x Channel slams (2008,2010)
                    - Slams on 3 different surfaces in single year (2010), 2 slams on each surface
                    - The highest winning ratio on single surface (clay - 92%)
                    - Positive Grand Slam H2H with all big rivals
                    - Single and double gold medal winner (2008, 2016)

                    Comment


                    • Bernardo sigurno nece igrati protiv WH... Verovatno nece ni LS mec igrati (ali to je nebitno za ovu temu)... Za naredni vikend bi trebalo da bude spreman.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Gundogan se namece on je siguran u 11 ili?

                        Comment


                        • Originally posted by Mrkela View Post
                          Gundogan se namece on je siguran u 11 ili?
                          Pa on ili Foden. Ali najverovatnije on.
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Originally posted by topspinforehand View Post
                            Sta je sa Aubumeyangom?
                            Hocel igrat za vikend?
                            Oće.

                            Gundogan će igrati valjda, ne vjerujem da će Gvardiola u sredini samo Fernandinja da ostavi.
                            sigpic

                            Comment


                            • Mendi i Dukure van, Vinagre i Marsijal ulaze. Marsijala ubacujem tri kola i nikako da ga ubacim, nećemo se zezati više. Marsijal je kapiten ovo kolo. Firmino preživio i ovo kolo da ga ne izbacim, vratiće on ovo sa jednim ulaskom sa klupe u 75. minutu.
                              sigpic

                              Comment


                              • A zasto ne Richa za kapetana?

                                Comment

                                Working...
                                X