Announcement

Collapse
No announcement yet.

EPL Fantasy 2018/2019

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Naravno da ne moze da se nesto preterano prognozira, ali to je neki moj sistem kojim pokusavam sebi da olaksam neke izbore. Znam da jedna losa partija nece uticati na to da menjas Kejna, vise sam ti opisao neke od razloga zasto ga ljudi vade.

    Aguero ima dva kartona u LS, zna li neko sa koliko kartona sledi suspenzija?
    insta: engleski_dopisnik

    Comment


    • Sve što pišeš ima smisla i logike iza sebe, ali Kejn je često van logike. Može biti sve tako kao što si napisao, ali ja sam prihvatio rizik. Držim ga u nadi da će nekome dati het-trik da malo nadoknadim ovo što zaostajem.

      Aguero pauzira sledeće kolo LŠ-a. Tako da mislim da će konačno da odigra više od 60 minuta.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Igra li Firmino za vikend?
        Kome kapitensku Kejn ili Firmino? Mozda Azar?
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Kejn je odlican igrac,isplatice ti se sigurno ako ga drzis u timu ali ja ne volim takav tip napadaca,jedino glavom igra vrhunski,sve ostalo je solidno ali ne i svetska klasa,inace odlican igrac za fantasy,zabosce sigurno 25 golova u sezoni.Mene kad ovako igrac zajebe ne ulazi mi vise u tim,King me u prvom kolu zajebao,izbacio sam ga,da sam ga cekao on bi mi se isplatio ali ja nemam zivaca,iznerviram se kad promasim kapitena.Azara drzim od treceg kola i bude mi krivo kad ga ne stavim za kapitena a covek razbija ove sezone.Evo i sad cu sa Sterlingom da probam jer ipak Azar igra protiv Murinja,parkirace autobus,udvajace Azara,ali opet nije iskljuceno da im Azar da gol,asistira.

          Comment


          • Zdrav je,tako da bi trebalo da igra,ja cu rizikovati sa Staridzem jer nemam para za Firmina,sve sam strpao u vezni red.

            Comment


            • sigpic

              Comment


              • Sterlinga nema u prvoj postavi,znaci opet nista od mog kapitena.

                Comment


                • Agueretxeeeeee
                  sigpic

                  Comment


                  • Zaboravio sam Aguera da stavim za kapitena
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • Kolko najavljujem Lamelu i nikad ga ne ubacim.
                      sigpic

                      Comment


                      • Držim ga na draftu već 3 kola, i konačno mi dojadi što mu Poke ne daje šansu da igra i izbacim ga pred ovo kolo...

                        A realno, postiže golove redovno. Čim dobije neku šansu...
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Što promaši Aguero jbm ga ludog, pa ovo ne može.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Reise View Post
                            Što promaši Aguero jbm ga ludog, pa ovo ne može.
                            Ubacih Mendija za ovo kolo. Ni sam ne znam zašto kad ga baš nisam planirao.

                            Ti ga beše imaš? Ima li šanse za neku asistenciju?
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Za malo asistenciju nije imao. Mahrez uhvatio volej na njegov centaršut, ali izblokirali.

                              Aguero se ispromašivao, čudno kako već nema bar dva gola.
                              sigpic

                              Comment


                              • Unisti mi odbranu Votford,imam Dzonija i Patrisija,gube 2:0.

                                Comment

                                Working...
                                X